Temat: Po Wrzuceniu Biegu Brak Reakcji

witam koledzy mam problem z mojim 303 zjechałem z pola zgasiłem ponownie zapalam wbijam bieg a on nie jedzie  jakby miał bieg jałowy .docisk chodzi łapki ładnie się wciskają .jeżeli ktoś wie co to może być prosze o pomoc

2

Odp: Po Wrzuceniu Biegu Brak Reakcji

zetwana tarcza ? sprzegła

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2012-01-23 12:48:19)

Odp: Po Wrzuceniu Biegu Brak Reakcji

tarcze to można zerwać w polu a nie na podwórku. 
nie pamiętam czy wałek pierwszego stopnia idzie na wierzchu czy w środku do skrzyni.
Bo jak z wierzchu to zobacz czy ci się kręci.
Generalnie spróbuj włączyć i wyłączyć WOM
Potem wrzuć żółwia i spróbuj ruszyć. Jak ruszy wyłącz. Jak nie zacznie iść to chyba rzeczywiście sprzęgło.
No i jeszcze jedno s wybieraki ci chodzą jesteś pewien że bieg ci wchodzi ?

No a może się przedstawisz napiszesz gdzie mieszkasz?

4

Odp: Po Wrzuceniu Biegu Brak Reakcji

z wierzchu to jest od wom i pompa

5

Odp: Po Wrzuceniu Biegu Brak Reakcji

cześć krzysiek jestem marcin mieszkam w gorzowie wlkp   jak by była tarcza to przy odpalonym silniku bym nie wrzucił biegu  a one elegancko wchodzą .nie orięyuje się co to jest wom i gdzie jest żółw

krzysiek to mój nr tel 691631889 gdyby była taka możliwość puść mi strzałkę - oddzwonię, może przez telefon coś mi doradzisz. Na tą chwilę dziękuję za podpowiedź.

6

Odp: Po Wrzuceniu Biegu Brak Reakcji

To już gdzieś było opisane, że wybierak przesuwa się i na kulkach przeskakuje, a widełki nie przesuwają trybów. najwyższy czas zwalić dekiel skrzyni.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

7

Odp: Po Wrzuceniu Biegu Brak Reakcji

Na moje oko to sprzęgł gumowe wyzionęło ducha.

8

Odp: Po Wrzuceniu Biegu Brak Reakcji

A na moje oko temat nie trafiony , przenoszę

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

9

Odp: Po Wrzuceniu Biegu Brak Reakcji

Panowie a może zacząc szukac przyczyny od początku czyli od sprzęgła gumowego, niech wrzuci bieg i zobaczy czy się kapelusze kręcą czy stoją bo coś mi się wydaje że przyczyna będzie w nich.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

10

Odp: Po Wrzuceniu Biegu Brak Reakcji

Tak jak koledzy piszą, spróbuj znaleźć miejsce gdzie napęd staje. Jak w okolicy sprzęgła nic nie najdziesz, to musisz ściągnąć pokrywkę skrzyni. Jak nie dasz sobie rady, to daj znać. W przyszłym miesiącu będę przejeżdżał przez Gorzów, to może mógłbym zerknąć gdzieniegdzie.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.