Temat: Pełna aktywacja konta

Witam!
Każdy nowy użytkownik który chce w pełni korzystać z forum musi wysłać do mnie maila lub prywatną wiadomość (skróty do tych opcji są w każdym poście pod moim nickiem E-mail i PW) w celu pełnej aktywacji swojego konta.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Pełna aktywacja konta

Dzień dobry jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałbym mieć odblokowane instrukcje obsługi po polsku do ZT323A, czy była by możliwość przesłania mi jej na E-maila podaje adres lukbrz10@wp.pl zgur dziękuje

3

Odp: Pełna aktywacja konta

No a ja meczyłem sie  zablokowany przez dwa tygodnie az sie połapałem i zobaczyłem ten tematt;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

4

Odp: Pełna aktywacja konta

Dzień dobry jestem nowym użytkownikiem mam problem z rozszyfrowaniem deski rozdzielczej w kabinie , jeżeli kto zna dobrze proszę o opisanie do Z-323A z góry dziękuje.

5

Odp: Pełna aktywacja konta

opcja szukaj  i wszystko znajdziesz

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Pełna aktywacja konta

Cześć Tadeusz !
Mogę tak z pamięci, bo też nie raz podpieram się instrukcją. Zegary, od lewej: wskaźnik poziomu paliwa, temperatura silnika, ciśnienie oleju, duży obrotomierz, ciśnienie powietrza. Klawisze jak są podłączone, tak działają lub nie.

7

Odp: Pełna aktywacja konta

Tadeusz51D napisał/a:

Dzień dobry jestem nowym użytkownikiem mam problem z rozszyfrowaniem deski rozdzielczej w kabinie , jeżeli kto zna dobrze proszę o opisanie do Z-323A z góry dziękuje.

Wejdź tutaj http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=81
i :walka:

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: Pełna aktywacja konta

Hi. i dont speak polish, i am from greece and i am looking to buy a part for my fortschritt zt303 http://img17.imageshack.us/img17/2327/260420101196.jpg

If you can activate my account to post an ad at forum.Tnx

9 Ostatnio edytowany przez mocne255 (2010-04-29 20:29:51)

Odp: Pełna aktywacja konta

A tak może po polsku ten opis łatwiej by było, a to cudo to chyba z tylnego mostu jest ??J na dodatek nie w tym dziale co powinno być.

10 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2010-04-29 20:57:34)

Odp: Pełna aktywacja konta

part 2 http://www.fotoload.pl/123aa30/7ab25e07276cb75d95cb5c3819a69b5316562_min.jpg http://www.fotoload.pl/123aa31/aad863f9934c3598cc407a7a4c2b5aec18376_min.jpg

11

Odp: Pełna aktywacja konta

Troche chyba dałem ciała,gość niby z Grecji jest a ja myślałem że ktoś z nudów sobie żarty robi.

12

Odp: Pełna aktywacja konta

Jestem z Grecji i szukam kupić więcej akcesoriów. czy ktoś wie gdzie mogę dostać byłoby mile widziane. Nie znam polskiego za to, co kiedyś Google Translate. Dzięki

13

Odp: Pełna aktywacja konta

Top menu "sklep"

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

14 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2010-04-30 22:00:04)

Odp: Pełna aktywacja konta

Jak w Grecji działają silniki? Macie te same problemy co w Polsce? Na przykład filtry oleju, wkłady filtra oleju i wirówki oraz złe remonty i awarie z tym związane.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

15

Odp: Pełna aktywacja konta

Admin.  Musisz  pomyśleć  o  angielskiej  wersji  forum  a  także  wysłać  moderatorów  na  kurs  języka  angielskiego.  Po  ostatnim  pojawieniu  się  kolegi  z  Czech  i  Grecji  myślę  że  admin  i  moderzy  powinni  być  przygotowani  na  falę  wpisów  z  poza  Naszego  kraju.  Może  to  nie  tylko  jedyne  i  pierwsze  forum  forszaja  w  Polsce  ale  i  w  Europie

To  tylko  moja  sugestia  wink

16

Odp: Pełna aktywacja konta

Można sobie ustawić własnoręcznie wersję angielską. A posty kazdy tłumaczy we własnym zakresie. Czy Ty rejestrujac się na zagranicznym forum wymagasz od modów znajomości j.polskiego?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

17

Odp: Pełna aktywacja konta

No  to  może  zaapeluj  do  młodzieży  na  forum  niech młodzież  tłumaczy  wpisy  obcojęzyczne w  końcu  chodzą  do  szkół  niech  pokażą  czego  się  nauczyli

18

Odp: Pełna aktywacja konta

odrobina chęci i każdy przetłumaczy sam

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

19

Odp: Pełna aktywacja konta

Mam  nadzieję  że  moderatorzy  nie poczuli  się  dotknięci  wpisem  który  mówi  o  wysyłaniu  ich  na  kurs  języka  angielskiego , bo  pewnie  znają  doskonale  ten  język,  jakby  coś  to  sorki .  Przy  okazji  prośba do  Admina   o  aktywowanie  mojego  konta ,  zależy  mi  na   możliwości  edytowania   w  swoich  wątkach  .  Czasami  po  pijaku  zdarza  się  że  napiszę  o  słówko  za  durzo  wink

20

Odp: Pełna aktywacja konta

Jestem wstrząśnięty ale nie zmieszany. Swój ojczysty znam tak sobie, a języki obce są mi zupełnie obce. Ubolewam nad tym.