Temat: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

witajcie koledzy! Powidzcie co zrobić żeby moja 516 szybciej jeżdziła??, bo ona tylko jedzie do 15km/h na drugim biegu.

2

Odp: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

Załadować na lawetę. big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3

Odp: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

haha:) ale mi chodzi żeby sam szedł szybciej po drodze.

4

Odp: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

Rozmawiałem z gościem co ma 516 i twierdził że jak wolno jeżdzi lub pod górkę słabnie to dobrze jest wlać gęsty olej, on wlewał hl 100.

5

Odp: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

"nie pomoże woda z wisły jak on obwisły "  ale fakt pomoże ale pewnie tylko krótkotrwale tongue ... Poprostu ten typ tak ma

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

ale ona powinna iść conajmniej ze 25 chociarz mi się tak wydaje???

7

Odp: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

Max chyba 20km/h

8

Odp: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

szerokości

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

9

Odp: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

Przecież 15-20 km-h to wzupełności wystarczy tak mi się wydaje przecież to nie F -1 .Spokojnie można jechać nie zwracając uwagi na foto radary .Nie jestem znawcą ale może tarcze sprzęgła są zjechane .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

10

Odp: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

tam nie ma sprzegła !! to hydrostatyk

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: Co zrobić żeby 516 szybciej jeżdziła?????

a jest jakaś regulacja przy hydromotorach na cięgłach??????