Temat: Jaki ciągnik wybrać

Witam chcę kupić ciągnik 80 km 4X4 cena tak do 20.000zł możecie mi doradzić jaki ?

2

Odp: Jaki ciągnik wybrać

O w mordę drugie AF się robi... big_smile

3

Odp: Jaki ciągnik wybrać

Tylko tu jest grono kameralne tzn. jest lepiej

Rolnik z powołania:-)

4

Odp: Jaki ciągnik wybrać

No tak tak...
Tylko Krzychu radzę zawęzić kategorie np wiekową bo może się trafić taki oOo:)
http://otomoto.pl/deutz-7006-A68490.html tak więc jakiego wieku byś się spodziewał?

5

Odp: Jaki ciągnik wybrać

kategoria wiekowa powiedzmy tak z lat 1975-1985

6 Ostatnio edytowany przez kris. 123.pl (2011-06-17 20:54:13)

Odp: Jaki ciągnik wybrać

Ciągniki rolnicze, MTZ Belarus 82 ,Howard,Redło,Opryskiwac MTZ 82.TIH

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Kliknij w miniaturkę, aby zmienić zdjęcie

Cena (brutto):
    19 500 PLN / 4 901 EUR do negocjacji
    AC/OC: Taniej dla młodych kierowców !
Rok produkcji:
    1985
Moc:
    82 KM
a może takie coś?http://www.fotoload.pl/123aa11/0a5700f87a3b378e8df3405b85ef2cdd4887_min.jpg

7

Odp: Jaki ciągnik wybrać

Krzychu jak byś chciał to gdzieś mam namiary na Fiata Somece 780 4x4 z turem samopoziomującym rok chyba 1980 cenili coś koło 18tyś.  sam się nim interesowałem tylko nie bardzo chcieli na zamianę, ogólnie całkiem niezły tylko bez kabiny no i łożyska na zwrotnicach do wymiany, jak byś chciał to poszukam namiarów.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

8

Odp: Jaki ciągnik wybrać

ino MTZ .. dociązyc przud i cuda robic ...  puki się nie rozsypie i nie zacznie cieknąc .. a puźniej naprawic uszczelnic nalac gęsty olej i  znów katowanie ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Jaki ciągnik wybrać

no i MTZ wychodzą tanio z częściami bo do takiego dojcza to byłby problem podejrzewam kupić a jakość zamienników na pewno kiepska

10

Odp: Jaki ciągnik wybrać

ja też chyba zacznę fiaty polecać, proste, zwinne, silne ciągniki. jedyne czego żal to docisku podnośnika w porównaniu z fortschrittem.
takiego dt 700 do 900szukaj, jest ich trochę na allegro. Do tych od 850 w góre mam instrukcje napraw. Jak by co.

11

Odp: Jaki ciągnik wybrać

A części Dealerzy CNH Najpierw spytaj ile kosztują zanim się zdecydujesz na zakup. Simering, specjalnej konstrukcji dostępny tylko u nich, do uszczelnienia zwrotnic w przednim napędzie 5 lat temu kosztował 400zł nie mówiąc o innych duperelach.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

12

Odp: Jaki ciągnik wybrać

ceny fiatów są tragiczne ...    u kumpla stoi fiat złamany w pół .. jak ktoś chce cześci to pisac

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

13

Odp: Jaki ciągnik wybrać

myślę dołożyć trochę grosza i poszukać zetora 8145

14

Odp: Jaki ciągnik wybrać

Różnica w paliwie przeogromna...

15

Odp: Jaki ciągnik wybrać

nie kupuj zetora bo cię paliwo zeżre

Masz problem z Claasem Mecatorem, pisz na pewno pomogę tel  790-555-450 zmiana nr GG 35541292

16

Odp: Jaki ciągnik wybrać

Wujek  ma 8145 to tylko  tankuje tego smoka ,  sam wiem bo  pomagałem mu przy belowaniu a tak to po za paliwem to może być  tylko ta prędkość na szosie nie bardzo sad emti szybszy oszczędniejszy wole go mimo że ma poważne wady wiadomo jakie .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

17

Odp: Jaki ciągnik wybrać

Panowie z tym spalaniem w Zetorze to trochę przesadzacie mam takiego i wcale aż tak żle nie wypada , a jak spala dużo to może warto pompę i wtryski sprawdzić.Osobiście polecam zetora , części dostępne i nie drogie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

18

Odp: Jaki ciągnik wybrać

No zetor nie jest taki zły ale jak ktoś ma lekką nogę i dba o ten ciągnik to będzie mniej palił.. Ja byłbym za MTZ. Części są wszędzie, mocna maszyna szybka ( chciałem raz dogonić jumem MTZ-ta... za chiny nie dałem rady dogonić tylko chmura została po nim lol ) I za 20 kafli wyrwiesz w miarę dobrego MTZ wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

19

Odp: Jaki ciągnik wybrać

Jak bym miał  brać  ursusa to c 3110

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

20

Odp: Jaki ciągnik wybrać

Wojtas to może napisz namiar do kolegi albo od razu powiedz jaki ciągnik ma,  może sie coś przyda na zapas... nigdy nic nie wiadomo big_smile
a o opinii o częściach to narazie wszystko pasuje ze sklepu ze zwykłymi częściami do wszystkiego, ewentualnie inwencja twórcza tokarnią i frezarką.