241

Odp: Pada śnieg???

A mi woda w rurach zamarzła na zewnątrz .Nie dowierzałem że będzie tyle na minusie.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

242

Odp: Pada śnieg???

W nocy -4  teraz slońce +6C

243

Odp: Pada śnieg???

tak pada śnieg  ale nie u nas  tylko na wschodzie polski   na Dolnym  Śląsku jak na wiosnę

244

Odp: Pada śnieg???

u mnie marznący deszcz i na sniegu zrobiła się warstwa lodu to nie dobrze bo roslinki beda sie dusić

Rolnik z powołania:-)

245

Odp: Pada śnieg???

u nas wiosna  sad

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

246

Odp: Pada śnieg???

a u nas za sypało;)  jest z 40 cm śniegu miejscami i ma padać cały czas więc ciekawie będzie na termometrze w tym momencie - 10

Sprzedam U-4514

247

Odp: Pada śnieg???

u mnie dzisiaj było +5 i zero wiatru jak wiosną smile

248

Odp: Pada śnieg???

dokładnie - dolnośląskie ma wiosnę. Nie ma się co smucić bo to nic nie da. Trzeba szukać dobrych stron. Z ekipą budzimy ze snu zimowego motory i od jutra zaczynamy krosić w terenie.

gg 5118068

249

Odp: Pada śnieg???

Rzeszów- Korczowa- Pantalowice- właśnie wróciłem, jeździ się ciężko, skorupa lodu...łódzkie okej ponad zero stopni bez opadów...

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

250

Odp: Pada śnieg???

ja dziś kombajn myłem, temperatura na plusie i oby tylko do jutra nie zrobiło się za duże błoto bo jutro rano załadunek tira

E 516 na części
Telefon 695 076 269

251

Odp: Pada śnieg???

u mnie mgła że konia by udusiła

252

Odp: Pada śnieg???

U mnie  kupa śniegu i teraz -5 . Dzisiaj  dopiero  skończyliśmy  montować spych do  forsza . Tak więc u nas zima trwa  dalej  .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

253

Odp: Pada śnieg???

a zrób zdjęcie lub film z odśnierzania fortschrittem

254

Odp: Pada śnieg???

U mnie padało od Soboty do wtorku. Pojechałem do znajomych w Sobote.. Samochód przygoniłem dzisiaj bo dopiero odśnieżyli. Po prostu masakra w Podlaskim ( Suwalszczyzna )

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

255

Odp: Pada śnieg???

a u nas nadal wiosna smile

256

Odp: Pada śnieg???

u mnie bez śniegu -2 na osi a forszaj przygotowany do odśnierzania

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

257

Odp: Pada śnieg???

No u mnie zaczęło padać , na razie mały śnieg .  Mam mały  problem , bak suchy  hmm .  Wieczorem po cichu  do sąsiada podjadę  to się zatankuję :satan: . Filmu nie będzie bo nie  ma czym dobrym zrobić i  kto   ,  ewentualnie  jakieś foty . Jutro obciążniki na tylne koła zakładam  bo za lekki wink .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

258

Odp: Pada śnieg???

toż to od dawien dawna jest tak że po jesieni przychodzi zima ze śniegiem i mrozem

259

Odp: Pada śnieg???

a ja we forszaju mam pół baku kuwejtu :satan: jak orałem ostatek na zimę to postanowiłem więcej pola zostawić pod kukurydzę i się ropa została

260

Odp: Pada śnieg???

U mnie śniegu może naciągane 5cm , a w Modlinie około 60 km  dalej na wschód ze 20 cm robię tam wycinkę drzew te które położyliśmy w poniedziałek dziś obmiataliśmy ze śniegu żeby pociąć.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."