Temat: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

Witam panów mam takie pytanie jak u was chodzi pedał sprzęgła lekko?????
U mnie to masakra, żeby wbić jakiś bieg to trzeba się dobrze zaprzeć aby wcisnąć pedał. 
A dodam jeszcze że siłownik powietrzny wysuwa się lekko po naciśnięciu sprzęgła, a nie cały.

2

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

Siłownik h*j strzelił albo masz jakieś nieszczelności na wężu i ci powietrze spier***a... u siebie wcisnę jednym palcem.

3

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

a może zawór ktory puszcza powietrze na silownik

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

ja u siebie przerobiłem na mechaniczne bardzo lekko chodzi i nie ma szarpania pale i od razu jadę

5

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

Już po kłopocie okazało się że siłownik był ostro zniszczony. Wczoraj założyłem siłownik z hamulców z przyczepy i jest super tylko trzeba było mocowanie przerobić ale działa i jest leciutko.

6

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

czesio303 mógłbyś zrobić zdjęcia i napisać o ile przedłużyłeś pedał sprzęgła ?

7

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

A nie lepiej mieć to wspomaganie pneumatyczne? jak się siłownik zużyję to co jakiś czas wymienić i tyle a ile się wygodniej jeździ jak się leciutko wciska smile

8

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

Sprzęgło chodzi bez zarzutu i nawet nie szarpie ale dzisiaj jak odpaliłem pneumatyke i dałem powietrze na wyjśce na przyczepy to niechciało mi dmuchac na sprzęgło czyli albo sprężarka siada albo coś innego . A druga sprawa to wkurza mnie czekanie na wiatr i jak dłużej przytrzymam go na sprzęgle to powietrze ucieka mimo że mam powymieniane węże

9

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

może ci zaworki na sprężarce puszczają i nie pompuje tak żwawo? ja mogę cały czas trzymać wciśnięte sprzęgło silnik na 800 obr. i 5 atmosfer jest cały czas...

10

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

u mnie jest jak u przypała ale szczególnie mi to nie przeszkadza

Rolnik z powołania:-)

11

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

Panowie czy jest możliwość uszczelnienia siłownika, bo teraz to mi powietrze tak ucieka ze jak wcisnę sprzęgło to jakieś 3 sekundy i nie ma powietrza. Powietrze ucieka z siłownika pomiedzy tłokiem a obudowa czy ten silownik jest rozbieralny?

Rolnik z powołania:-)

12

Odp: Pneumatyczne sprzęgło w zt 303

Siłownik jest rozbieralny z tego co pamiętam.