Odp: Pług
Zenek co do lemieszy to jeśli niemasz warunków to najlepiej z firmy grene bo ja to wszystko sam wykonuję do swojego rabe ,piura to zrobiłem z resorów i jak narazie to już pięć lat mi dobrze .Komplet lemieszy własnej produkcji to wytrzymuje mi ok.130ha.a koszt jednego to wychodzi mi 25zł. zdięcie mojego pługa jest w dziale jakie maszyny ciągacie