21

Odp: Kierownica

Sławek pisał o kierownicy, a ja o reflektorach

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

22

Odp: Kierownica

reflektory rozumiem od czasu do czasu trzeba wymienić w 512 pasują od 125p i poloneza
Ale  co ? kierownice się wam zużyły ? Jak? przetarły się? czy robicie wiejski tuning?
Mam dwa promile we krwi i was nie rozumiem chyba za mało wypiłem....

23

Odp: Kierownica

A ja chyba rozumiem problem kierownicy..... w moim 323 kierownica jest rewelka ale w kombajnie to cała jest spękana i jak go kupiłem to była owinięta jakaś parciana taśmą..... ja na to owinąłem ja czarna taśmą izolacyjną ale jak dostanie słoneczka to się rozłazi i rozkleja....... tak że teraz podczas zimy  pokombinuje żeby coś dopasować :beer:

24

Odp: Kierownica

Tak, okleina na kierownicy pęka, włazi w ręce a bez tego metalowa jest nieprzyjemna, dlatego zmieniają kierownice

25 Ostatnio edytowany przez krzychu (2015-07-30 10:52:20)

Odp: Kierownica

mam do was pytanie czy do zdjęcia kierownicy we forszaju zt300 potrzebny jest jakiś ściągacz czy tak zlezie i czy ona jest na frez czy na klin.

26

Odp: Kierownica

Na frez. Lutnij czymś kilka razy po bokach od dołu i zejdzie.

27

Odp: Kierownica

Maverick0783 moja jest tak jak piszesz po prostu rozeschła się a czy ktoś zakładał od 323 do kombajnu

28

Odp: Kierownica

Witam mam do was taką sprawę czy jak rozkręcę ten przegub w zt 300 pod tą rurą od kierownicy to wyjmę ją razem z tym wałkiem? i jeszcze jedno czy pasowała by kierownica od zt323 do zt300 (na zdjęciu zaznaczyłem czerwonym kółkiem ten przegub)http://www.fotoload.pl/index.php?id=2b0 … 867205e460

29

Odp: Kierownica

nie pomoge ci z tym przegubem bo jestem juz po dwóch piwach i nie wiem o co ci chodzi ale kierownica pasuje a i te twoje kólko to albo mi sié wydaje albo ono jest jakie takie malo okrágle

30

Odp: Kierownica

trudne pytanie
Powiedz lepiej czy te wszystkie wygłuszacze w kabinie to twoja robota i czy pomagają.....

31

Odp: Kierownica

he he
nie wsiadaj za klawiaturę po alkoholu smile
widać jaki to ma wpływ na człowieka

32

Odp: Kierownica

@krzychu, wał powinien być w tej rurze łożyskowany. Nie wiem co ty planujesz, ale jeśli chcesz wyciągnąć samą kierownicę to wystarczy odkręcić nakrętkę na wałku i wybić kierownicę.

33

Odp: Kierownica

Krzysiek te wygłuszenia to moja robota jest big_smile a czy pomagają w kabinie jest jak w e512 podczas jazdy Dario odkręcałem nakrętkę próbowałem ją wybić i to nic nie dało ani drgnie a z tym przegubem on jest skręcony 2 śrubami i chodzi oto czy jak go rozkręcę to wyjmę kierownicę razem z tym wałkiem z tej rury.

34

Odp: Kierownica

Nie wiem czy wyciągniesz wałek, tzn. on jest na pewno wyciągalny ale powinien być w tej rurze łożyskowany. Odkręć krzyżak na dole i spróbuj, najwyżej dorobisz sobie lejce do kierowania wink

35

Odp: Kierownica

Rozetnij kierownice jak  tak masz w planach já wymienic

36

Odp: Kierownica

A u mnie w 514 kierownica dostała pryszczy. Owe pryszcze pękają i wycieka z nich coś jak olej... Ręce całe brudne. Normalnie archiwum X. No to założyłem sportową trójramienną co miałem wcześniej w 516. Zobaczę jak się spisze podczas pracy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

37

Odp: Kierownica

Laszek to samo w wartbuirgu tym dwusuwie u nas było, a wersja z silnikiem vw już normalna. Ta pierwsza jeszcze pękała i w ręce się wbijały drzazgi z kierownicy...

38

Odp: Kierownica

nam we forszu tez kiera sie posypała założylem tą małą od malucha i jest rewelka
http://images69.fotosik.pl/600/18d0d68970491373.jpg

Nie ma to jak FORTSCHRITT

39

Odp: Kierownica

U mnie w kombajnie też się lepi szczególnie jak jest duży upał jakby jakimś mazidłem czarnym była popaprana kiedyś był pokrowiec ale tak się postrzępił że bardziej przeszkadzał niż pomagał , mam w klamotach elegancką fajerę od wartburga planowałem ją założyć do kombajnu tylko jest problem , nakrętka jest tak doje**na ,że odkręcenie jej raczej nie jest możliwe normalnymi sposobami ,chyba pozostaje dalej się ratować izolacją i tyle hmm

Odp: Kierownica

co to za materiał? ani drewno ani plastik,co to za cholerstwo,leci coś z tego i śmierdzi kwasem.
Co ta kierownica,chyba zwraca cały pot z rąk wchłonięty przez 27 lat
W ciągniku to rozwaliłem to coś i na sam metał wziąłem kawalek przeciętego węża gumowego a na to pokrowiec naciągnąłem i jakos się trzyma,ale mam zamiar zmienić tą fajere bo już straszy... wink

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0