21

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Myślę że to rozsądne wyjście w zaistniałej sytuacji .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

22

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Ależ panowie, to nie ma być jakaś ambicjonalna walka tylko mniej lub bardziej zorganizowana akcja w ramach WOŚP, której celem jest pomoc potrzebującym. Czy wylicytujemy złoty tłok, czy bursztynowego słowika Heleny Vondraczkowej to temat wtórny i mało istotny. Najważniejsze jest aby w ten czy inny sposób wesprzeć Jurka i nasza Orkiestrę. Scoda wierzę w Ciebie!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

23

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Scoda nie przejmuj się tym ...    ważne aby tylko wziąć w tym wszystkim udział ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24 Ostatnio edytowany przez pawelg (2012-12-13 23:27:32)

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

No numer konta Scody już mamy , parę kliknięć i kaska przelana. No i Scoda masz już doświadczenie chrzest bojowy masz za sobą , tak jak chłopaki piszą czy tak czy siak kasa pójdzie na orkiestre a przecież o to nam chodzi. Arek nie bądż w szoku zgódż się.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

25

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Damy radę, i tym razem się uda.

26

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Dołączam się do Was tak jak i w tamtym roku.

27

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Też się pod tym podpisuję. Skoda - dasz radę. Jak tylko wyrazisz zgodę, to od razu przelewam kasę.

28

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

ja  bym prosił numer konta gdzie mam tą kasę wpłacić smile

29

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Spokojnie Skoda jak napisał w tym roku nie da rady a jesli chodzi o kasę to myslę że zbiórkę możemy rozpocząć pod koniec roku

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

30

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

wobec tego czekam

31

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Też jestem z wami i czekam cierpliwie co i jak.

32

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

W tej sytuacji proponuję upoważnić szeryfa do reprezentowania nas w tej sprawie, tym bardziej, że rozpoczął już procedurę na portalu aukcyjnym Orkiestry. czekam na opinię kolegów i nr kąta na którym zrobimy składkę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

33

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

niech szlachta na koń wsiędzie
ja z synowcem na czele
i jakoś to będzie big_smile

czekamy na nr komta wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

34

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Też czekam na nr konta i niech szefuńcio nas reprezentuje.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

35

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

To i ja poproszę

36

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Panowie to ja czekam na numer konta

37

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Ja również

38

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Szeryfie myślę że będziesz musiał zagrać za wszystko  vabank aby tegorotczny tłok był nasz zresztą zobaczymy ile uda się zebrać w tegoroczą zbiórkę. Ja osobiście w zeszłą niedzilę odstawiłem Szlachetne Paczki do magazynu.

39

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Ja też jestem jak zawsze, czekam na dalsze ustalenia i numer konta.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

40

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

ja w zeszłym roku nie śledziłem tego wątku ale w tym przyłącze się. co do akcji szlachetna paszka i takie tam jestem troche sceptyczny ale chorym dzieciom zawsze pomogę

Rolnik z powołania:-)