41

Odp: Sipma Z-230

Nie , poprostu mam ograniczony budżet  , a po najętej prasie baloty porobiły się płaskie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

42 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-02-26 18:49:05)

Odp: Sipma Z-230

Ten typ pras jak dla  mnie  nie bardzo , po niej też będą płaskie belki coś mi się zdaję smile  Rivierka była  by lepsza .
Kumpel po sipmie łańcuchowej  Farma II  robił  na maksa belki były zbite ale prasa nie wytrzymywała smile Remont co  rok cool

To nie sipma ?
http://moto.allegro.pl/prasa-internatio … 28240.html

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

43

Odp: Sipma Z-230

Wczoraj byłem z kolegą po prasę , właśnie riwierke wybulił 12000 z dowozem do domu około 170km.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

44

Odp: Sipma Z-230

Jak masz na 2 sprężynach i dobrze naciągnięte to płaskie się nie zrobią wink

45

Odp: Sipma Z-230

Nie wiem ale ja wole coś do remontu kupić ale  lepszej  firmy  jak mam  byle coś w dobrym stanie  kupić . Mi akurat ona się nie podoba  , nie wiem dlaczego  coś mi w niej po prostu  nie pasuję . smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

46

Odp: Sipma Z-230

Paweł jak chcesz coś taniego to szukaj Renaulta jest to to samo co RC i MF ale cena w granicach Z230.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

47

Odp: Sipma Z-230

Kurczę była renówka za 5000 pod Gnieznem nawet całkiem fajna i trzeba było ja kupować , a ja zanim się namyśliłem to gościu sprzedał.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

48

Odp: Sipma Z-230

Trzeba było zaryzykować smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

49

Odp: Sipma Z-230

Kupić renówke to żadne ryzyko, raczej oporów w prasowaniu by nie miała smile

50

Odp: Sipma Z-230

ja mam z230 i powiem tak niejest to sprzet wyczynowy ale potrzeba cierpliwosci  i wprawy  ja w tym roku na 20ha lak wywalilem z komory moze z 3 bele a w slomie to sie prawie nie zdarza pod warunkiem ze sie rowno podamaterial przy zwijaniu rdzenia ale za 4 tys to czego oczekiwac i da sie tym pracowac tylko wiecej w tym narzekania niz prawdy bo i prasy zagraniczne sie pier**l ze tak to ujme i zapychaja bo mialem z takimi do czynienia jak ktos niema kasy to i z230 da rade ale jak komus zalega z 30 tys to polecam claasa wink

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

51

Odp: Sipma Z-230

W mojej nie raz zapchałem podbieracz ale to tylko przy zaczynaniu belki i to w grubym i długim sianie

52

Odp: Sipma Z-230

No i stało się , kupiłem dziś tą prasę  http://allegro.pl/prasa-zwijajaca-do-sl … 64180.html  , jutro po nią śmigam ciągnikem.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

53

Odp: Sipma Z-230

Jak Ci nie zależy na super ściśniętej belce to będziesz zadowolony. Ogólnie proste maszyny.

54

Odp: Sipma Z-230

będzie chodziło ...  pewnie poszło za 3 tys tongue więc  w razie co się za tą samą kase odsprzeda ...   kiedyś tylko tym prasowali i to ile i jakoś im tam to szło

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

55

Odp: Sipma Z-230

tak w ogóle to to jest stało czy zmienno komorowa? muszę też coś poszukać bo mnie usługi zjedzą....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

56

Odp: Sipma Z-230

jak już to jd550 a polska 230 to robi bardziej snopki niż baloty.

57

Odp: Sipma Z-230

Zmienno komorowa mamy taką tylko International jest identyczna tylko łożyska nietypowe i śruby calowe.... Tam się po prostu nie ma co psuć dlatego tak jak Wojtek napisał kiedyś to prasowały i dalej w sumie prasują. U nas w 3p chodzi i nie ma ciężko. I bele 160x160 big_smile

58

Odp: Sipma Z-230

Koło Kutna ona stoi ??

59

Odp: Sipma Z-230

Stoi koło Żychlina a poszła za 2500.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

60

Odp: Sipma Z-230

prasy dj550 to wspaniałe prasy. Nie ma porównania do polskich. Na korzyść polskich pras przemawia cena bo za jd  szerokim podbierakiem trzeba dać 20 tyś.