41

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Ten niby komputer to nie zwykły zestaw czujników i kontrolek nie jest to takie proste jak by się wydawało sygnał z wszystkich czujników idzie do  modułu i tam jest przetwarzany, miałem uszkodzony po zakupie nieżle się namęczyłem z kolegą żeby go naprawić, ale bez tego da się kosić,524 jest mniejszy jak 517 to i wydajność pewnie mniejsza.

GG 309772

42

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

w ciągu dnia przeciętnie idzie 13 hektarów na dzień

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

43

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

wlasnie ogladalem MDW 525, ciekawy kombajn i zadbany, co o im sądzicie? słyszeliście jakieś wypowiedzi? pozdraiwam

44

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Jaroslaw dopuki nie wyślesz mi PW nie bedziesz mogł zakladać nowych wątków

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

45

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

A co do komputera mam założony obok oryginału w 524 własny (pomysł) ale z zgodnością i patentem za 800zł zaniedługo wrzuce zdjęcia Funkcje; prędkość,hektary,itd

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

46

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Czekamy z niecierpliwością, może będzie warte powielenia.

GG 3250576

47

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

witam! mam pytanko... czy heder od 524 pasuje do 517-stki? bo chcialbym zalozyc mniejszy heder ale nie moge znalesc oryginalnego...

uznaje sie sie ze 516 gubia ziarno, bo maja za krotkie sita, czy 517 zostalo to jakos rozwiazane?

czy 516 i 517 maja dokladnie ten sam typ silnika?

bede wdzieczny za wszelkie rady dotyczace 517 (na co zwrocic uwage przy zakupie...itp.itd.)

48

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

517 ma trochę dłuższe sita jak 516  tak na oko około 50cm nie było kłopotu z gubieniem ziarna przez sita ale był problem z gubieniem ziarna bo na podajniku kłosowym na końcu jest taki talerz i wytarte były łopatki. Ziarno nie było rozrzucane po podlodze tylko szło jedną stroną na szerokości 20 cm  tak że sita nie były w stanie przyjąć takiej ilości z jednej strony no i troszkę ziarna wylatywało ale wtym sezonie myślę że już ten problem rozwiąże, silnik jest podobny różni się przekazaniem napędu jest inny wałek i sprzęgło gumowe i na to zwróć uwagę u mnie jak kupiłem rozwalony był ten wałek koło pasowe latało nowy trochę kosztował słabym punktem wydają mi się łańcuchy podajnika pochyłego strasznie dużo było popękanych ogniw sprawdż podłogę pod młocarnią klawisze podsiewacz a ogólnie to nawet nieżle to chodzi.

GG 309772

49

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

No. Prawie kupiłem 524.:) Jeszcze stoi na Słowacji i przyjedzie w ciagu miesiaca.Niestety jest to chyba najuboższa wersja:( . A konketnie jest to kombajn z 90-91r silnik IFA  2000mtg, heder 4,8 z wózkiem bez czujników strat ziarna tylko czujniki przy podajnikach kłosowym i zbożowym z tego co mi gościo mówił,  Ja widziałem go tylko na zdjęciach.A i cena 38tyś bez sieczkarni ale gościo może dorzucić za jakieś 3tyś albo nową za 4,3tyś.Gdybym wiedział jak? to wrzucił bym zdjecia smile  Ale jeśli ktoś chce na maila to nie ma problemu.

50

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

To nie widziałeś go na oczy i już kupiłeś? Odważny jesteś.

GG 3250576

51

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Jak ja kupowałem mojego 512, też go na oczy nie widziałem, zaufałem handlarzowi, który mi go z za granicy sprowadzał i zobaczyłem go dopiero na stacji PKP jak przyjechał do mnie na wagonie. yikes:o:o:o

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

52

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

pejton napisał/a:

To nie widziałeś go na oczy i już kupiłeś? Odważny jesteś.

"Prawie" kupiłem:) Gościo nie chciał zaliczki. Narazie mam go zarezerwowanego tak ze handlarz ten powiedział ze przywiezie go niby dla mnie ale jak nie będzie mi sie podobał to nie ma problemu sprzeda komu innemu.Sam sie zdziwiłem bo bylem nastawiony na to że bedzie chciał zaliczke.Widziałem go tylko na zdjeciach a gościo mówi ze wszystko sprawdzał i niby działa nie ma jakiś widocznych wad i mówi ze nie wygląda na wypracowanego.Więcej będe mógł powiedzieć za miesiąc jak zobacze go na własne oczy.A tak wogóle to warto dać za taki kombajn 41-42tyś?

53

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Zamieść foto to wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

GG 3250576

54

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

W dziale linki i inne wskazówki jest instr jak wsawić foto na forum jak nie dasz rady wyślij mi na maaila a ja wstawię

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

55

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

http://img441.imageshack.us/img441/7876/dscf0896sy3.th.jpg

56

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

http://img236.imageshack.us/img236/4371/dscf0894hc4.th.jpg
http://img165.imageshack.us/img165/5751/dscf0897rm1.th.jpg 
Ufff.Nie wiem czy dobrze to zrobiłem ale coś wyszło smile  To właśnie ten kombajn o którym wcześniej pisałem.

57

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Porównaj sobie ceny z tymi TUTAJ

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

58

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Dzwoniłem w pare miejsc z tej strony i nie tylko tej ale w większości ogłoszenia są już nieaktualne lub ceny ho ho albo i większe smile Tak ze jeśli ten kombajn jest w takim stanie jak mówił gościo to cena jest umiarkowana.Dzisiaj jeszcze dzwonił do mnie upewnić sie czy jestem jeszcze zainteresowany bo ma dużo chetnych na niego  hmm .Jak pisałem ten kombajn ma 2000mtg czy to dużo? Znalazłem również w internecie producenta sieczkarni z Kielc w cenie 4300zł spotkał sie może ktoś już z tymi sieczkarniami, są one coś warte?Gościo moze przywiesc mi oryginalną używke ale za 7tys sad  troche dużo.

59

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Znalazłem również w internecie producenta sieczkarni z Kielc w cenie 4300zł spotkał sie może ktoś już z tymi sieczkarniami, są one coś warte?Gościo moze przywiesc mi oryginalną używke ale za 7

Moje zdanie jest taakie :
O producencie z kielc nie słyszałem , ale może dla tego że mieszkam w dolnośląskim , ja kupiłem do swojego bizona w wągrowcu to dość znana firma i rozdrabniacz się narazie sprawdza mam 2 lata gwarancji i dostałem komplet zapasowych noży. Rozdrabniacze tej firmy rozprowadza grene i oni mają części. Cena sieczkarni z wągrowca  do fortschritta to 5300. Decyzję pozostawiam tobie.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

60

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Jak handlaż dzwoni do ciebie to musi mieć na tym dobry interes a przynajmniej takie odniosłem wrażenie ale to moje zdanie  co do ceny to musisz najpierw go zobaczyć na własne oczy i wtedy ocenić jego stan i nikt ci nie powie na podstawie nawet najlepszych zdjęć bo nigdy nie wiadomo co siedzi w środku, jak będzie sprawny to warto wydać te pieniądze.

GG 309772