41

Odp: Dyskusje czasowe.

Tak pozostała im jeszcze korea i tego nam jeszcze brakuje.Globalizacja ładne słowo tylko banda ludzi ktuży coś mogą tak tasuje karty że z tego nic nie wynika albo wynika bankructwo i łatanie dziur finansowych.Tylko nasz minister finansów zachowuje pokerową minę .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

42

Odp: Dyskusje czasowe.

chiny to chiny tamto
a słyszeliście że w przyszłym roku chiny będą więcej importować niż eksportować!!!!

43

Odp: Dyskusje czasowe.

A to ciekawe . :hmmm: To dla nas lepiej może i my  coś im  sprzedamy smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

44

Odp: Dyskusje czasowe.

w tym tygodniu ma być u nas komisja popatrzą, powąchają , jak nasze świnki będą im smakować to będą je brać... 
będziemy eksportować do nich pasztet

45

Odp: Dyskusje czasowe.

Niech biorą wszystko i karmią żółcieli.

46

Odp: Dyskusje czasowe.

No jak mają brać od kogoś  to niech biorą od nas trochę nam budżet  podratują i niech dalej robią tą swoją tandetę smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

47

Odp: Dyskusje czasowe.

Jak świnki będą im smakować to żółtki rozbiorą ją na części pierwsze zobaczą pomyślą i zaczną produkcje masową i wtedy my będziemy przywozić całe statki mrożonych ''pysznych'' świnek.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

48 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2011-10-26 18:53:08)

Odp: Dyskusje czasowe.

Jak tam Scoda u ciebie blokada dzisiaj przebiegała? Byłeś? Ciekawe czy to coś da...? :hmmm:

49

Odp: Dyskusje czasowe.

Grzegorz89 mnie to nie dotyczy więc robiłem swoje ale uważam że po pierwsze nic to nie da a po drugie to nie mają co protestować bo dostaną po 95 000 pln to mogą kupić 6 ha w innym miejscu ale wiadomo apetyt rośnie w miare jedzenia

50

Odp: Dyskusje czasowe.

No widzisz jak teraz mogą odbierać to mieszczuchy.... ja dostałem informacje z radia zet w którym mówili, że rolnicy protestują, bo nie uczciwe jest to, że działki rolnicze nie są tak samo cenione jak budowlane a są w tej samej linii.... Dlatego mówię o tym niezrozumieniu, bo nigdy ludzie z miasta  nie zrozumieją rolników jak mają złe informacje, a słyszą tylko o tych dopłatach...choć w sumie to niektórzy rolnicy nie rozumieją "miastowych".

51

Odp: Dyskusje czasowe.

bul jest u nich taki że weszła nowa ustawa i nowe stawki a po staremu dostali rolnicy oddaleni o 2 km od Nidzicy po 18pln za metr czyli 180 000 za ha

52

Odp: Dyskusje czasowe.

No to Grecji umorzą połowę długów więc mam apel do premiera Tuska ,błagam zadłuż Polskę jak najbardziej chcę żyć ponad stan mieć dopłaty 2 tyś i piękne drogi no i emerytury 5 tyś.

53

Odp: Dyskusje czasowe.

i umorzone połowę długów

54

Odp: Dyskusje czasowe.

Panowie słyszeliście o czymś takim jak podatek od budynków w gospodarstwie. zawsze było 0 a dziś ze szwagrem rozmawiałem i u nich już mierzyli i wie że od nowego roku bęzie miał 1000zł na rok za budynki (wychodzi 1zł/m2).

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

55

Odp: Dyskusje czasowe.

No tak jest my płacimy tylko tam parę groszy .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

56

Odp: Dyskusje czasowe.

a ten podatek to wymysł gminy czy usawowy nakaz dla wszystkich. bo nic o tym w mediach nie słyszałem

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

57

Odp: Dyskusje czasowe.

Każdy ma obowiązek płacenia podatku od nieruchomości również od budynków. Np u mnie za 1 m2 powierzchni mieszkalnej płacę 67 groszy podobnie jest z budynkami gospodarczymi.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

58

Odp: Dyskusje czasowe.

nie no ok. już doszłem co i jak. u nas w gminie od budynków słurzących do produkcji rolnej jest stawka 0zł. u szwagra też było tak, ale od nowego roku mają u nich wprowadzić coś koło 1zł za metr

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

59

Odp: Dyskusje czasowe.

U nas też latali i mierzyli budynki.Coś w tym jest.

60

Odp: Dyskusje czasowe.

Ale to jest jakies nieporozumienie chyba?Bo jak zaczną to będziemy płacić czynsz jak w mieście .Czysty zysk sam sobie postaw sam kup ziemię,sam ją wykończ i wyposaż wco ci odpowiada a ktoś przyjdzie ipowie no to płacimy podatek .Bardzo mądrze.?

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile