1

Temat: forschritt E521

Chłopaki co sądzicie o kombajnie Forschritt E521 bo mam zamiar jechać do czech goglądać typek chce za nią 65 tys. ze stołem .mały przebieg,silnik perkinsa.A i jak z częściami bo widziałem ją na zdj. to z wyglądu podobna do e514 kola pasowe i to wszystko prawie to samo???

2 Ostatnio edytowany przez lukasz565 (2012-02-03 14:30:53)

Odp: forschritt E521

Fajna maszyna ale nie wiem jak z częściami, gdzieś czytałem że wyszło ich bardzo mało.

3

Odp: forschritt E521

TO JEST NOWSZA e 514

GG 16238418

4

Odp: forschritt E521

nie daleko mnie ma koleś E521  niebieską .. wygląda jak mniejsze 527 ...    dżoj w kabinie ..  w roli przyspieszacza .. i  elektrozawory .. silnik perkinsa.  4.8 m heder ...    kosi  nim jak 514 ... mówi że nie ma za dużej różnicy ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: forschritt E521

nie lepiej pomyslec o CLAAS za takie pieniadze??

6

Odp: forschritt E521

spokojnie .. zaraz będize że sa drogie cześci ...    każdy kupuje co chce ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: forschritt E521

no właśnie dobrze wojtas mówisz. Ja claas-om nie ufam wole forsz kupic albo JD

8

Odp: forschritt E521

Był kiedyś u mnie  pewien gość co ma kilka claasów i twierdził że JD to strasznie gubią zboże może to ktoś potwierdzić albo obalić?

9 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-02-03 19:21:13)

Odp: forschritt E521

A ten  gość  choć jednego  Jona  miał  czy  tylko  tak  wywnioskował  z obserwacji jak sąsiad  kosił smile
Wiem  tylko tyle  że  te  nowe jelonki  to lubią części  gubić smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

10

Odp: forschritt E521

ee tam gadacie jd do dobre kombajny big_smile

11

Odp: forschritt E521

To kwestia ustawienia znajomy kupił na żniwa JD i widziałem pola gdzie kosił rzepak i inne zboża i powiem że zero uwag do niego nie rosło za nim tak jak za jednym co ma TUKANO rośnie jak diabli ale to też nie wina kombajnu tylko on bierze od hektara i goni po polu nawet jak piszczy komp.bo wiadomo czas ucieka.

12

Odp: forschritt E521

kur..a sam nie wiem co tu kupić będę  jechał w tygodniu  oglądać tego E521 jak fajny będzie to wezmę,a jak nie to będę szukał coś.Tak poza tym to do żniw daleko big_smile jak nic nie będzie ciekawego to kupie jakiegoś bizona na sztukę big_smile:D tak żeby te dwa tygodnie pochodził. :]

13

Odp: forschritt E521

Dlatego pytam czy to prawda cze fałsz ?A co do tucano to sąsiad przez miedzę ma i rośnie po nim jak cholera a ma go  dwa lata więc już powinien go umieć ustawić  chociaż kosi nim jak szalony .

14

Odp: forschritt E521

dejman  lubisz Jd  fak tam sa cześci tansze .. tylko  zawsze pokazywane w walucie Euro big_smile ..  naprawde polecam ...  będizesz czestym gościem  Firmy  polboto ...   bo mają wszystko ... 

koseś sa  ludzie i ludziska .. tak samo sa kombajniści i  kombajniści ...   kombajny sa  takie same ..  znaczy  ta sama zasada działania...  wystarczy  tylko dobrze ustawic i  musi kosic ...  ale im nowszy tym gorszy ..   bo zrobiony z gównolitu ..  plastik   itp ...  mam okazje czasami pokosic jeleniem Seri T  4X4 napęd  itp ..  powiem tak  względem kabiny .. limuzyna ...  reszta  to Bodzio szajs ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

15

Odp: forschritt E521

Gubi  ziarno  bo  za  szybko jeździ i  kombajn  nie  wymłóci tylko  wypluje ,  bo  każdy  kombajn  ma  określoną  wydajność  .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

16

Odp: forschritt E521

panowie a macie jakiś namiar na 521 z chęcią bym zobaczył tą maszynę

17

Odp: forschritt E521

gienio79 napisał/a:

panowie a macie jakiś namiar na 521 z chęcią bym zobaczył tą maszynę

tu masz http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprz … w-521.html

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprz … w-521.html

18

Odp: forschritt E521

do francji nie będe jechał a tego w polsce juz niema ale ładna maszyna chciałbym zobaczyc czym tak naprawde się różni bo dzwoniłem do tego w polsce i mówi że to wszystko to samo co 514 tylko sita ma inne klawisze szersze. chyba że ktoś ma z forum to bym podjechało i sobie zobaczyła

19

Odp: forschritt E521

ten z tego Tarnowa to już parę lat wisi na necie...

20

Odp: forschritt E521

tylko szkoda ze sprzedany