Odp: Moja Pszenica

Mustang niby bierze i nie szkodzi wyrośnietemu zbożu

182

Odp: Moja Pszenica

nie szkodzi, pryskałem pszenicę w której żyto się kłosiło, myslałem ze przy okazji żyto spali, niestety zostało:(

183

Odp: Moja Pszenica

Tylko GRODYL położy przytulię w takim stadium.Drogo ale skutecznie

184

Odp: Moja Pszenica

no  co do mustanga to jeste sceptyczny   raz go stosowałem  i w sumie gówno dał ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

185

Odp: Moja Pszenica

Polecam Tomigan bodajże 0,4 l ha 2 lata temu też miałem taki problem pszenica już w 100% była wykłoszona i pomogło szybko i nawet tanio tongue

186

Odp: Moja Pszenica

Wojtas jeśli się zdecydujesz pryskać to tylko grodyl - nic tańszego i skuteczniejszego nie znajdziesz. 10 gram na hektar i po przytulii.

gg 5118068

187

Odp: Moja Pszenica

Tylko szybko zanim zacznie kwitnąć, bo narobisz sobie bigosu jak mój kumpel rok temu - ile posiał tyle zebrał.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

188

Odp: Moja Pszenica

własnie ale  przeraża mnie to że wykłoszona ... 

i jeszcze to w odmianie bamberce ...  dawno mnie na polu nie było i dziś zajechałem i o kurczaczki ...   ale całe szczescie że tylko 1.6ha

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

189

Odp: Moja Pszenica

większym zmartwieniem niż wykłoszenie będzie gesty łan (o ile taki jest) bo oprysk może nie dotrzeć do przytulii która zapewne jest przy ziemi.

gg 5118068

190

Odp: Moja Pszenica

Masz ostatnie chwile na oprysk ,jak pszenica zakwitnie i przytulia dostanie kulki to po zawodach.

191

Odp: Moja Pszenica

Wojtas a ile masz tej przytuli jaka jest duża?  Poszukaj sobie w internecie progu szkodliwości tego dziadostwa. Jak masz gęsty łan to ci środek nie doleci do dołu. Wydasz pieniądze i będziez chodził w pszenice co dziennie i patrzał czy już bierze przytulie. Wydasz pieniądze i nie wiele zdziałasz. Ja dawno takiego problemu nie miałem, ale olałbym to. Jak nie sprzedajesz na pasze dla kur to kilka ziarn nie zaszkodzi. Tylko w żniwa pamiętaj by nie puszczać hedera za nisko zostaw 20cm  talerzówka da radę.

192

Odp: Moja Pszenica

Witam.
Czy ma ktoś odmianę pszenicy o nazwie MULAN lub NOVALIS ponoć są bardzo dobre odmiany.
Chciałbym kupić na próbę na około 4ha. Jaka jest potrzebna ilość do wysiewu. Najlepiej Dolny Śląsk lub Lubuskie
Jeżeli ktoś ma to czekam na telefon. 782 563 420
Pozdrawiam

193

Odp: Moja Pszenica

Witam
Ponawiam pytanie.
Pozdrawiam.

194

Odp: Moja Pszenica

Witam.
Ewentualnie inną dobrą odmianę.
Pozdrawiam.

195

Odp: Moja Pszenica

opcja edytuj uniknie nabijania postów

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

196

Odp: Moja Pszenica

Ogladałem  wczoraj pszenicę  wschody równe  a dzisjaj  śnieg    mam zamiar  po 15  zasiać  pszenice  hybrydową  - myślę że już zima ustąpi  na pewien czas?

197

Odp: Moja Pszenica

napisz cos wiecej o tych pszenicach hybrydowych, ciekawi mnie ten temat

Rolnik z powołania:-)

198

Odp: Moja Pszenica

Na hybrydę to czas już dawno minął.

199

Odp: Moja Pszenica

teraz to tylko przewódka

200

Odp: Moja Pszenica

Ja posiałem tydzień temu. No do końca miesiąca bym zaryzykował. Zależy od rejonu kraju. teoretycznie u nas jest chyba do 15 X...