1 Ostatnio edytowany przez mateusz46 (2012-02-16 10:53:15)

Temat: Sprzedam maszyny!

Witam,
mam do sprzedania kilka sprzętów ze względu na wymianę na nowsze:

-ursus c360 z turem rocznik 1981, pierwszy właściciel, po malowaniu miał być dla siebie ale wyszło jak wyszło i na sprzedaż jest. Nowe przednie opony, tył 50%, komplet zaczepów i obciążników.Tur ma ramę pod ciągnikiem mocna i solidna konstrukcja, w wyposażeniu tura są:łyżka do materiałów sypkich, paleciak, widły do obornika. Ciągnik jest beż kabiny, ewentualnie mogę sciągnąć z drugiej c360 za dopłatą 2000zł kabinę z 2001roku.

-ładowacz cyklop rocznik 1988 kupiony do gospodarstwa jako 2letni. W gospodarstwie używany tylko do bigbagów(100worków w roku). Nowy model siłownik z góry ramienia. Stan bardzo dobry. W komplecie łyżka do materiałów sypkich widły do obornika oraz hak do worków.

-Agregat forschritt b231 stan dobry po wymianie łap. Stoi nie używany już 12lat i niszczeje. Sprawdzony, działa. Jest bez wałków ma uchwyty do bron z tyłu był używany do kartoflisk dlatego bez wałków jest.

-Opryskiwacz pilmet 400litrów w miarę nowy model rocznik 1991. Stan super używany przez 10 lat na 30ha. Od 2001 zastąpił go krukowiak 2500L i jest używany tylko sporadycznie(ziemniaki 12arów dla siebie)

-Ursus 1012 rocznik około 1980 stan dobry po renowacji umalowany ładnie. Ciągnik ma około 100km jest z turbem posiada nową maskę. Opony 70-80%.

-ursus c360 3p stan bardzo dobry uzywany tylko przy opryskiwaczu opony 80% nowa kabina, rocznik 1987. Pierwszy właściciel komplet zaczepów i obciązników. Po remoncie silnika bardzo dobrze zrobiony remont chodzi idealnie. Posiada rozrusznik z przekładnią i jest naprawdę zadbany.

2

Odp: Sprzedam maszyny!

Ile chcesz za 1012?

3 Ostatnio edytowany przez mateusz46 (2012-02-16 18:32:11)

Odp: Sprzedam maszyny!

19tysiecy do negocjacji

4

Odp: Sprzedam maszyny!

zdjecia dasz na forum 1012 ?

5

Odp: Sprzedam maszyny!

fotki na maila dla zdecydowanych

6

Odp: Sprzedam maszyny!

najpierw ja się wbijałem do tematu bendka@ a teraz kolega do mnie:) fajne to forum:)
pozdrawiam:)

7

Odp: Sprzedam maszyny!

A opryskiwacz i agregat ???

8 Ostatnio edytowany przez mateusz46 (2012-02-21 22:18:04)

Odp: Sprzedam maszyny!

agregat 2000zł a opryskiwacz 2000zł do negocjacji.

9

Odp: Sprzedam maszyny!

ponawiam

10

Odp: Sprzedam maszyny!

to może ceny:)
c360 z turem 17500zł do negocjacji
mały pilmet 2000zł
agregat 2000zł

11

Odp: Sprzedam maszyny!

mateusz 46 masz ostrzeżenie ..  a  i tak całe te pierdoły usuwam ..  szkoda zasmiecac forum .. !!! paranoja ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

12

Odp: Sprzedam maszyny!

Wesołe te ostatki ale przypomnę zabawa kończy się o północy .

13

Odp: Sprzedam maszyny!

Panowie!
Z dziennika partyzanta;
-Dzień pierwszy - Dzisiaj wygoniliśmy Niemców z lasu.
-Dzień drugi - Dzisiaj Niemcy wygonili nas z lasu.
-Dzień trzeci - Przyszedł leśniczy wygonił nas i Niemców z lasu!
Panowie: Od kogo zacząć???

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

14

Odp: Sprzedam maszyny!

MAREKPE napisał/a:

Panowie!
Z dziennika partyzanta;
-Dzień pierwszy - Dzisiaj wygoniliśmy Niemców z lasu.
-Dzień drugi - Dzisiaj Niemcy wygonili nas z lasu.
-Dzień trzeci - Przyszedł leśniczy wygonił nas i Niemców z lasu!
Panowie: Od kogo zacząć???

dobre muszę dziadka się zapytać jak to było bo ponoć w partyzantce był lol

15

Odp: Sprzedam maszyny!

dobra koniec tego dobrego  ..  ostatki się udzieliły .. ktoś za dużo wódki zjadł i za dużo śledzia wypił big_smile ....  i poniosło ..  wiec cisza na planie .. watek jest o sprzedam a nie dyskusje ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

16

Odp: Sprzedam maszyny!

Mateusz nie wiem co tam naklikałeś skoro te posty wyleciały w kosmos, ale co chwila zmieniasz ceny raz zmniejszasz raz zwiększasz, z mojej strony nie było tam nic złośliwego... wink

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

17

Odp: Sprzedam maszyny!

wyciągam rękę w takim razie:) ZGODA buduje podobno:) a więc sprzedam!:)

18

Odp: Sprzedam maszyny!

Ile cenisz cyklopa?

19

Odp: Sprzedam maszyny!

7700 do negocjacji

20

Odp: Sprzedam maszyny!

Na dziś  cyklop to przeżytek , 7700 to przed unią było .