121

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

mogła się zaciąć listwa w pompie

122

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

ooo  i pokazuje rogi smile

zaworek w pompie wtryskowej  lub zacięta  listwa ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Mi z zepsutą pompką zasilająca chodził 385 przez 2 lata. bak masz u góry to zaciągnie sam. te pompy są trudne do odpowietrzenia jak zabraknie paliwa. Jak zapali po odpowietrzeniu to trzeba troche pojeździć zeby wyciągnał powietrze.

124

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Potwierdzam z tym odpowietrzeniem. Kiedyś nawet pompę wymontowałem, bo myślałem że padła - a tu tylko dobrze odpowietrzyć.

125

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Pokazuje bladź pazura oj pokazuje. Już mnie czasami denerwóje wink Była zapowietrzona jak posaliście. Trzeba było odpowietrzyć ją gdzie się dało i odpaliła dobrze. wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

126

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Ursusik chodzi ale tylko właściwie w lekkiej robocię bo jak coś jej dać cięzszego do roboty to... w forszu padła z przodu pompa zasilająca przy orce i ściągnąłem forsza do chałupy i mówie odczepie i podczepie 12. Ja pod pług ursusa a tu dupa blada nie podnosi... A pompa nowa itp.. zrzuciłem siedzenie blachy i zmieniliśmy kostkę z zaworem ( nie całe 400zł ) i podniosła. Ganiałem dziś na 3 skiby bo 4 się remontuje i ursus o dziwo szedł dobrze. Pojechałem na drugie pole a tam już górki dołki i obornik więc miała co robić. Temp 80* i zgasiłem żeby rozprostować nogi. 5min ja za guzik a ona ręch.... ręch...... ręch........ A akumulatory trzymają ale nie dają radę kręcić. Z rana miały cięzko ale były podładowane i paliła wszystko ok. Poczekałem 10min temperatura spadła i zapaliła ale z trudem. Czyżby puchnie silnik ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

127 Ostatnio edytowany przez pawelg (2014-09-11 19:24:40)

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Daj spokój , zgasiłeś rozgrzany ciągnik i się dziwisz że puchnie , po chwili od zgaszenia temperatura podskoczy w każdym ciągniku .Trzeba było go chwilę ochłodzić potem zgasić. Co do palenia to według mnie rozrusznik siada.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

128

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Przed zgaszeniem trochę pochodził więc nie od razu zgasiłem i wiem że temp rośnie do góry  A rozrusznik szybkoobrotowy i kręci bezproblemowo

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

129

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

z tym puchnięciem to mała przesada chyba

130

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

a ja ci powiem tak ... co sie dziwisz ? ten typ tak ma  i tyle ...  jak puchnie to pewnie za wiele mocy też nie ma ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

131

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Nie ma nie ma wink Możliwe że będzie robiony silnik bądź pójdzie do żyda ursus..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

132

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

szybciej i taniej  to ta druga wersja ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

133

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Wojtas widzę że jesteś anty Ursus tak jak u nas po pługu obrotowym plony w górę każdy ciągnik dobry

134

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Silnik umarł sad

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

135

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Zatarł się?

136

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Nie. Jeszcze chodzi jakoś. Wali dymem z odmy jak smok i ciśnienie lata i jakoś siły nie ma. Jechałem na pole 2x zgasł tylko zacharchoczy i stop. I bardzo szybko się zagrzał bo od się przejechałem i już miał 80* a zawsze przy 60* się zatrzymywał bez obciązenia.. Teraz tylko czy robić remont tego czy kupić drugi przerzucić i heja...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

137

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

a jak kupisz drugi w podobnym stanie? lepiej wyremontowac

Rolnik z powołania:-)

138

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

karol ja mam tak samo w claasie zimny elegancko pali a jak popracuje i temperatura jest to za diabla nie moze okrecic a co dopiero mowic zeby zapalic dopiero jak podejde z prostownikiem na rozruch to wtedy pali claas ma silnik mercedesa rozruch na 12v a aku mam 170ah z rozruchem 1050 (nawet jak aku byl nowy tez tak palil) rozrusznik sprawdzany przez dwoch elektrykow wszystko ok czyzby za slaby akumulator?

139

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Karol jak kupisz  w niedużych pieniądzach powiedzmy 1/3 remontu to może warto jak drożej to zastanowiłbym się.
Marian a zawory nie masz za mocno skręcone, na klawiaturze?

140

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

grzegorz nie wiem jakie maja miec szczeliny nawet sprawdze dzieki za podpowiedz