61

Odp: Kupno dużego ursusa

Scorpion napisał/a:

niewydostanieszsie -  wierz mi że skrzynia też jest na ogół w dużo gorszym stanie, szczególnie w tych sprzętach gdzie nie ma rewersu..
Dlatego uważam że lepiej kupić ciągnik i założyć tura jeśli ma się pieniądz oczywiście..

dodałbym jeszcze jedną uwagę, ciągniki ze zmiennikiem momentu są znakomite do tura. Łagodne ruszanie, łatwiej zmieniać biegi wsteczny- przód. Nie połamiesz tura, sprzęgło dłużej wytrzyma. Zdaje się że fendt seria 300 ma zmienniki prawda?
ciekawe czy mniejsze renault też mają takie bajery. Ale wiadomo kasa...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

62

Odp: Kupno dużego ursusa

Ja mam tura przy zt300 i też sobie radzę wink

63

Odp: Kupno dużego ursusa

renaulty    z tego co wiem każde miały  rewers ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

64

Odp: Kupno dużego ursusa

Tylko te starsze mechaniczny.

65

Odp: Kupno dużego ursusa

Ja robiłem trochę renaultem 95-14 i jakoś ten ciągnik mi do gustu nie przypadł.

66

Odp: Kupno dużego ursusa

jeżdżę czasem  75.... lub  155...  i jak i jeden tak i drugi posiada rewers .. w tych ciągnikach  raz że małe spalanie dwa to wszystko mechaniczne , trzy  że jeżeli w dobrym stanie i dobrze użytkowany  przetrwa wieki ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile