1

Temat: Oleje

Panowie na jakich olejach jeździcie? Ja leję Turdus SHPD 15W40, czy to jest dobry olej do silników ifoskich? Spotkałem w sieci różne opinie o tym oleju, nie zawsze pochlebne...co wy o tym sądzicie? Jakie macie doświadczenia, może znacie lepsze oleje?

2

Odp: Oleje

ja leje turdusa do forda i nie narzekam.

3

Odp: Oleje

Ja leje do kombajnu mobila delwex a do ciągników lotos ultor

4

Odp: Oleje

Ja do kombajnu i ciągników leje Turdus już parę lat i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć nigdy nie miałem problemu ze smarowaniem

5

Odp: Oleje

Petro diesel 2 orlenu

6

Odp: Oleje

FUCHS mam wszystko zalane

7

Odp: Oleje

ciągniki i kombajn diesel 2

8

Odp: Oleje

Diesel 2, FUCHS, Turdus, mobil delwex... który najlepszy?

9

Odp: Oleje

u mnie do ciągników Mobil Delvac 15W 40


Jupi tu bardziej chodzi o klasę oleju np. 15W 40 a 5W 40. A firma każda dobra smile

10

Odp: Oleje

A czy warto kupić ten olej?

http://allegro.pl/olej-silnikowy-shpd-1 … 16403.html

11 Ostatnio edytowany przez przemo (2012-02-14 18:37:21)

Odp: Oleje

Ten granit czy agtech to bardzo wątpie żeby to było made in germany...

12

Odp: Oleje

Granit to niemiecka sieć z częściami podobne jak grene tyle że te jest duńskie .

13

Odp: Oleje

Najlepiej kupić w oryginalnym opakowaniu. Mam znajomego, który rozlewał dla takich firm i nie polecam.

14

Odp: Oleje

Chyba tak nawet z olejem  kręcą lody  -placisz i po woli  silnik tracisz -tylko oryginal

15 Ostatnio edytowany przez Helmut (2012-02-19 21:44:25)

Odp: Oleje

A u mnie wszystkie silniki kręcą się na SUPEROLU (wkradła się pomyłka/edit) i nie ma najmniejszych problemów.

16

Odp: Oleje

Te firmy które sprzedają pod własną nazwą rozlewają to w Polsce a jak im brakuje do pełnej bańki to leją co się da.

17 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2012-02-18 11:42:18)

Odp: Oleje

Nie drogi i dobry olej, to LOTOS AGROL MOTO PLUS 15W40. Nikt go nie podrabia i jest to praktycznie dalej Turdus, z tym że ulepszony jeszcze o jedną klasę i co najważniejsze, jest tańszy od samego Turdusa. Im olej tzw. bardziej markowy, tym łatwiej się na nim naciąć, bo pokusa na jego podrobienie czy same naklejki jest dużo większa, a ten Agrol to naprawdę dobry i sprawdzony olej, i uważam, że wcale nie ma co szukać nowych wynalazków i jeszcze przy tym przepłacać.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

18

Odp: Oleje

Dziękuję Piotrze, właśnie na taką odpowiedź liczyłem...LOTOS AGROL MOTO PLUS 15W40, właśnie ten olej kupie...

19

Odp: Oleje

Cieszę się, że mogłem pomóc smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

20

Odp: Oleje

PiotrK napisał/a:

Cieszę się, że mogłem pomóc smile

Nawet nie wiesz ile razy jeszcze mi pomożesz...czekam do wiosny big_smile +