Temat: Deutz Fahr

http://otomoto.pl/deutz-fahr-m1300-hydromat-A12306.html
http://otomoto.pl/deutz-fahr-m1000-A65776.html
A coś jak te Deutze  ? znajomy miał na sprzedaż 3,60 kosa, 6 cyl silnik, kabina,wyglądał dobrze,  15 tys ale nie zagłębiałem się w temat. dobre to kombajny ?

2

Odp: Deutz Fahr

Miałem tego M1200 prawie to samo co M1000 i przez 10 lat był tylko smarowany i jazda w pole. Super Maszyny polecam z czystym sumieniem.

3

Odp: Deutz Fahr

Co do tego Deutza to spalanie w granicach 10l na ha. A ceny części niestety nie znam nie miałem przyjemności sprawdzać. Kombajn cały czas pracował bez awaryjnie na około 50 ha.

4

Odp: Deutz Fahr

Dziwi mnie bo często mają duże silniki (8 cyl, 240 km) a heder 4 m... No ja szukam czegoś na 10 ha big_smile bo płacić ponad 3 tys rocznie to wiadomo... taki heder 3,60 był by ok chyba ;p

5

Odp: Deutz Fahr

Tam była 6 chłodzona powietrzem i heder 3,5 metra ale bizona objeżdzała bez problemu.

6

Odp: Deutz Fahr

Scorpion w zeszłym roku sprowadziłem sobie Fahra-88 bo najbardziej mnie wkurzało że kombajn przyjeżdża do mnie kiedy muszę iść do pracy lub wtedy gdy pada, a co będzie wart to okaże się w żniwa wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej,a Fahr spodobał mi się w ubiegłym  roku w mokre żniwa gdzie inne kombajny nie mogły wjechać furorę  robił mały Fahr-66 który kosił wszędzie między innymi moje pszenżyto na którym Bizon ujechał dwadzieścia metrów od drogi i musiałem go wyciągać.

7

Odp: Deutz Fahr

Prosił bym admina czy któregoś z modów o przeniesienie postów z tematu Z cyklu znalezione na Allegro o tych kombajnikach żeby później nic nie zginęło tongue
@ grześ67
No te Fahry są fajne tyle że heder raczej nie większy niż 3 metry. A taki jak pisze Fujitsu97 był by super.

8

Odp: Deutz Fahr

porsze bardzo .. sory za długi czas oczekiwania ale taki czas ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Deutz Fahr

No problemo tongue

10

Odp: Deutz Fahr

Scorpion w Przasnyszu ma ze Skandynawii w idealnym stanie, mało mtg i nie malowany... wpuścił mnie na warsztat bo tam jakieś koło przy nim robili bo pękło... co do ceny to byś musiał się dopytać... u Wieczorka oczywiście;p

11

Odp: Deutz Fahr

A jaki to model ? dowiedz się czegoś więcej, chociaż i tak na ten rok nic pewnie nie kupie, ale 150 km to nie 500 wink

12

Odp: Deutz Fahr

model 1102. heder chyba 3.6m, kabinka. Stan to ładny, blachy wszystkie proste, farba oryginalna. jak chcesz to podam Ci nr do tego kolesia to od niego się dowiesz coś...

13

Odp: Deutz Fahr

No fakt ,moj ma heder trzy metry od dziobu do dziobu,czyli szerokość użytkowa około 2,8.
Ale na moje potrzeby myślę że w zupełnośći wystarczy.
Jakby ktoś chciał to mam do niego stół do rzepaku z dwiema kosami, jedna z napędem elektrycznym druga napęd mechaniczny który mi nie jest potrzebny.

14 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2011-07-21 23:28:17)

Odp: Deutz Fahr

Pawel21990 polecił byś kombajn od tego faceta ? czy podpicowane złomy sprzedaje ? ile by mógł za niego chcieć ? no i podaj ten nr jeśli możesz... big_smile
No najważniejsze że sam swoje z dłubiesz, nie musisz czekać na czyjeś "widzi mi się"...

15

Odp: Deutz Fahr

Wuj kupił w zeszłym roku wlaśnie u Wieczorka volvo i na razie pomyka .Scorpion jak będziesz leciał do Przasnysza to koniecznie wpadnij do mnie.

16

Odp: Deutz Fahr

Scorpion akurat tego mogę polecić bo nie jest picowany ani nic... nr tel 692 999 007

17 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-07-22 11:09:36)

Odp: Deutz Fahr

Na wieczorka to lepiej uważać taka moja rada i sprzęt dokładnie ale to dokładnie oglądać  a Edek to też straszny cwaniak i targowanie z nim to ciężki temat  jak wie że ma coś dobrego to nie popuści tak łatwo a ceny nie należą do niskich u nich.  smile Często u nich stały podpicowane graty wiem bo czasem tam wpadam i mi sprzedał  512 za 16 tysi bo myślałem że jest w lepszym stanie  a okazało się że  była warta jak tu jedna na allegro 7 tysi i zamiast w pole to do generalnego remontu się nadaję a gadał "zaraz w pole i młócić"  ha ha .  :crez: Ale przejechać i po oglądać  nic nie szkodzi smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

18

Odp: Deutz Fahr

popieram myślenie i poglądy Sebastiana Wieczorek to jest zwykły handlarz i trzeba na uważać siedzi już parę latek w tym i nie jednego wrobił w niezłe koszty

19

Odp: Deutz Fahr

Wy tam na Hanusiaka uważajcie big_smile

20

Odp: Deutz Fahr

Nikt nie mówi że od razu trzeba kupić. Można zawsze popsuć komuś nerwy..