Temat: Przyczepa samozbierająca T010

Witam,

Czy ktoś dysponuje taką przyczepą i mógłby mi podać jej wymiary: długość paki, długość z dyszlem, szerokość, rozstaw kół wysokość, waga.

Ew. może ktoś mógłby podzielić się instrukcją do ww. sprzętu?

2

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

wiosno taką rozebrałem więc dużo ci nie powiem ale długa cala to gdzieś 7 m

3

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

scoda19 napisał/a:

wiosno taką rozebrałem więc dużo ci nie powiem ale długa cala to gdzieś 7 m

Nie został ci czasem podbierakLub jego elementy?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2011-11-23 10:15:27)

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

dlatego ją rozebrałem bo pożyczyłem dla sąsiada i mi załatwił podbierak a że miał taką samą to podbierak został u niego a resztę do siebie,ale to był podbierak od jakiejś prasy fortschritta to co z niej dobre jest to oś z flanszami do bliżniaków :walka:

5

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

A opłacało by się kupić taką i przerobić na przyczepę do bel czy kupić oś od np naczepy do tira i zrobić od podstaw ?

6

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

na T010 to dużo kulek nie wejdzie jak byś kupił TO50 to co innego jest dużo większa

7 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2011-11-23 11:11:12)

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

w ogłoszeniu pisze
długość 8,4
szerokość 2,5
to 14 balotów 120x120 by weszło na pierwszą warstwe. Tylko znaleźć taką po cenie złomu też ciężko.

8

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

a ja ci powiem tak jak do słomy i siana okej a jak do sianokiszonki to kup duza przyczepe wywrotke bo taka mozesz zarwac jak bele dobrze zbijesz

9

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

Ile waży zbierajka ? Bo planuje zrobić do bel wożenia.. Trochę pobawić się i będzie fest przyczepa . Materiału mam do wzmocnienia i wgl.. I nie wiem ile za takową dać bo mam na oku jedną tą średnią.

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

10

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

1600kg

11

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

A ja zrobiłem z wózka od forsza i w chodzi 11 balotów słomy , na siano kiszonkę troszkę słaba ale gdy przyczepy zajęte - jak znalazł ...

12

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

Dziękuje Krzysiu. + smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

13

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

Właśnie zaczynam gromadzić materiał na przyczepę do słomy w dużych kostkach na 36szt i robił będę to na podwoziu przyczepy trzyosiowej .

14

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

Ja mam ramę od D50 i dospawam do niej jeszcze 3 metry to będzie w sumie 7,5 metra, w sam raz na 6 balotów na długość. Maksymalnie wejdzie 32 sztuki. Z tyłu chce założyć tandem od polskiej gnojary tandem a z przodu normalnie obrotnica i wszystko na małych balonowych kołach.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

15

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

koseś napisał/a:

Właśnie zaczynam gromadzić materiał na przyczepę do słomy w dużych kostkach na 36szt i robił będę to na podwoziu przyczepy trzyosiowej .

To załatwiłeś już ramę od 3 osiowej ?

16

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

Uu Koseś to będzie tęga przyczepa.. Ja to tylko co potem zamówie szerokie kapcie do niej. A jak nie wystarczająco będą to będe robił jeszcze jedną oś

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

17

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

Przyczepę już kupiłem o długości 8m i jeszcze o metr przedłużę ,a jest na kołach jak naczepy od tira 22.5 cala .Teraz jak tylko trochę plecy podleczę to biorę się za robotę i mam nadzieję że zrobię ją za 10% ceny nowej .

18

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

Bo brat co jest w Warszawie namierzył kilka z osikami ale ceny to tak nie bardzo zachęcały bo wiadomo to jest waga i tyle to na skupie dostaną.A co z tymi plecami masz kontuzja?

19

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

Coś mi strzeliło w kręgosłupie i dodatkowo rwa kulszowa w lewą nogę , ale jakoś się wyliżę wink

20

Odp: Przyczepa samozbierająca T010

Mam nadzieje że w przyszłą zime zrobie moją bo plan już mam :dance: