161

Odp: Pada śnieg???

U mnie śniegu minus  5 a a mrozu tak po kostki dosypało

162

Odp: Pada śnieg???

wieczorek -7 i sypał śnieg tak od16-20. teraz -4 śnieg nie sypie, ale jak zacznie z dachu kapać to dam znać....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

163

Odp: Pada śnieg???

U nas prószy cały dzień.

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

164

Odp: Pada śnieg???

tak jak pisałem. Kapie z dachów aż miło. na termometrze +4 (przy ziemi koło 0 ). Słonko momentami przygrzeje...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

165

Odp: Pada śnieg???

U mnie mróz słabnie wczoraj -20 dzisiaj -11.Minionej nocy coś uchyliło okienko w piwniczce i tragedia gotowa zamarzły słoje z ogórkami co za pech.A to że zamarzły rury pękł licznik i zawory i ryłem z hydraulikiem pół dnia to to sielanka na mrożny dzień.

166

Odp: Pada śnieg???

U mnie w dzień było -4 teraz jest -7 i trochę śnieg prószy

167

Odp: Pada śnieg???

No rzeczywiście  miałeś pecha i to na koniec mrozów  a może że dzisiaj 13 - w    tej chwili jest -8C

168

Odp: Pada śnieg???

U mnie teraz minus 4,3

169

Odp: Pada śnieg???

u mnie z soboty na niedziele zamarzła woda - zasilanie do obory. Nie wiem jaka była temp ale jak było -25 to nie zamarzła więc musiało być jeszcze mniej. Rury stalowe bez otuliny na głębokości 2m. Jak żyję 31 wiosen 2 przypadek.
Zapowiadają temp na + a w sobotę trzeba obornik z boksów powywozić. Nie ma to jak rozjeżdżony mokry śnieg sad nie przepadam.

gg 5118068

170

Odp: Pada śnieg???

U mnie pierwszy  śnieg tej zimy około 5cm.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

171

Odp: Pada śnieg???

a u mnie wszystko topnieje ..  z dachów kaspie .. a rano było tak slisko że ciągnikiem z przyczepą nie można było ruszyc ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

172

Odp: Pada śnieg???

U nas też na plusie

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

173

Odp: Pada śnieg???

No właśnie zaczyna mróz puszczać za niedłygo trzeba w pole wjechać  a ja nadal nie mam forsza sad

174

Odp: Pada śnieg???

No to musisz ruszyć w Polskę , na pewno coś znajdziesz .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

175 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-02-15 11:01:28)

Odp: Pada śnieg???

No u mnie świstuga pełną parą  -4 . Cały ranek pada śnieg .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

176

Odp: Pada śnieg???

U mnie śnieg nie pada tylko zapier**** wiało w nocy i teraz cały czas już ze 30cm naleciało nie mówiąc o zaspach

177

Odp: Pada śnieg???

A u mnie -2 i biało dość. Ale 2 firmy we wsi  zajmują się odśnieżaniem wieć jest spoko big_smile
Ten śnieg to dobra rzecz tylko trochę za późno. Gdyby spad przed mrozami to by tak wszystko nie zmarzło. u mnie u niektórych gości mróz powchodził do przechowalni. Ziemniaki i jarzyna naciągły. .....

178

Odp: Pada śnieg???

U mnie odśnieża albo straż starem 200  albo gmina zetorem i pługiem "burtowcem"

179

Odp: Pada śnieg???

To panowie od odśnieżania maja radoche dziś.U mnie też 2 godziny powiało i pół metrowe zaspy już big_smile

180

Odp: Pada śnieg???

oni teraz płaczą. dla nich najlepiej jak auto stoi a i tam im płacą za trzymanie pojazdów w gotowości. za wyjazd płacą ekstra ale jak u mnie sa drogi w dolinkach i je wyrownuje to w tedy maja przerąbane.