Temat: Pług Fortschritt

Posiadam fendta 115 km i zastanawiam się nad kupnem pługa właśnie fortschritta pięcio skibowego.Teraz pytanie czy ten zestaw da rade i czy one ładnie i lekko orzą ?? . Boje się trochę , że jest pół zawieszany a może to nawet i lepiej.Ile 5 skib bierze w cm ??

2

Odp: Pług Fortschritt

Szukaj gdzieś to jest dokładnie opisane.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3

Odp: Pług Fortschritt

to zależy od ziemi, bo jedna drugiej nie równa ;p

4

Odp: Pług Fortschritt

Ziemia to nie za tęga nie potrafię napisać klasy ziemi bo to mojego wujka ja tylko założyłem temat. Czasem wyoruje się nawet piasek ale to rzadko wydaje mi się że to może być jakaś IV klasa

5

Odp: Pług Fortschritt

kamilo60 u ciebie jeszcze istnieją ci handlarze co zetorami i ursusami handlowali tak troszkę w dołku od trasy

6

Odp: Pług Fortschritt

Panowie pomóżcie. doradźcie mi czy ten pług jest dobrym wyborem? I co to jest za model? Czy on powinien tak wyglądać jak na zdjęciach? Chodzi mi o konstrukcję, a mianowicie czy rama nie jest przerabiana. No i czy te modele po tyle chodzą cenowo?

http://allegro.pl/plug-fortschritt-5-sk … 15067.html

7 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2013-01-08 00:50:44)

Odp: Pług Fortschritt

dziwny... daj sobie spokój
Pierwszy raz takie cudo widzę
no i cena nie za ciekawa
b 200 to nie jest a  na pewno  jest cięższy

8

Odp: Pług Fortschritt

Kicha nie pług

9

Odp: Pług Fortschritt

mi to na przeróbkę b200 wygląda ze wzmocnieniem ramy (niewiem po co jak sama już jest dość mocna). dokładniej to z oryginalnego pługa ja tu widze tylko główną belkę, poprzeczkę pod wieżyczką i korpusy... dziwnie ktoś to wysmyczył....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

10

Odp: Pług Fortschritt

szukaj oryginał tu ktoś część ramy wyciął i wstawił w originale jest ona lekko po łuku (ta lewa strona)

11

Odp: Pług Fortschritt

Ok tak właśnie z wyglądu mi nie pasował. Nie widziałem jeszcze takiego. Dzięki panowie za reakcje wink

12

Odp: Pług Fortschritt

co myślicie o tym pługu? http://tablica.pl/oferta/plug-fortschri … 96c1;r:;s:
   
ma ktoś taki?

13

Odp: Pług Fortschritt

bodajże  ma MarekPe  coś takiego

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14

Odp: Pług Fortschritt

Tomala ma takiego, chciałem takiego kupić, był w idealnym stanie ale był...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

15

Odp: Pług Fortschritt

masz okazje @Laszek bo ja już w sumie mam tego czecha ale wąski mi jest troche

16

Odp: Pług Fortschritt

czemu wąski? 4 skiby mało? czym go ciągniesz? a może chcesz go sprzedać?...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

17

Odp: Pług Fortschritt

mam CASE maxxum 5120 a ten pług to roto430 jadę z nim jak po asfalcie.jeśli idzie o jakość orki to jest ok ale mógłby zabierać wiec niestety nie ma zmiennej szerokości, taki pług ma @poulm (nie wiem czy dobrze pisze).wiec są dwie opcje albo zmienię traktor albo zmienię pług
mam do niego ramie do wału i chce spróbować z wałem takim http://allegro.pl/wal-cambella-crosskil … 39915.html

18

Odp: Pług Fortschritt

w plugach b-200 - b-2001 najwazniejsze jest zeby nie byl wybity na tulejach, jesli taki bedzie nie ma szans zeby go ustawi a na zawrotach bedzie sie przechylal. moim zdaniem plugi zagonowe ciagane to juz przerzytek, jesli chodzi o spalanie w orce na podnoszonym zawieszanym obrotowym mozna zaoszczedzic do 30 procent paliwa, polecalbym raczej jakis i plug obrotowy

mdw

19

Odp: Pług Fortschritt

Zagonowy zawieszany to przeżytek..... chyba że ma się pola jak w kieleckim albo energetyka nas uszczęśliwiła słupami. Miałeś ciągamy? Ja mam jak pierwszy raz zaorałem 24ha w w 7 kawałkach to chciałem go przerabiać na zawieszany. Dziś po 4 sezonach nie zamienie go na żaden zawieszany ... Słupy to pikuś

20

Odp: Pług Fortschritt

mialem ciagany b 201 pare sezonow zrobilem nim . teraz ciagam zawieszana obrotke gregoira i nie wyobrazam sobie czyms innym orac. ale kazdy lubi to co ma smile

mdw