21

Odp: Uszczelka pod głowicą

tak wiec uczynie a jutro obdzwonie wszystkie sklepy z czesciami do forszajow i zobaczymy gdzie najtaniej

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

22

Odp: Uszczelka pod głowicą

dzis znowu nic nie zrobie bo za pozno wrocilem zasrane nadgodziny niestety przymusowe terminy szefa cisna ale ja nie odczuwam ale wracajac do tematu jesli na bagnecie od poziomu oleju nie widac sladow wody to chyba dobrze nie

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

23

Odp: Uszczelka pod głowicą

Woda zmieszana z olejem tworzy taką siwą emulsję i nie będziesz miał na bagnecie śladów kropli .

24

Odp: Uszczelka pod głowicą

nie byl czarny olej

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

25

Odp: Uszczelka pod głowicą

karlos napisał/a:

nie byl czarny olej

Czyli woda do oleju nie idzie :dance:

26

Odp: Uszczelka pod głowicą

no wiec to chyba dobrze znacza to ze nie musze zmieniac oleju tak

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

27

Odp: Uszczelka pod głowicą

Na ttym etapie wiedzy o twojej usterce śmiało powiem że nie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

28

Odp: Uszczelka pod głowicą

no to juz jeden plus w trakcie pracy zagladam na forum by zaczerpnac wiedzy otuchy i troszke sie rozgrzac mam juz zwalony komin a i robie fotki po kolei co i jak a potem sproboje zrobic cos na wzor instrukcji takiej jak jest o pompie ale nie wiem co z tego wyjdzie

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

29

Odp: Uszczelka pod głowicą

Pamiętaj aby laski popychaczy włożyć spowrotem w te miejsca z których je wyciągłeś, bo jak pomylisz, to będzie przerąbane z ustawianiem zaworów

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

30 Ostatnio edytowany przez karlos (2007-04-10 19:03:04)

Odp: Uszczelka pod głowicą

ok glowice oddane do planowania ale gosc od razu powiedzial ze trzeba zmieniac zawory mowi sie trudno podobno dawno nie widzial tak sklepanych jak by ktos w nie mlotkiem walil wiec moze to bylo przyczyna tego walenia nie otwieral sie zawor wydechowy i wywalilo uszczelke a moze nie i pytanko czy te cos co zostalo w domu co otwiera zawory moge sam szlifiereczka wyrownac czy to jakos specjalnie musi byc
acha i czy jak juz mam zwalone glowice to czy cos jeszcze moge podreperowac za jedna robota i czy teraz moge jakos zaznaczyc sobie ten slawetny GMP bo przeciez widze tloki no i w jakiej kolejnosci dokrecac sroby od glowicy i moze ktos jeszcze na cos wpadnie to smialo

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

31

Odp: Uszczelka pod głowicą

Po co chcesz szlifować dźwigieenki?
Możesz zmienić pierścienie :dance:
zeby oznaczzyć GMP nie muszą być ściągnięte głowice
Wrzuć foto głowicy to oznaczę kolejność bo niby jak inaczej mam ci wytłumaczyć?
Mam napisać żebyś zaczynał od środka to zapytasz od której śruby zacząć. użyj opcji :szukaj!:  w googlach a na pewno znajdziesz schemacik

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

32

Odp: Uszczelka pod głowicą

dzwigienki musze wyszlifowac poniewaz sa w nich zaglebienia ktore uniemozliwia mi prawidlowe ustawienie zaworow i jak ustalic gmp

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

33

Odp: Uszczelka pod głowicą

Ustawisz go na pierwszym cylindrze ten od chłodnicy tłok musi być w suwie sprężania ustaliszz to np. obserwując pompę na pierwszej sekcji pojawi się paliwo . GMP jest wtedy gdy tłok będąc na górze już nie idzie wyżej a jeszcze nie opada.
Zawsze miałem problemy z opisywaniem ale może zrozumiesz :hmmm:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

34

Odp: Uszczelka pod głowicą

no ale jesli pompa jest zle ustawiona a co to gmp to wiem tylko wlasnie jak jest zdieta glowica to wszysciutko ladnie widac tak mi sie wydaje

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

35

Odp: Uszczelka pod głowicą

Pompa ma tylko wskazać czy tlok jest w suwie sprężania czy wydechu i nie musi być dobrze wyregulowana

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

36

Odp: Uszczelka pod głowicą

wiec jak ustawic pompe

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

37

Odp: Uszczelka pod głowicą

A po co chcesz przestawiać?
U mnie jest tak ;
ustawiasz tłok w GMP a stopień wyprzedzenia ustawiam na sprzęgiełku pompy tam jest podziałka

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

38

Odp: Uszczelka pod głowicą

no i do tego daze jak mam zwalone glowice to moge na 100000% ustawic tlok w odpowiednim polozeniu i sobie to zaznaczxyc w odpowiednim miejscu i wszystko wyregulowac tak mi sie wydaje

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

39

Odp: Uszczelka pod głowicą

Wyciągając wtryskiwacz osiągasz to samo :dance:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

40

Odp: Uszczelka pod głowicą

a propo co z wtryskiwaczami zrobic procz umycia

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]