61

Odp: Moja Pszenica

Zrobię wam dzis zdjęcia mojej jak wygląa widzieliście z pocątku wątku jaka była jesienia i zobaczycie dziś w sobote mam zamiar sypnąć saletrę

62

Odp: Moja Pszenica

Pietia post z 4:18 - kładłeś się spać czy wstałeś ? - spać nie możesz czy ki czort ?

gg 5118068

63

Odp: Moja Pszenica

Zorak musiałem trochę popracować przed kompem czasami wolę wstać wcześniej niż siedzieć dłużej u nie jest taka sama sytuacja jak u Ciebie mam pole i pracuje mam takie różne zlecenia i czasami trzeba przysiąść i popracować to wolę wstać wcześniej lepiej się czuję.

64

Odp: Moja Pszenica

Krzysiek, u nas tak samo, o dziwo zasiałem hektar po marchwi, w listopadzie "Kris" powschodziła na gwiazdkę i takie szpileczki przeżyły, nawet zaczeły się zielenić. Jęczmień poszedł, pszenżyto może przeżyło, rzepaki, w okolicy, bo nie mam,  nie ciekawe.

65

Odp: Moja Pszenica

Ja swojej nie pokażę, bo będziecie zazdrościć... jest pięknie zielona.

Rolnik z powołania:-)

66

Odp: Moja Pszenica

Pajej moja była piękna ale w grudniu

67

Odp: Moja Pszenica

to u mnie mrozu tez chyba nie było . albo LAsy  uratowały ,,,

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

68

Odp: Moja Pszenica

Moja pszenica zdjęcie z dzisiejszego dnia

http://img813.imageshack.us/img813/713/20120307305.jpg


http://img805.imageshack.us/img805/9913/20120307304.jpg

A to moja Maja

http://img37.imageshack.us/img37/5315/20120305301.jpg

69

Odp: Moja Pszenica

to u mnie mrozu tez chyba nie było

Był był -5

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

70

Odp: Moja Pszenica

Pietia trzeba było tak kucnąć / klęknąć / położyć się jak robiłeś to foto bo na nie widać czy ładna czy brzydka 
Mówię o pszenicy.......
Córka i kuchnia bardzo ładna....

71 Ostatnio edytowany przez Pietia (2012-03-14 11:02:38)

Odp: Moja Pszenica

Dzięki Krzysiek wczorak byłem oglądac pole i jest nadzieja zaczyna powoli wszystlo puszczać po weekendzie powinno być juz lepiej ma byc u nas na zachodzie 18 C
PS
A mała jest z bliźniaków

72

Odp: Moja Pszenica

Moje pszenżyto też zaczyna odbijać a myślałem że h*j je strzelił smile a co do bliźniaków to moja dziewczyna ma siostrę bliźniaczkę gdyby nie to że jedna przefarbowała włosy na czarno miał bym trudności z rozpoznaniem która jest która big_smile

73

Odp: Moja Pszenica

A ja już szykuję się do przesiewania. 20 ha ...
Teraz mam dylemat i liczę na Waszą pomoc.
Pod pszenicę wysiałem NPK w ilości takiej jak mi wyliczył NawSald. Teraz pszenica jest do przesiania. Czy siać znów NPK pod jare ?? Czy składniki spod oziminy pozostaną dostępne dla jarej????

74

Odp: Moja Pszenica

a tak miałbyś dwie smile

75

Odp: Moja Pszenica

Nie siać PK długo zalega w glebie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

76

Odp: Moja Pszenica

Piotrfire  ma rację  PK  a także  N  pozostanie w glebie  dla jarych zbóż

77

Odp: Moja Pszenica

Zero nawozu ..   tym bardziej jeśli masz zamiar siać jęczmień ...   ewentualnie lekko dokarmić  później ..  ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

78

Odp: Moja Pszenica

To zależy, bo jeśli zechce posiać jęczmień na browar, to trzeba lekko podkręcić P i K, zero azotu i przypilnować chwasta. Może jakoś straty połata.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

79

Odp: Moja Pszenica

pójdzie pszenica jara

80

Odp: Moja Pszenica

P i K będą dostępne ale azot musisz dać w pełnej dawce na jarkę.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."