21

Odp: Siewnik Fortschritt

technet napisał/a:

Widziałem ostatnio Amazona w agregacie, ale nie pamiętam jaki model. Głowy nie dam ale chyba miał taką samą skrzynię przekładniową.. Tak sobie myślę, że i w paru innych siewnikach znalazłaby się ta przekładnia, tak jak w różnych samochodach czy maszynach montuje się podzespoły tej samej marki. Takie czasy - łatwiej kupić gotowe od sprawdzonej firmy, niż samemu wydać krocie na projekty i badania. To nawet lepiej, bo sprawdzone, to mniej zawodne i o części łatwiej. Nooo ale chyba za bardzo się rozpędziłem. To nie temat na takie rozmyślania, ale taki już ze mnie bajkopisarz:). Pozdo wszystkich i dzięki za pomoc.

apropos, przekladni ja widzialem taka w  polskim 4 metrowym siewniku mazur chyba nazwa ale skłamac nie chce ale jotka w jotke

22

Odp: Siewnik Fortschritt

masz racje w mazurze tez jest ta sama przekladnia. ja tez dzisiaj sialem jeczmien zimowy szesciorzedowy ale nie zdazylem posiac wszystkiegoi jutro rano bede konczyl. pozdro

23

Odp: Siewnik Fortschritt

w jakich siewnikach są takie same przekładnie jak  A 215? szukam paru zębatek od przenoszenia napędu...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

24

Odp: Siewnik Fortschritt

Ja mam SAXONIE A202 i tez mam w nim taka samą skrzynie jak ma mazur, w sumie to nawet korzystam z tabeli wysiewu od mazura, no nie mam oryginalnej. a moj wujek ma A215 i wyglada na to ze skrzynie sa te same.

25

Odp: Siewnik Fortschritt

Dzisiaj kupiłem pierwszy sprzęt fortschrita  A 215 http://otomoto.pl/siewnik-zbozowy-saxonia-A1079.html teraz potrzebuję tabele wysiewu i jakiś katalog bo jest przy nim trochę do zrobienia . Jak ktoś z klubowiczów posiada coś takiego to proszę o wysłanie .

26

Odp: Siewnik Fortschritt

witam wszystkich kilka tygodni temu kupiłem saxonie 201 po małym remoncie chcę przygotować do siania ale nie posiadam tabeli wysiewu może ktoś byłby łaskaw podrzucić lub wstawić ową tabelę zgóry DZIĘKI

27

Odp: Siewnik Fortschritt

tabele wysiewu dostałem od chłopaka z af, wyslalem ojcu i już ich nie mam popytaj na af.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

28

Odp: Siewnik Fortschritt

pawmen3 napisał/a:

witam wszystkich kilka tygodni temu kupiłem saxonie 201 po małym remoncie chcę przygotować do siania ale nie posiadam tabeli wysiewu może ktoś byłby łaskaw podrzucić lub wstawić ową tabelę zgóry DZIĘKI

Tak tak witamy, ale żeby się grzecznie przedstawić jest coś...

29

Odp: Siewnik Fortschritt

Scorpion co sie czepiasz chłopaka on potrzebuje instrukcjii siewnika co tam będzie sie witał wiesz sam jaka teraz jest ta dzisiejsza młodzież.

30

Odp: Siewnik Fortschritt

Rozumiem, dostanie instrukcje i więcej go tu nie zobaczymy więc po co się witać. :stu:

31

Odp: Siewnik Fortschritt

Jeśli o to chodzi to mam takie coś
http://img33.imageshack.us/img33/9691/54747267.jpg

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

32

Odp: Siewnik Fortschritt

MAREKPE            właśnie o coś takiego chodziło jak możesz to wyślij na mail.z góry dzięki pozdrawiam

33 Ostatnio edytowany przez MAREKPE (2011-07-18 12:17:22)

Odp: Siewnik Fortschritt

Wieczorkiem Ci to wyślę
szukaj tutaj http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php … 475#p60475

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

34

Odp: Siewnik Fortschritt

na tej stronce nic nie ma

35

Odp: Siewnik Fortschritt

Wystarczy troche poszukać

http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=92

36

Odp: Siewnik Fortschritt

na tej stronce nic nie ma
Złe zapytanie. Link który podałeś jest niepoprawny lub nieaktualny.

37

Odp: Siewnik Fortschritt

Kolego link jest poprawny tylko musisz napisać do Admina o odblokowanie niektórych funkcji.
Na górze strony masz przesuwający się napis który wszystko Ci wyjaśni.

38

Odp: Siewnik Fortschritt

MAREKPE    dzięki za wstawkę właśnie ściągam

39

Odp: Siewnik Fortschritt

MAREKPE napisał/a:

Jeśli o to chodzi to mam takie coś
http://img33.imageshack.us/img33/9691/54747267.jpg

Widze ze moja tabela obiega całą Polske smile
ciesze sie ze mogłem jedna czynnoscia przyczynic sie dla az tylu osób na forum i nie tylko
pozdrawaim

40

Odp: Siewnik Fortschritt

:brawo: :beer: