441

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

RX8- fajna zabawka (miałem okazje spróbować) = duże wydatki,zobaczcie na przebiegi i prawie wszystkie to mają silniki do remontu.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

442

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Koseś to już byłeś w jakiś  komisach ? Mi się podoba Mitsubishi Galant najlepiej 4x4 , jak dla mnie bardziej zadziorny przód od BMW . W kombi też w miarę wygląda . Tak się przyzwyczaiłem do tylnego napędu że ciężko mi teraz w zimę przednionapędówki   kierować .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

443

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Nie Sebastian nigdzie nie byłem bo czasu brak , ale upatrzyłem sobie autko dla Magdy , myślę na poważnie nad przedostatnią suzuki swift w trzech drzwiach i silniku 1,6

444

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

W tej klasie renault modus też nie taki pospolity, fajny był dziś na giełdzie. Konstrukcja nie taka kiepska, jak widać na tym filmiku, strefę zgniotu ma lepiej dopracowaną niż rzekomo bezpieczne stare volvo https://www.youtube.com/watch?v=FjT5JeUeMUk

445

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś napisał/a:

Nie Sebastian nigdzie nie byłem bo czasu brak , ale upatrzyłem sobie autko dla Magdy , myślę na poważnie nad przedostatnią suzuki swift w trzech drzwiach i silniku 1,6

W środku ma nawet dużo miejsca

446

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jakieś spostrzeżenia przy zakupie Quattro? wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

447

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

no najwazniesze zeby most i skrzynia nie miały wycieków żeby nie wyła i nie miało stuków przy zmianie biegów

Nie ma to jak FORTSCHRITT

448

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Karol323 napisał/a:

Jakieś spostrzeżenia przy zakupie Quattro? wink

pewnie żeby działał

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A po co 4x4 w aucie którym  strach z asflatu zjechać? Intryguje mnie to od zawsze. Są volvo serii xc, różne suvy itp ale na drodze 4x4 pali sporo a w teren nikt się przecież suvem nie pcha. Chyba że na 1/4 mili brak przyczepności:)

450

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

suwem to na polne drogi juz mozna zjechac bo jednak przeswit troszke wiekszy niz zwykła osobówka, ale w teren to wiadomo ze sie nie nadaje

Rolnik z powołania:-)

451

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

niewydostanieszsie napisał/a:

A po co 4x4 w aucie którym  strach z asflatu zjechać? Intryguje mnie to od zawsze. Są volvo serii xc, różne suvy itp ale na drodze 4x4 pali sporo a w teren nikt się przecież suvem nie pcha. Chyba że na 1/4 mili brak przyczepności:)

Nie zgodzę się z całą stanowczością... mam subaru legacy '94 i tam gdzie każda oska stanie ja wjeżdżam i wyjeżdżam bez problemu... rybki nad Wsłą - czemu nie, śnieg że na maskę włazi = no problem, aby nie ubity i nie zawiesić... polna gliniasta droga - ośka grzęźnie po kilku metrach, a mój legac z przyczepką idzie...

452

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Oto chodzi że chciałbym 4x4 bo często jeżdżę takimi drogami że ledwo ledwo a raz przede mną jechał kolega audica a6 c5 w Quattro a Ja za nim to on przejechał normalnie a Ja zostalem spory kawałek i ledwo się wygrzebalem i auto całe uwalone aż pod dacha jego tylko przy blotnikach troszkę...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

453

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Na takie drogi to kup sobie Nivę ! wink

454

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ale Nivą już po dwupasmówce nie polecisz te 130... ;-)

455

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

quattro to piękna sprawa wiadomo to nie terenówka za niska ale polecam

456

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

przy quattro warto zwrócić uwagę na skrzynię przeguby tylni dyfer . a w jakim silniku chciałbyś quattro ?

Sprzedam U-4514

457

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Oo Piotruś big_smile 2.4 max wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

458

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

kup 2.8 nie pożałujesz a nie spali więcej.

459

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

moze ktos chetny   http://olx.pl/oferta/passat-b6-comfortl … a9645a61f4

mdw

460

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Znajomy po paru holowaniach też sprzedał bez żalu swojego W z takim silnikiem.