21

Odp: Sprzęt komputerowy

A jak się to robi ? wink

22

Odp: Sprzęt komputerowy

jeśli masz liveboxa to zapewne masz neostradę więc problem IP odpada bo neostrada przydziela za każdym razem inne IP. Najprostszym rozwiązaniem to nie odłączać go - bo i po co, ale to nie rozwiązanie. Daj znać czy po odłączeniu od prądu i ponownym włączeniu wszystkie diody na liveboxie się konfigurują (czy świeci dioda połączenia i Wi). A najważniejsze czy komputer wykrywa sieć.

gg 5118068

23

Odp: Sprzęt komputerowy

po wyłączeniu całkowitym tak i tak powinno wracać wszystko do normy jak przed wyłączeniem .

Sprzedam U-4514

24

Odp: Sprzęt komputerowy

Chcę go przenieść, wyłączyli na chwile prąd i muszę reinstalować. We wsi ukradli światłowody- trzeba było reinstalować i tańcować ( znajomy ma takiego i on się nie dotknął a wszystko wróciło do normy). Po odłączeniu zapala się dioda wifi i połączenia a komputer nie może się połączyć ( tak jak by brak zasięgu ) . Chętnie podłączył bym przez kabel Ethernet ale nie rozumiem czemu nie ma takiej możliwości

Odp: Sprzęt komputerowy

A masz autoryzacje ustawioną? W liveboxie możesz się połączyć bezprzewodowo pierwszy raz jak nadusisz przycisk reg na modemie

26

Odp: Sprzęt komputerowy

jeśli naciśniesz przycisk reg jak pisze kolega powyżej to ustawienia zostają na stałe.

Sprzedam U-4514

27

Odp: Sprzęt komputerowy

Czyli gdy wszystko jest ok wcisnąć reg? a macie jakieś pomysły co może być z przewodowym połączeniem ?

28

Odp: Sprzęt komputerowy

jak masz za instalowanego prawda liveboxa wchodzisz w ustawienia i tam powinno być

Sprzedam U-4514

29

Odp: Sprzęt komputerowy

Super. Kolejne popołudnie spędziłem starając się uruchomić internet. Kupiłem nowy kabel od gniazdka do liveboxa więc korzystając z kolejnej utraty łączności wymieniłem go, przeprowadziłem reinstalacje. Ładnie pięknie internet jest ale co ? telefonu ani śladu...

30

Odp: Sprzęt komputerowy

wezwij serwis....

31

Odp: Sprzęt komputerowy

Chłopek przyjeżdża, mówi że linia jest ok i że to nie jego robota. Teraz mają mi wymienić liveboxa na nowego bo może to jego wina ..

32

Odp: Sprzęt komputerowy

Pękła matryca w moim wy-zasłóżonym laptopie [toshiba] jaki polecacie[ale bez szaleństwa,skromny proszę!]

33

Odp: Sprzęt komputerowy

ja ci moge marke polecic "acer"

34

Odp: Sprzęt komputerowy

Jedna córka ma szajsunga rv515 i po pół roku wymienili dysk na gwarancji bo padł ale fajny jest  dróga córa ma MSI cx605 i od dwóch lat żadnej naprawy tak że ciężko wybrać ,a teraz prawie cały czas używam internetu w telewizorze LG 42lm 660s z pilotem magic gdyż jest wygodniej niż w laptopie .

35

Odp: Sprzęt komputerowy

toshiba albo MSI względnie asus... nic innego. Praktycznie 90% laptopów moich krewniaków to toshiba. Zaden z nich nie narzeka jak na razie. Ja osobiście mam nawet telefon toshiby i jestem z niego zadowolony...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

36

Odp: Sprzęt komputerowy

W pracy mam:
- 20 sztuk Toshiba
- 15 sztuk HP
- kilka sztuk Samsungów
- 3 sztuki MAC
Nie ma co ukrywać że MAC najlepszy ale to jest pierwsza liga jeśli chodzi o cenę. Samsung zupełnie przeciętny, HP strasznie się grzeje. Na to chwilę najlepszym rozwiązaniem jest Toshiba - stosunek ceny, parametrów, wytrzymałości, jakości. Co do Asusa (mowa o nowych bo starsze te sprzed kilku lat były niezawodne) to strasznie padają płyty główne.
Ciekawostka: Toshiba miała (być może jeszcze ma) gwarancję na wszystko - nawet jak z Twojej winy to naprawiają lub wymiana na nowy. Nawet jak upuścisz, wylejesz kawę, etc.

gg 5118068

37

Odp: Sprzęt komputerowy

Też myślę że Toshiba bo ten którym się posługuję mam 7 lat bez awarii ale to produkt przywieżion z USA  a towar z naszych pułek to chinszczyzna.Dzieciaki mają Samsungi i też chwalą.

38

Odp: Sprzęt komputerowy

I TYM SPOSOBEM ROZMYŚLAJĄC O "LAPTOKACH" W NIECAŁY ROK ZROBIŁEM DOKTORAT Z FORTSCHRITTA -tego nawet w Chinach nie potrafią, a tam do IFY i Forsza mają uznanie[szkoda że tylko na dalekiej prowincji].

39

Odp: Sprzęt komputerowy

Również mam Toshiba Satelite. Ma już 7lat. Raz był czyszczony, pare razy formatowany. Więcej nic. Koledzy mają, też nie narzekają smile Dobry sprzęt smile Polecam

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

40

Odp: Sprzęt komputerowy

Kur*wa. Kupiłem nowy dysk twardy WD i przy montażu pękło gniazdo SATA ..  Plastik pękł,styki są ok.. da się coś z tym zrobić ? Czy kasa poszła w pizdu ?
Poza tym komputer włączał się, po 5 minutach się resetował ale nie dał rady się uruchomić bo ciągle w kółko się resetuje ... Nic na monitorze nie zdąży się pojawić.