41

Odp: Pełna aktywacja konta

Wysłałeś do mnie e-mail więc już chyba możesz. Ludzie czytajcie regulamin dla wlasnego dobra!!!! Bo kiedyś się natniecie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

42

Odp: Pełna aktywacja konta

Dzień dobry jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałbym mieć odblokowane literatura i instrukcje obsługi  do ZT 323A, czy była by możliwość przesłania mi jej na E-maila podaje adres adam18039@wp.pl zgur dziękuje.

43

Odp: Pełna aktywacja konta

Napisz do szeryfa pw i Ci wszystko odblokuje, tak jak jest na tym przesuwającym się paseczku

44 Ostatnio edytowany przez bamreras (2013-03-27 11:56:53)

Odp: Pełna aktywacja konta

lukjak17 napisał/a:

Dzień dobry jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałbym mieć odblokowane literatura i instrukcje obsługi  do ZT 323A, czy była by możliwość przesłania mi jej na E-maila podaje adres adam18039@wp.pl zgur dziękuje.

Dzień dobry jestem stałym użytkownikiem tego forum i jak reszta użytkowników chciałbym mieć świadomość z kim tym razem mam do czynienia, czy była by możliwość przedstawienia się w odpowiednim wątku, podaje adres http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=4&p=83 zgur dziękuje.

Ps. spełnisz naszą prośbę a szeryf na pewno spełni twoją...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

45

Odp: Pełna aktywacja konta

Nie tu kurde . Jest temat o 360.  A do czego ma służyć ten joy ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

46

Odp: Pełna aktywacja konta

witam was jak mozna dodoawac nowe posty?

Odp: Pełna aktywacja konta

Piotrfire napisał/a:

Witam!
Każdy nowy użytkownik który chce w pełni korzystać z forum musi wysłać do mnie maila lub prywatną wiadomość (skróty do tych opcji są w każdym poście pod moim nickiem E-mail i PW) w celu pełnej aktywacji swojego konta.

Regulamin się kłania kolego.

48

Odp: Pełna aktywacja konta

Witam jak dodac ogloszenie SPRZEDAM

49

Odp: Pełna aktywacja konta

Przeczytaj niebieski tekst na przesuwającym się pasku u góry strony.

50

Odp: Pełna aktywacja konta

Panowie a jak długo się czeka na reakcję ?
najpierw chciałbym popytać zanim zacznę grzebać , wysłałem PW o podniesieniu uprawnień do pisania postów wczoraj , może Admin jest na wyjeździe i  do kogoś innego(w zastepstwie) napisać ?
pozdrawiam

Andrzej

51

Odp: Pełna aktywacja konta

Spokojnie ,szeryf nie zawsze jest dostępny ale z pewnością za jakiś czas aktywuje twoje konto .

52

Odp: Pełna aktywacja konta

Spokojnie Andrzeju wink Na pewno Odblokuje Ci wszystko. Masz plusa na zachętę, za eleganckie przywitanie się, widać że ogarnięty w końcu się znalazł smile

53

Odp: Pełna aktywacja konta

Dziękuję
faktycznie już jest OK , wątek założony ,teraz może wspólnymi siłami popchnę temat powolutku do przodu 

pozdrawiam

Andrzej

54

Odp: Pełna aktywacja konta

Witam.
Ja też napisałem wiadomość PW do Administratora wczoraj, czekam więc z cierpliwością big_smile.

Oby tak dalej :-)

55

Odp: Pełna aktywacja konta

Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum i prosił bym o odblokowanie mi literatury i
instrukcji obsługi fortschritt zt 323a podaje e-mail pinio615@wp.pl.
z góry dziękuję

56

Odp: Pełna aktywacja konta

Pinio napisz do admina inaczej możesz długo czekać .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

57

Odp: Pełna aktywacja konta

Cześć Pinio.
Rejestrujesz się na Forum po to, żeby mieć dostęp do literatury i instrukcji.
Masz + za szczerość.

58

Odp: Pełna aktywacja konta

a to się zdziwisz jak większość nie jest już aktywna

59

Odp: Pełna aktywacja konta

Nie zdziwię się, bo o tym wiem.

60

Odp: Pełna aktywacja konta

ależ to nie było do ciebie smile