Temat: WOŚP 2012/2013/..........

W tym roku po raz pierwszy w sposób zorganizowany nasze forum wzięło udział w 20 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Naszym celem było wylicytowanie „złotego tłoka” wykonanego przez naszego usera PiotraK , dla nie wtajemniczonych PiotrK wraz ze swoim tatą od wielu lat zajmują się serwisowaniem wszystkiego z pod znaku ify.
Niestety nieznajomość regulaminu pomimo wystarczajacych środków nie pozwoliła nam cieszyć się tym wspaniałym trofeum.
Ale  głównym celem akcji była przecież pomoc dzieciakom  i cel ten został osiągniety.
Tu podziękowania dla kolegi Scoda , który podjął się pilnowania oraz licytacją wybranych przez nas przedmiotów oraz chcąc nie chcąc stał się również naszym księgowym.
Podziękować chcę również wszystkim tym którzy dobrowolnie przekazali środki na osiagnięcie zamierzonego celu.
Od was zależy czy poprosimy scodę o upublicznienie listy osób które wpłaciły pieniądze. Myślę że to im się należy , oczywiście bez kwot i nazwisk.
To pokrótce historia naszej akcji. Teraz plany.
Wylicytowane przez nas przedmioty wystawimy w przyszłym roku ponownie tym razem jako „forum_fortschritt” i dzieki temu dalej będziemy wspierać tę akcję , no i może uda nam się wygrać ten wspaniały tłok.
Pozdrawiam i do następnego finału.

A oto foty wylicytowanych przedmiotów , telekamera Anny Seniuk dla najlepszego aktora 1999r , oraz kolekcja monet Orlenu

http://img842.imageshack.us/img842/7825/wospp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Gorące podziekowania dla Ciebie i twojego Ojca za zangażowanie oraz  Scody w tym szczytnym celu jakim jest W.O Ś P - Na przyszły rok będzie jeszcze lepiej!!!!!

3

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Pięknie się prezentuje smile Złoty tłok będzie nasz tongue

4

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Całkiem fajnie to wygląda na tej komódce u Admina aż szkoda będzie na drugi rok się pozbyć smile

5

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Jeśli ma to komuś pomóc to nie szkoda...

6

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Więc panowie  cel był inny ale ważne że co kolwiek się udało . I miejmy nadzieje że  kogoś nasze drobne uratują smile  pod postacią sprzętu zakupionego  przez WOŚP ...   

Piotrze Kiedyś zajade przy okazji big_smile :beer:

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Koledzy, obiecuję, że na przyszły rok znowu wystawię "Złoty Tłok". Tym razem jednak będzie bardziej w oryginale, bo bez skrzydełek...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

8

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

WCL Wypierda..j !! Ktoś  może się zająć tym  botem ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

9

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

nie jestem w temacie coś się dzialo?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

10

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Panowie do finału już tylko miesiąc pora się organizować i rozpocząć dyskusję . Oczywiście ubiegłoroczną zdobycz wystawiamy ponownie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

11

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Tradycyjnie jestem i nadstawiam uszu na propozycje. Jednocześnie należałoby ustalić pełnomocnika ds WOŚP którego nie zaskoczą żadne ograniczenia dotyczące aukcji. Myślę o koledze Scoda który ma wszystko połapane i może zgodzi się w naszym imieniu licytować.
SIEMA

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

12

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

No trza by Scode zapytać czy będzie nadal naszym księgowym , mam nadzieję że tak , ustalić co będziemy licytować no i kasiórę gromadzić.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

13

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Co do licytacji to chyba wiadomo "Złoty tłok" no i trzeba zalatwić formalności związane z licytowaniem przedmiotu powyzej 1000 zł żeby znowu nie było problemu. I ostatnia sprawa to telekamera i monety czy ja mam to wystawić ?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

14

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Myślę że jako Szeryf naszego forum sprzedawaj , a Scoda jako nasz księgowy niech kupuje.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

15

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Nic ująć nic dodać czyli robimy  jak wyżej paweł napisał ,ale jest jedno ale czy PiotrK będzie wystawiał tłok?

16

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

jestem za smile 
Skoda  więc  smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

17

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Dzięki za zaufanie koledzy oczywiście jestem z wami ale licytacji nie podejmę się bo wiem jak ważny jest czas a na myśli mam szybkość łącza na kompie,jak licytowałem któryś z przedmiotów to zaważyła 1 sekunda akurat na naszą korzyść a ja mam CDMA to szału niema więc chciałbym aby forum namaściło lub sam się zgłosi ochotnik w końcu mamy z kogo wybierać!

18

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Ło i masz babo placka , to co robimy? Scoda na pewno nie policytujesz?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

19

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

dzisiaj poczytałem regulamin i poddałem się weryfikacji. Problem polega na tym że Wośp  na czas licytacji blokuje nam określoną kwotę na koncie inaczej mówiąc zabezpiecza się. Dlatego to może stanowić jakieś tam obciążenie. Jeśli n ie będzie chętnych to może sam się podejmę.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

20 Ostatnio edytowany przez ojanusz (2012-12-13 22:45:04)

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Jestem z wami ,Scoda masz już doświadczenie ale nikogo nie można zmuszać.Jest jeszcze trochę czasu może ktoś się zgłosi.To znaczy trzeba już zacząć zbierać kasę.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile