1,521

Odp: Pług

zerknij wyżej jak chłopaki piszą jakie powinno być ciśnienie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,522

Odp: Pług

14bar to secmożna wxkoło od taczki wpompować..,.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,523

Odp: Pług

to w tej taczce masz koło od widlaka?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,524

Odp: Pług

Dajże mu 80 bar i bedzie git smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,525

Odp: Pług

bamreras napisał/a:

14bar to secmożna wxkoło od taczki wpompować..,.

Jeden pan napompował 13 bar do ładowarki......  w zeszłym roku. tydzień temu był pogrzeb...

1,526

Odp: Pług

Kolokwialnie to powiedziałem. A o tym panu pamiętam jak wspominałeś. 14bar w atlasie, mimo że ma siłowniki o większej powierzchni tłoczyska niż b201, to itak za mało. Jak dobrze pamiętam wg instrukcji atlasa było 3-5MPa.

Swoją drogą dobrą sprężarkę gość miał. Moją bije do 8 i starcza w zupełności.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,527

Odp: Pług

Dobra już teraz rozumiem kupiłem pług z zegarem do 16bar myślałem ze ciśnienie jest ok.
Mam jeszcze jedno pytanie w akumulatorze hydraulicznym mam wentylek i jest w nim powietrze. Ile powinno być tam powietrza - jakie cienienie? Odkręciłem wentylek i trochę mi uszło wskaźnik z ciśnieniem oleju z 10 spadł do pięciu bar.

1,528

Odp: Pług

Akumulator hydrauliczny z powietrzem ? ciekawe rzeczy piszesz .

1,529

Odp: Pług

ten wentylek może do odpowietrzania?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,530

Odp: Pług

Jaki wentylek i w którym miejscu. Jak od góry to właśnie upuściłeś sobie azotu....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,531

Odp: Pług

Co jeden to lepszy smile

1,532

Odp: Pług

To mówkaj koseś co wg ciebie tam jest. Dając u nas do regeneracji nabijany jest azot i nic innego. Jedyny "wentylek" na całym akumulatorze to zaworek służący właśnie do nabijania azotu. A u was co tam tankują w hydroakumulator? Może mają wynalezione jakiś lepszy ośrodek sprężysty...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,533

Odp: Pług

Jest to wentylek do napełniania butli. Czy ktoś wie jakie powinno być tam ciśnienie jeśli w obiegu nie ma oleju?

1,534

Odp: Pług

Bamreras nie nerwuj się to było do poprzedników wink  Jasne że tam jest azot , w fastracu mam 4 sztuki w zawieszeniu z ciśnieniem 35 bar .

1,535 Ostatnio edytowany przez bamreras (2015-08-23 08:18:31)

Odp: Pług

Na kacu wszystko drażni.... Nawet to że w nocy wie...ało aż miło. Wody braknie ale chciałem dziś żniwa dokończyć.....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,536

Odp: Pług

http://www.promasz.pl/hydraulika.php

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,537

Odp: Pług

Warto wymienić grudziądza 5 skibowego na taki pług http://olx.pl/oferta/plug-zagonowy-nima … 8f0b1ce88b bo jest nie daleko a tym grudziądzem to redlenie a nie oranie

1,538

Odp: Pług

wygląda jak by był zrobiony z obrotówki....

1,539

Odp: Pług

jak odkładnie i piersi zdrowe to warto.

1,540

Odp: Pług

te pługi też będą Ci redlić