61

Odp: groch ktoś uprawia

A gdzie to sprzedać?

62

Odp: groch ktoś uprawia

tu w Lubelskim jest sporo firm co to kupują  = patrz okolice Zamość - Hrubieszów

63

Odp: groch ktoś uprawia

masz namiary? ja słyszałem tylko o etmos modlibozyce

Rolnik z powołania:-)

64

Odp: groch ktoś uprawia

wejdź na tygodnik zamojski czy tydzień chełmski i na reklamy wejdz

65

Odp: groch ktoś uprawia

To mój odwieczny problem. Jak chcę coś dobrze sprzedać baaa nawet kupić to na drugim końcu Polski. Właśnie mi herbapol odmówił kontraktacji ostropestu bo dopatrzyli się że mają do mnie za daleko... h... mnie strzelił.

66

Odp: groch ktoś uprawia

Dziwne, ja też mam takie wrażenie, że wszędzie mam daleko.

67

Odp: groch ktoś uprawia

Jak mój znajomy mówi że jak coś jest w Polsce to czyli nie daleko wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

68

Odp: groch ktoś uprawia

Nadchodzą czasy kiedy trzeba zakładać grupy producenckie bo inaczej to lypa a na to jest kasa

69

Odp: groch ktoś uprawia

Karol323 napisał/a:

Jak mój znajomy mówi że jak coś jest w Polsce to czyli nie daleko wink

tylko ode mnie chyba blizej na wegry niz do szczecina

Rolnik z powołania:-)

70

Odp: groch ktoś uprawia

Tomasz2017 napisał/a:

Nadchodzą czasy kiedy trzeba zakładać grupy producenckie bo inaczej to lypa a na to jest kasa

o ile Unia się nie wyłoży smile

71

Odp: groch ktoś uprawia

Tomasz2017 napisał/a:

wejdź na tygodnik zamojski czy tydzień chełmski i na reklamy wejdz

jakis lewy jestem bo nie moge znaleść

Rolnik z powołania:-)

72

Odp: groch ktoś uprawia

www.tygodnikzamojski.pl/ogloszenia/0/14/ogloszenia.html

73

Odp: groch ktoś uprawia

Normalnie pytać się po skupach i skupują u nas, ale cena była u nas 70-80groszy kilo...

74

Odp: groch ktoś uprawia

ale tam nie ma ogłoszenia odnośnie kupna grochu

Rolnik z powołania:-)

75

Odp: groch ktoś uprawia

Pajej napisał/a:

ale tam nie ma ogłoszenia odnośnie kupna grochu

Mistrzu jest wejdź w link i po lewo masz zdjęcia wejdź w to zdjęcia i jak się powiększy to masz całą ofertę gościa

76 Ostatnio edytowany przez Pawel21990 (2017-01-21 13:57:49)

Odp: groch ktoś uprawia

wojtas napisał/a:

Panowie miał ktoś groszek w tym roku ?? nie na zielono tylko ten na sucho co się kombajnem kosi ... postanowiłem się odważyć i zasiac 2 ha  może ktoś podpowie co ile czego i kiedy się daje ??

Ja uprawiam. 200-300 kg Polifoski 6 pod korzeń. Trzeba wysiać tak chociaż na 5 cm. Ja swój zaprawiam Vitavaxem i Nitraginą. Możesz po siewie polecieć Afalonem. Można Basagranem powschodowo ale cholernie drogi. Jest jeszcze Stomp Aqua i jeszcze jakiś nowy środek ale nie pamiętam nazwy. Od jednoliściennych te co na rzepak. Od robaka jak zaczyna kwitnąć i wytworzy malutkie strąki drugi raz. Wskazane minimum raz od chorób ale nie tym tanim środkiem a azyksostrobiną, która jak wiadomo tania nie jest. No i desykacja zależna od roku. W ostatnim sezonie musiałem desykować bo zielone place się trafiały. Zbiór niezbyt przyjemny ale jak trochę wprawy to w miarę idzie. Lubi się wyłożyć przed zbiorem. Ogólnie szału nie ma, cena nie powala.
Tu z ostatnich żniw
https://www.youtube.com/watch?v=wnPT8uaCK2Y

77

Odp: groch ktoś uprawia

Paweł a powiedz ty mi  ten Groch to dla siebie czy na skup ? jak z opłacalnością ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

78

Odp: groch ktoś uprawia

Miałem dla centrali a teraz na skup i cena od 740- 800 netto. Opłacalność jak wszystkiego ostatnio. Zapomniałem dodać, że pole równe jak stół i najlepiej uwałowane. No i boi się suszy.

79

Odp: groch ktoś uprawia

Witam Panowie ,

dawno mnie nie było ja tez w tym roku będę siał groch , ale odchwaszczać będę CORUM , w tamtym roku wuja spróbował bo zawsze z Afalonem czy Basagranem był problem i coś przepuściło . Środek cholernie drogi ale nie pozostawił na polu w grochu żadnego chwasta , dlatego warto dać za niego pieniądze a nie jak sąsiad co miał HERBABOL. A groch sieje tylko dlatego bo idzie na skarmienie do trzody .

80

Odp: groch ktoś uprawia

spróbuj basagran 1l+ butaxone 1l do poprawki a zobaczysz ze warto

Rolnik z powołania:-)