Temat: Zamiana Sprzęgła 303 Na 323

mam pytanie : czy można zmienić sprzegło z zt303 na normalne sprzegło np tak jak zt323 nie na powietrze tylko hydraulicznie

2

Odp: Zamiana Sprzęgła 303 Na 323

sprzęgło jest sprzęgłem a sterowanie sterowaniem napisz konkretnie o co chodzi bo trudno zrozumieć pytanie

GG 309772

3

Odp: Zamiana Sprzęgła 303 Na 323

Jak karlos wrzuci skan z katalogu 323 to ci powiem na pewno ale myślę że tak.
A czemu chcesz zmieniać?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: Zamiana Sprzęgła 303 Na 323

żeby nie było sprzęgła na powietrze bo u mnie dopiero sprzegło bierze na samym początku najlepiej żeby brało tak na środku jak to trzeba zrobić , ustawić

5

Odp: Zamiana Sprzęgła 303 Na 323

trzeba wyregulować

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: Zamiana Sprzęgła 303 Na 323

Albo wyremontować . Słabe tarcze, przegrzany docisk i popękane koło zamachowe skutecznie utrudniają życie (nieraz już żadne regulacje nie pomogą ) niestety hmm

7

Odp: Zamiana Sprzęgła 303 Na 323

No masz rację , ale po co zgóry zakładać najgorsze? Niech zacznie od regulacji :beer:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

8

Odp: Zamiana Sprzęgła 303 Na 323

a można wiedzieć gdzie sie reguluje sprzęgło w 303

9

Odp: Zamiana Sprzęgła 303 Na 323

Jest na forum wysil się i poszukaj są nawet foty roll

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty