61

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

w ostatnim numerze "nowoczesnej uprawy" czytałem ze podanie siarczanu magnezu na kłoszaca sie pszenice daje duze zwyzki plonu, tylko ze ja specjalnie z samym siarczanem nie bede jeździł chce dodac do fungicydu T3, ale czy to będzie miało sens? Pszenica dostała juz siarczan magnezu podczas krzewienia i dostanie w T2 razem z fungi

Rolnik z powołania:-)

62

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

siarczanu magnezu nigdy dość, najlepiej dodawać do każdego zabiegu. Na pewno nie zaszkodzi

63

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

ok dzieki za pomoc

Rolnik z powołania:-)

64

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Za każdym razem jak pryskam fungicydami czy odżywkami dodaję siarczan magnezu. Niższe stęźenie a częściej.

65

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Widzę, że Szu coś do mnie pisze, ale co ???
Zboże extra i Rzepak extra to nawozy produkowane przez Adob jedynie dla Flory.

66

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

dzisiaj rozmawiałem z przedstawicielem firmy ARKOP.miał ktos do czynienia z tymi nawozami?

67

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

fosforan monopotasowy... nigdy tego nie spotkałem ile kosztuje, jakie dawkowanie? jaka aplikacja?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

68

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

szu napisał/a:

big_smile:D

rudemenes napisał/a:

Widzę, że Szu coś do mnie pisze, ale co ???
Zboże extra i Rzepak extra to nawozy produkowane przez Adob jedynie dla Flory.

w florze tez kupuje i nie widzialem tego cuda :smiley:
podaj skład tego nawozu

Proszę bardzo:
http://www.flora-praszka.pl/jesien2013.pdf

strona 68 i 112

69

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Z ostatniego szkolenia w ODR Poświętne "nie stosować mikroelementów łącznie z herbicydami" znacząco osłabiają ich działanie.

70

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Ja niczego nie łączę z herbicydami.

71

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Dla mnie herbicyd a fungicyd to różnica big_smile

72 Ostatnio edytowany przez androl (2013-12-22 10:34:35)

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Nie no taki głupi to Ty nie jesteś :hmmm: lol , tylko te tłumaczenia :play: z twojego lol na nasz big_smile to jakieś dziwne wychodzą  :uuuu: :beer:

73

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Szu a co ty jakiś sado-maso jesteś? bo tak chcesz te minusy dostawać ? spokojnie jak zasłużysz to zarobisz ale na razie próbuję cię zrozumieć z różnym skutkiem .

74

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Hmmm.... Siadam do kompa chyba trzeba chłopakom złozyć życzenia bo potem czasu nie będzie. No ale najpierw przejrzę forum, co nowego. No i trafiłem na kolejna wypowiedź szu.
Chyba udzieliła mi się atmosfera świąt bo nie dostał minusa. Mało tego pomyslałem że może on się taki urodził, moze niepełnosprawny, no i nie można go z tego powodu szykanować. Wygląda na to że z nami zostanie bo co jakis czas zabiera głos, wiec go zaakceptujmy takiego jaki jest i spróbujmy go zrozumieć smile

75

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Byle co piszesz i byle kto cię czyta.

76

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

tomek1974 napisał/a:

Byle co piszesz i byle kto cię czyta.

sad

77

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Szu blaszki to sprężyna dociskająca szczotkę w rozruszniku ifa 6 cylindrów .
Tomek przykro mi że masz mnie za byle kogo ,ale cóż Ty wiedzę od innych czerpać chcesz ale już od siebie dać innym to już nie .

78

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Aluzja nie była do Ciebie tylko dziwi mnie fakt że chce Ci się czytać te wypociny

79

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Szu ty z głową to się na h*ja zamieniłeś?

80

Odp: Nawożenie Dolistne Zbóż

Ej no Tomuś daj chłopu się wypowiedzieć, zadał dobre pytanie.

tabela mieszań z intermagu  http://www.intermag.pl/pl,0,s264,tabela … ermag.html

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]