41

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Ja też się melduję i obiecuję, że "Złoty Tłok" też będzie smile Tym razem jednak bez skrzydełek.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

42

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

ja również się dołączę smile

43

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Piotrfire czekam na kontakt dołączam sie jak rok temu.

44

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

chyba powoli powinniśmy się zbierać

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

45

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

No należało by obrać cel i się go trzymać , ale myślę żeby licytować do 1000zł. gdyż było by wygodniej.

46

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Tak jak w ubiegłym roku planowane powinien wątek być widoczny dla tych którzy w tym uczestniczą.

47

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

No należało by obrać cel i się go trzymać , ale myślę żeby licytować do 1000zł. gdyż było by wygodniej.

może być i tak ale na wszelki wypadek poddałem się weryfikacji i można licytować wyżej pieniądze i tak idą na jeden cel.

Tak jak w ubiegłym roku planowane powinien wątek być widoczny dla tych którzy w tym uczestniczą

technicznie skomplikowane bo nie wiadomo od razu kto uczestniczy ale do zrobienia


po nowym roku wystawiam telekamerę i monety

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

48

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Piotrfire napisał/a:

chyba powoli powinniśmy się zbierać

No to ju.. po ile? 50 jak w zeszłym roku?
czekam na nr konta i wio! :walka:

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

49

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Szeryfie tak ajk Marek czekam na nr konta jestem z wami!!!!!!!!!!!!!!!

50

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Też oczywiście jestem z wami i czekam na konto.

51

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Co jak gdzie to się prześle

52

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Myślę że nie ma potrzeby udostepniać wątku tylko dla biorących w akcji udział. Ale wiadomo finanse powinny być przejrzyste . Dlatego  proponuję aby każdy wpłacajacy na konto w tytule wpłaty podał nick z forum oraz jakiś indywidualny ciąg znaków a ja podam wysokość wpłaty razem z tym ciągiem bez nicku aby można było na bieżąco sprawdzić stan konta.

Oto mój nr 89 2490 0005 0000 4000 2828 0438 alior  bank Piotr Pukało Proszkowice Szkolna 44

chyba że chcecie jawności

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

53

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

E tam, już poszło! Siema!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

54

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Szeryfie myśle że tak jak w zeszłym roku po 50 zeta jak będzie mało zawsze chętnie dopłacimy. Takie moje zdanie.

55

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

E tam, już poszło! Siema!

marku mimo wszystko wolałbym aby było klarownie są ludzie i ludziska

Szeryfie myśle że tak jak w zeszłym roku po 50 zeta jak będzie mało zawsze chętnie dopłacimy. Takie moje zdanie.

albo ustalamy (myslę ze nie wolno narzucać) albo dobrowolne wpłaty ale to moje zdanie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

56

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Myślę że niech każdy wpłaci ile może , nie ma co narzucać , 50 dyszek pójdzie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

57

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Jak ktoś chce to 10, jak ktoś chce to 100. Skoro ktoś nie może 50 ale chce 20 to czemu mu zabraniać ? i z tego samego powodu anonimowo. wink

58

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

Pewnie, że nikt nikogo do niczego tutaj nie zmusza. Ile kto może, ilekto chce. Piotrze to jest nasza taka spontaniczna akcja i osobiście proszę aby ludziska w żaden sposób się w nią nie mieszali. Między sobą mamy do siebie zaufanie co pięknie zadziałało w zeszłym roku i mam cichą nadzieję, że w tym roku będzie podobnie, albo i lepiej. SIEMA

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

59

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

to wkońcu kto zbiera kase ?? Piotr??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

60

Odp: WOŚP 2012/2013/..........

tak wojtku ja

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty