1,001

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

głównie stoi, bo trzeba polówkę dojechać do końca zanim za złom pójdzie

Rolnik z powołania:-)

1,002

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No ja szukam właśnie coś typu Berlingo doblo ale nic nie ma, nikt nic nie wie...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,003

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Doblo to chyba, że będziesz mieć możliwość obejrzeć dobrze od spodu.

1,004

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Koseś ja ci się spisuje Mitsubishi?? bo coś mi  chodzi po głowie takie cuś dla żony..

mdw

1,005

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ponad 30 tyś w półtora roku  i nić nie robione .

1,006

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

jaki masz motor w nim?

mdw

1,007

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

2.0  140km

1,008

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Andrew89 napisał/a:

Carnival na haku ma 2tony.

Andrew, masz carnivala ??

Rozglądam się za czymś w tych gabarytach, na razie mam  na oku renault espace V6 (diesel) i tego carnivala , ale nic o tym niewiem, szczególnie chodzi o diesla 2,9l.

Wiem że v6 w espace to średnio udany silnik.

1,009

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

heh jak chyba wszystkie v6 w autach smile i jeszcze pewnie 2.5 tdi

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,010

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja na 2.5 v6 tdi złego słowa nie powiem. Ponad 60 tys zrobiłem i nic się nie sknociło

Siły na zamiary zmierz....

1,011 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2019-10-18 11:02:23)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja też nie, mam go prawie rok i jest ok zawsze to coś innego pod maską i fajnie brzmi miałem drobne bolączki ale pousuwane na bieżąco działa bez problemu i nawet spalanie idzie mu ograniczyć

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,012

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Co do silnika to mozna miec pretensje do inżynierów ze do takiego zaj...bistego silnika wsadzili pompe paliwową z mondeo,  ktora przy gorszym paliwu albo jego braku zaczyna opiłkować i robi się bajzel. Juz mam to za sobą,  kosztowało to 3 tyś. Zima, lato pali od strzała i to bez świec żarowych. Przy testach sprawdź dobrze jak wchodzą biegi bo czasami synchronizatory na 2 i 3 mogą być do wymiany. Do tej pory nie wiem czy te silniki mają dwumas .  Poza  za tym zawiecha mocna jak skur.....syn , jeździ sie tym jak na poduszkowcu, nie trzeba zwalniać na progach. Cicho ,wygodnie i masa przestrzeni. Przed KIA jezdzilem espacem także to co oferuje espace to taki wiekszy resorak segmentu audi A3 a KIA to limuzyna 7 osobowa. Kokpit przyjemny, wnętrze wykonane starannie, a i klima z ogrzewaniem jest dwustrefowa, w prawym tylnym nadkolu jest schowana nagrzewnica z parownikiem, dobrze by było zeby to działało.  Sprawdzaj wszystkie drzwi od dołu od środka bo lubi tam siedzieć kornik, tak samo w progach klapie i masce ale to kwestia jaki egzemplarz sie trafi.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,013

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

a ile to wyciąga z baku?

1,014

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

8.6 litra, bak ma 65 litrow i robie na tym 750km  , z koniowozem albo lawetą 10 litrow. Z powodzeniem ten silnik nadawał  by sie do ciągnika 
:walka:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,015

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Czyli spalanie normalne. Pytam bo znajoma miała chyba 2,9 ropniak i jej palił 12 ale ona pier**l więc .....

1,016

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

144 kuni więc nie ma dużo łbów do karmienia. Zauważyłem pewną zależność co do silników, że ilość paliwa jaka jest potrzebna do przejechania trasy nie ma dużego związku z pojemnością silnika i mocą ,tylko z ciężarem jaki musi przewieźć i chodzi tu o energię jaka jest potrzebna do poruszania sie taką masą.  Dla przykładu samochód 1.6 tony z silnikiem 1.9 spali tyle samo co 2.5. Natomiast ten sam silnik ale w innych budach będzie miał inne spalanie. W przypadku diesla to sie sprawdza , nie wiem jak w benzynie bo tam sprawność wykorzystania energii z paliwa jest bodajże 0.3 gdzie diesel ma 0.45 . Dlatego wole silniki o wiekszej pojemnosci ktory bedzie mniej obciążony.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,017

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja jutro wyruszam coś szukać dla kobity bo passat wczoraj odjechał. chcialbym outlandera II po lifcie a coś sensownego za 35 koła cięzko znaleść

mdw

1,018

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Sąsiad dzisiaj przywlókł BMW 1 żona była by zadowolona. Będzie do wzięcia w Twoim budżecie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,019

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

kondzio98 napisał/a:
Andrew89 napisał/a:

Carnival na haku ma 2tony.

Andrew, masz carnivala ??

Rozglądam się za czymś w tych gabarytach, na razie mam  na oku renault espace V6 (diesel) i tego carnivala , ale nic o tym niewiem, szczególnie chodzi o diesla 2,9l.

Wiem że v6 w espace to średnio udany silnik.

Miałem Carnivala II, auto ponad 400000 km i silnik be zmian, za to blacha szczególnie na progach i dołach drzwi zrobiona z papieru ryżowego, fajny osobowo dostawczy samochód

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

1,020 Ostatnio edytowany przez Laszek (2020-01-12 17:04:00)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Panowie dwu litrowe diesel w opel zafira warto brać? Miało być coś typu Berlingo ale nic nie ma a jak coś jest to zgnite i zajechane. A taka zafira dość tania i pojemna. Ewentualnie usztywnić z tyłu zawieszenie

E 516 na części
Telefon 695 076 269