Temat: Pompa hydrauliczna problem

Witam mam problem z pompą hydrauliczną w zt300 a mianowicie wczoraj woziłem bele słomy takim ładowaczem na podnośnik i gdy podnosiłem bala to zaczęło coś stukać jak by właśnie przy pompie i teraz stuka jak podnoszę i opuszczam podnośnik. Czy możliwe jest żeby się wyłupał ząb od tryba napędzającego pompę czy może coś innego proszę o pomoc pozdrawiam.

2

Odp: Pompa hydrauliczna problem

Cześć Krzychu . To nie ząb to napędzający pompę to pękła tuleja z której wychodzą tłoczki u mnie też to samo się stało tylko że przy agregacie .

GG 16238418

3

Odp: Pompa hydrauliczna problem

No to pompa na złom czy da się zrobić ?

4

Odp: Pompa hydrauliczna problem

ja wywaliłem na złom bo jak zadzwoniłem do regeneracji to powiedzieli mi że takiego czegoś nie naprawiają  tzn pęknięć

GG 16238418

5

Odp: Pompa hydrauliczna problem

witam cy ktos muglby mi powiedziec gdzie znajduje sie pompa odpowiadajaca za podnoszenie tylnych ciegiel.fortschritt zt 300. dzieki

6

Odp: Pompa hydrauliczna problem

Witamy na Forum Fortschritt, zajrzyj pod ciągnik między sprzęgło a skrzynie biegów.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

7

Odp: Pompa hydrauliczna problem

patrzalem ale tam sa dwie jest mala i duza i niewiem na 100% ktora to jak bys mogl mi podpowiedziec byloby super . dzieki

8

Odp: Pompa hydrauliczna problem

Skoro masz dwie to musisz mieć wspomaganie bez orbitrola. Ta mniejsza to wspomaganie a większa hydraulika

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

9

Odp: Pompa hydrauliczna problem

ok juz teraz wiem dzieki

10

Odp: Pompa hydrauliczna problem

dowiedziałem sie dziś ze Orsta została przejęta przez Parkera. Firma ta w tej chwili już nei kontynuuje produkcji zakładów Orsta. Ale jeśli ktoś zna niemiecki to może poszukac na tej stronie http://www.hypneu.de/

11

Odp: Pompa hydrauliczna problem

Panowie długo schodzi wymienić pompę hydrauliki w 323?

12

Odp: Pompa hydrauliczna problem

godzina odkręcanie druga godzina przykręcanie. W oryginale jest przykręcona na śruby na klucz 18

13

Odp: Pompa hydrauliczna problem

Warto wziąć pod uwagę złośliwość rzeczy martwych, więc dolicz godzinę/dwie dla świętego spokoju tongue

14

Odp: Pompa hydrauliczna problem

Witam, posiadam 323 A od niecałego roku, praktycznie go nie używałem ponieważ miałem problemy z pługiem (nie bardzo wiem jak sobie z nim poradzić, może nie odpowiedni, nwm) ale mniejsza o pług. Od niedawna podczas opuszczania ciegien z tyłu (obojętnie z czym) same sie podnoszą, nie mozną nic zrobić w polu. Czy to może być wina braku oleju? z góry dziekuje za odpowiedz smile

15

Odp: Pompa hydrauliczna problem

jeżeli ci się cięgna podnoszą gdy opuścisz maszyne to jest tylko przestawiony rozdzielacz musisz pokręcić takim pokrętłem gdzie masz taki rowek wyżeźbiony i tam ustawić pozycje

Nie ma to jak FORTSCHRITT

16 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2015-02-22 10:17:42)

Odp: Pompa hydrauliczna problem

U mnie pompe na wyższych obrotach też słychać takie brzęczenie ale podnosi i opuszcza ale chyba powoli będzie sie kończyć wtedy pomyślimy moze ruską dobiorę jak do wspomagania tylko którą?

Jakby kto miał taką starą pompe ma złom chętnie bym ją przyjął, zapłacę za przesyłkę +butla dobrego trunku, mam takich dwóch speców w pracy to by dopasowali, była by wrazie co na wymiane jak padnie oryginał

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

17

Odp: Pompa hydrauliczna problem

Panowie a pod pompę główną to jakiej grubości uszczelkę dociąć?

18

Odp: Pompa hydrauliczna problem

możesz i sam silikon dać

19

Odp: Pompa hydrauliczna problem

Tomek rozglądałem sie za ruską nsz 50 i są dwa rodzaje okrągła i płaska czy ta płaska się nadaje czy nie ma na nią miejsca bo jest dużo tańsza

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

20

Odp: Pompa hydrauliczna problem

ta i ta wejdzie