1,561

Odp: Pług

Nic dodać nic ująć

1,562

Odp: Pług

Rabe ma regulowaną szerokość orki klinami przy korpusach wtedy zmienia się też kąt korpusu,chętnie przytulił bym ostatni korpus pługa ale z lemieszem 35cm.Coś nie idzie mi pisanie chyba za dużo browaru:walka:

1,563

Odp: Pług

ja bym brał rabe werka ale zobaczysz jak forszaj stęka z podnoszeniem obrotówek.

1,564

Odp: Pług

Mam 2 dodatkowe silowniki wspomagajace takze bardzo ciezko nie ma ale co do pluga to jestem rozdarty tym bardziejnie znam sie na obrotowkach a takie pieniadze wyrzucic w bloto to tak srednio...

1,565

Odp: Pług

obrotówka to ciągana 5 x 35 i wio Polum nie ma problemów a ciąga kawał kloca.
Sąsiad do 120 konnej reni zaczepił takie cudo. Idzie pięknie...

1,566

Odp: Pług

Jak ktos chętny to mam kvernelanda ab 100 na handel 2013 rok i ze 200 ha na orane

1,567

Odp: Pług

tylko na moje kawałki wolał bym jednak zawieszany pług bo bedzie wiecej zawracania niz orki z tad tez mysle o 4

1,568

Odp: Pług

panowie takie pytanie z innej beczki spotkaliście moze lemiesze z 3 dziurami o rozstawie 80 mm potrzebne mi takie do landsberga ale jakies zamienniki lub podobne

1,569

Odp: Pług

mam chyba takie lemiesze jutro wstawie foto

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,570

Odp: Pług

joker dzwon do unirolu, tam jest wszystko.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,571

Odp: Pług

Przems91 napisał/a:

Mam 2 dodatkowe silowniki wspomagajace takze bardzo ciezko nie ma ale co do pluga to jestem rozdarty tym bardziejnie znam sie na obrotowkach a takie pieniadze wyrzucic w bloto to tak srednio...

i co z tego że masz 2 siłowniki jak reszta będzie się rwać smile

1,572

Odp: Pług

czy masz ciegła na mysli smile ostatnie moje pytanie o pług http://www.olx.pl/oferta/plug-obrotowy- … 744d4721d6 czy ktos mial go w swoich ramionach jak orza te pługi smile

1,573

Odp: Pług

Nie udało się żadnemu ustawić go i poszedł dalej do następnego męczennika.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,574

Odp: Pług

Dobra dzieki panowie za podpowiedzi jak cos kupie to sie pochwale :-)

1,575

Odp: Pług

i jak tam nikt niema takowych lemieszy

1,576

Odp: Pług

Wszystkie te pługi to stare konstrukcje nie będzisz zadowolony wydasz tylko kasę. Ja sprzedałem podobną 4 obrotową kupiłem 5 zagonową i jestem szczęśliwy.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

1,577

Odp: Pług

Ja mam lemken opal 5, oryginalnie bierze 4 x 35cm, rama solidna, odkładnice ażurowe
po kilka modyfikacjach bierze 50cm na skibe, odkładnice wymienione na pełne półśrubowe, każdy korpus przestawiony wyprostowany, zrobiłem liniowanie bo miał problemy z obracaniem (za bardzo wychylony tylni korpus wzgledem obrotnicy dawał za duże obciązenie)

Była myśł o jego wymianie na np rabe werk vario 4 skibowy ale ze ładnie kryje i wszystko jest z nim dobrze to bedzie jeszcze przewracał u nas ziemie

1,578

Odp: Pług

Chciałem sobie unie ulepszyć. Mam już odkładnie śrubowe. kupiłem ścinacze i jak pojechałem w pole to nie szło orać. Ziemia zamiast się kręcić na odkładni była pchana przed skibą. Tak sucho czy po prostu ten typ tak ma? Sciągnąłem je i orze normalnie bez zapychania i spychania ziemi.

1,579

Odp: Pług

dziwne ja mam w grudziądzu 4 założone śrubowe i całkiem ładnie tym się orało

1,580 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-10-10 20:38:53)

Odp: Pług

Co o tym myślicie?
Da się to na lawecie szarpnąć?
https://www.olx.pl/oferta/plug-obrotowy … b4d97e1355