21

Odp: Części do silnika i nie tylko.

Musiałbym sprawdzić bo coś tam penie by się znalazło, w zasadzie wymienia się tylko tę zaspawaną, a reszta do sprawedzenia

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

22

Odp: Części do silnika i nie tylko.

Może i Pan dobrze radzisz lecz pocelować wagowo z korbami trzeba bo inaczej ukręci wał z czasem, w innych silnikach jak robiłem to w zależności skąd były od jakiego producenta to waga dochdziła nawet 1- 2 kilo różnicy- ten sam producent a seria różna i 0,25 widziałem>
Zawsze korby pasje na równą wagę.

23

Odp: Części do silnika i nie tylko.

Przecież cały korbowód będzie ważył ze 3 max4 kilo, nie wiem nie ważyłem. Jednak kilo czy dwa różnicy, to ktoś tu przesadza big_smile

24

Odp: Części do silnika i nie tylko.

Jednostki się może pomyliły ......

25

Odp: Części do silnika i nie tylko.

1-2 kilo różnicy na korbowodzie . Chyba fantazja poniosła. W ifie spotkałem jak dotąd 3 rodzaje korbowodów ale nie aż taką różnicę wagową

26

Odp: Części do silnika i nie tylko.

Grzegorz89 napisał/a:

Przecież cały korbowód będzie ważył ze 3 max4 kilo, nie wiem nie ważyłem. Jednak kilo czy dwa różnicy, to ktoś tu przesadza big_smile

to mistrzu kup do MTZ oryginały i nie oryginał - zważ i ..........o prawda?

27

Odp: Części do silnika i nie tylko.

Tomasz2017 napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

Przecież cały korbowód będzie ważył ze 3 max4 kilo, nie wiem nie ważyłem. Jednak kilo czy dwa różnicy, to ktoś tu przesadza big_smile

to mistrzu kup do MTZ oryginały i nie oryginał - zważ i ..........o prawda?

pisałem w ogóle o przypadkach - nie znam jeszcze jakie jaja mogą być z ZT323

28

Odp: Części do silnika i nie tylko.

Tomasz2017 napisał/a:
Tomasz2017 napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

Przecież cały korbowód będzie ważył ze 3 max4 kilo, nie wiem nie ważyłem. Jednak kilo czy dwa różnicy, to ktoś tu przesadza big_smile

to mistrzu kup do MTZ oryginały i nie oryginał - zważ i ..........o prawda?

pisałem w ogóle o przypadkach - nie znam jeszcze jakie jaja mogą być z ZT323

Ogóle chodziło mi o to ze wymieniamy korby od jednego producenta bo zbieranina może mieć duże odchyły