101

Odp: Bizon Super Z050

A jak masz na nazwisko może skojarzę ? smile

102 Ostatnio edytowany przez maziak1970 (2012-11-22 17:23:34)

Odp: Bizon Super Z050

Ja teraz planuję kupić 80tkę , a kombajn jak będzie tak chodził jak się zapowiada to zostaje i się może kiedyś weźmie hektary i się kupi jeszcze jakiś

DOLNYŚLĄSK
                                     THE Best

103

Odp: Bizon Super Z050

chłopie daj se spokój z 80-tką chciałem to kupić zjeździłem z różnych ogłoszeń pół polski i było tak że w cenie do 15 kawałków to były same trupy niektóre trochę podpudrowane. jak masz te 7 czy tam 10 hektarów to 60-tką obrobisz z palcem w d*pie.

104

Odp: Bizon Super Z050

a propo  tych bizonów to maziak  mam ten pas  dasz na dobrą flaszke i jest twój ...  mam  2 pompy  hydrauliczne  praktycznie nowe ... a wymieniane przez walnięty zawór pod  podestem ....   mam  napinacz nowy  od załaczania  mocarni  (tą krzywkę  wielką pod silnikiem  lecz bez tej rolki ) .. 2 siłowniki nowe do   wariatora jazdy   jak byscie potrzebowali do tych waszych maszynek ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

105 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2012-11-22 18:09:15)

Odp: Bizon Super Z050

Również odradzam 80, jeżeli myślisz o powiekszeniu gosp. w przyszłośći to myśl także przyszłościowo o wiekszym sprzęcie. Teraz uznajesz że 80 wystarczy a gdy gospodarstwo urosnie przyda się więcej koników i napęd. 80 łatwiej kupić niż sprzedać . Ale to Twoja decyzja powodzenia w zakupie smile



A propo młocarni to wajcha od włącznia opada sama nie zlokalizowałem dlaczego bo jeszcze go nie przyprowadziłem, to wina tego napinacza o którym wspominałeś Wojtku ?

106

Odp: Bizon Super Z050

Wojtek ile chcesz za 1 siłownik potrzebuję bo chciałem przez zimę zrobić poziomowanie lancy w opryskiwaczu. Jakbyś miał jeszcze z takim dławikiem jak przy wysuwie motowideł, byłoby super. A no i oczywiście jakby się dało to przesyłka jakaś najbardziej interesowałaby mnie. I jak przypomni Ci się co jeszcze masz to pisz może coś jeszcze bym wziął. A ile za pompę?

107

Odp: Bizon Super Z050

Grzegorz89  słuchaj  aparat będe miał  około 30  bo  aktualnie  jest nad morzem ....  to porobie zdjęcia ...  mam 3 pompy hydrauliczne  po 100zł za sztukę ??     za siłownik  hmm 80 ?  nówka z zapasów PRL big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

108

Odp: Bizon Super Z050

Siłownik wziąłbym od razu jakbyś mógł wysłać oczywiście smile Pieniądze mógłbym Ci wcześniej  wysłać bo za pobraniem chyba tańsza pszesyłka jest. Zdjęcia mi niepotrzebne mniej więcej orientuję się jak wyglądają smile żart. Pompa narazie hula ale dobrze wiedzieć. a i jeszcze jedno nie piszcie Grzegorz tylko Grzesiek bo ja w sumie jeszcze młody siurdak jestem tylko po prostu takie było wolne hasło najbliżej mojego imienia wink

109

Odp: Bizon Super Z050

wojtas co masz za pompy??i w jakim stanie?

110

Odp: Bizon Super Z050

Pompę to ja mam i mogę nawet załatwić od "Ełki" - Fadromy , bo pasuje tylko ten pas mnie interesuje smile , mój daje obroty 1150 , więc zarąbiste jak na bizona , ale wolę mieć w zapasie gdyż w Grene takowego pasa nie mają , a najmował kombajnu w razie awarii nie będę , ojciec mi opowiadał , że do tych pasów transmisyjnych była w PRL-u Specjalna Pasta jak się ślizgały i ,że ewentualnie można smołą go potraktować

DOLNYŚLĄSK
                                     THE Best

111

Odp: Bizon Super Z050

do 50-tek części już nie ma żadnych przynajmniej u nas trzeba od 56 przerabiać niektóre

112

Odp: Bizon Super Z050

grzesiek  89 to twój rocznik ?

marian  pompy są  do Bizona  og hydrauliki nie wiem jaka wydajnosc ale są w 100% sprawne

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

113

Odp: Bizon Super Z050

Do Z050 części są na wyciągnięcie ręki , gdyż wszystkie pasują od 56 oprócz tego napędu , który jest mniej awaryjny niż na pas klinowy , heder to ja mam nowy typ . Mówię Ci tak jak jest , bo 50 i 56 to jeden pies , wiem , bo mieliśmy na stanie części od 56 i wkładaliśmy do swojego , pasy się kupuje na wymiar , ale numery są takie jak w 56 . Podsumowanie jest takie , że w polsce zmiana lakieru i "żarówki w lampie" symbolizowała nowy model big_smile . No czyż tak nie był koledzy ?

DOLNYŚLĄSK
                                     THE Best

114

Odp: Bizon Super Z050

jak sąsiadowi się urwał targaniec to pół dnia jeździliśmy po różnych sklepach i n h*ja nie było nigdzie w końcu kupił od 56 i go przerabiał. Ty jeszcze jesteś młody chłopcze to się podniecasz tym bizonem ale zaprawy powiadam Ci ,że prędzej czy później to podniecenie opadnie dosłownie i w przenośni. nie wypowiadałbym się gdybym tych kombajnów nie znał ale praktycznie z nimi rosłem i wiem jakie one potrafią być.

115

Odp: Bizon Super Z050

Dokładnie kiedy się komuna skończyła smile

116

Odp: Bizon Super Z050

http://agro-centrum.net/sklep-kombajny- … bizon.html
takie masz "wojtas"?

117

Odp: Bizon Super Z050

tak

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

118

Odp: Bizon Super Z050

Jak wspomniałem mój miał kupiony w latach 80 nowy heder taki jak w 56 i ma jeszcze na podłodze i ślimaku lakier smile

DOLNYŚLĄSK
                                     THE Best

119

Odp: Bizon Super Z050

Grzesiek nie smarował bym tego pasa,to nie pas transmisyjny chyba ze chcesz z właczoną młocarnią na stałe jeździć

120

Odp: Bizon Super Z050

Krzychu widzę, że masz podobne do mnie podejście do bizonów smile też kiedyś mieliśmy Z050 to wiem na co go było stać smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269