Temat: New Holland TF42

Co sądzidzie o takim czymś???   http://allegro.pl/kombajn-new-holland-t … 19832.html

2

Odp: New Holland TF42

Na oko całkiem ok , ciekawe jak z bliska.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3

Odp: New Holland TF42

jak nie ma silnika fiata czy inweco no i dobra blacha to tak dobra wydajność niska cena

4

Odp: New Holland TF42

wydaj mi się czy on dzieli słomę na 2 wąskie paski?

5

Odp: New Holland TF42

ładna maszyna i warta uwagi i z mojego regionu

6

Odp: New Holland TF42

On ma silnik forda 160 koni + turbinka, kładzie jeden pokos tylko że on ma system rotorowy i troche słome zamocno zmieli, on jest jego pirwszym właścićelem, ma go od nowości, jest sprowadzony z fabryki new hollanda z holandii, noi ma przednie koła do wymiany bo ma zamocno skrószałe i się nanich niepojeżdzi a tak to jest git nic przynim nietrzeba robić tylko te koła, morze ktoś wie jakieś dobre uzywki????

7

Odp: New Holland TF42

nie koniecznie mocno zmieli zależy  w jakim stanie jest rotor ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

8

Odp: New Holland TF42

sprzedałeś już kombajn?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: New Holland TF42

gościu szykuje kase ale mi troche 516b szkoda

10

Odp: New Holland TF42

Maniek niech ci nawet ręka nie zadrży, chce niech bierze, im szybciej to lepiej. Póki złom drogi weźmiesz lepszą cenę. Nie gniewaj się,ale cenę E 516 determinuje cena złomu - trzeba się z tym pogodzić i jakoś z tym żyć.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

11

Odp: New Holland TF42

ale on mieszka odemnie o 15km i on hce go troche pod tuningować i sobie go zostawić. On ma 60h i daje na ręke 24 tyś. i niewiem czy się zgodzidż?? kombajn jest naprawde bardzo ładny i zdrowy jest z 89 roku ale warty uwagi!!
http://allegro.pl/fortschritt-e-516-b-n … 92681.html

12

Odp: New Holland TF42

Jak daje 24tys na łape to się nie zastanawiaj

13

Odp: New Holland TF42

ale mi go szkoda bo ładnie młóci, czyści i jak w polu chodzi to...!!!! Każdy mu się tak przyglądał i się każdemu spodobał tylko żę on wolno się porusza i dużo pali chla!! A ile leci na godz ten new holland  http://allegro.pl/kombajn-new-holland-t … 19832.html       albo ten deutz fahr    http://allegro.pl/kombajn-zbozowy-deutz … 32753.html

14

Odp: New Holland TF42

deutz to malowany a takich to lepiej unikać

15

Odp: New Holland TF42

to jak daje 25 tys to się nie zastanawiaj ..  nawet 5 minut bo możesz pozałowac ...  a kupisz o wiele lepsza maszynke niż ten klunkier

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

16

Odp: New Holland TF42

Silniki w 516 mają jedną wspólną cechę z tymi z Bizonów. W jeden dzień chodzą jak nówka, a na drugi wystawiają kopyto. Cena jest dobra to go pchaj, dołóż i idź do przodu. Pamiętaj: LEPSZE JEST WROGIEM DOBREGO.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

17

Odp: New Holland TF42

Maniek dopiero co gdzieś pisałeś że bardzo gubi zboże i nie możesz dojść gdzie , teraz piszesz że maszyna lux , nie mój biznes ale zdecyduj się bardzo dobry czy bardzo zły.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

18

Odp: New Holland TF42

maszyna jest lux  a z tym ziarnem to już doszłem do ładu.   A czemu unikać deutz faruw???

19

Odp: New Holland TF42

Malowanych...

20

Odp: New Holland TF42

gościu mówi że kombajn ma połowe wymienionych część, pasków i nowe oponki