Temat: Sprzedam forszaja E 516B!!!

Sprzedam forszja e 516b  http://allegro.pl/fortschritt-e-516b-i1776492681.html

2

Odp: Sprzedam forszaja E 516B!!!

No bez jaj, toć to "świży" jeszcze ..
Czemu.. smile

3

Odp: Sprzedam forszaja E 516B!!!

Maniek poczekaj może jeszcze dojdziesz czego ci to ziarno wyrzuca do tyłu... smile spokojnie może jeszcze coś poradzimy... wink

4

Odp: Sprzedam forszaja E 516B!!!

No ale co???          Jak mi się uda sprzedać za dąbrom cene to dobrze a jak nie to zostanie, tylko że ja chciałem kupić sobie MDW 524 lub coś wtym stylu. Co wy na to???

5

Odp: Sprzedam forszaja E 516B!!!

Maniek proponowałem przed żniwami zamianę na 512 , wyśmiałeś mnie bo 516 to taka *** maszyna , ale jak chcesz to możemy się pomieniać ja sobie z nim "jakoś " poradzę.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

6 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2011-08-18 22:37:44)

Odp: Sprzedam forszaja E 516B!!!

Scorpion poszło e-mail

7

Odp: Sprzedam forszaja E 516B!!!

Scoda masz może gg ?
odezwij się jak tak .
moje to 5734702

8

Odp: Sprzedam forszaja E 516B!!!

Ale ja chce sobie kupić mdw 524 lub 525, coś w tym stylu

9

Odp: Sprzedam forszaja E 516B!!!

Ok.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."