61

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Z założenia to miał być jakiś na tym interes, niejasny bo niejasny, ale miał być. Niby jakieś tam boiska są, ale dojechać do nich trzeba będzie szutrówkami. Tych kilku Czechów, którzy zamierzają udać się do Wrocławia na występy swojej drużyny, już zapowiedziało się, że PKP, PLK, czy tam inne Euro City ich dowiezie i odwiezie. Zobaczymy... Ósemką nie dojadą na pewno. Inni przyjadą w skromnej nad wyraz reprezentacji, bo kryzys itp.
Mnie interesują aktywnie sporty takie jak: strzelectwo sportowe, a tu wkurw.a mnie totalne uzależnienie od armii urzędników, która stara się wybić mi ten sport z głowy oraz brydż, ale tu ciężko sklecić ekipę, która potrafi utrzymać jednocześnie w ręku 13 kart.
Jeśli chodzi o kibicowanie to oglądać mogę tylko żużel.
W tej dyskusji, jak bumerang wrócił mój dawny pomysł, aby cały sport był tylko i wyłącznie amatorski. Żadnego dofinansowania z jakiegokolwiek budżetu. Przynajmniej sportowcy nie musieliby umierać w wieku dwudziestu kilku lat. Zniknęła by korupcja, PZPN i cała reszta wrzodów które sprawiają, że tu nie chodzi o sport, tylko o kasę, a ewentualny cienki mecz to tylko produkt uboczny mafijnych porachunków i kombinacji.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

62

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Cały kraj rozkopany, przeorany, walcowany, bo Euro 2012. Nigdzie spokojnie dojechać się nie da, objazdy, ruch jednokierunkowy, prowizoryczne światła bo Euro 2012. A kto kogo pytał o zdanie ? Rząd lata samolotami, ich nie tyka. Krzysiu, dobra, są ważniejsze cele niż mój spokój podróżowania. Chodzi o to, że z tej imprezy wyjdzie obciach zamiast prestiżu. Trzeba brać siły na zamiary. Albo nas na tą ekstrawagancję stać, albo nie. Nie mam pretensji do pomysłodawców. Zarządzający też nie koniecznie muszą się znać na tym biznesie. Po co mają doradców sowicie opłacanych w każdej dziedzinie ? Po to żeby byli, żeby było na kogo winę zwalić jakby coś nie wyszło. Tym razem też tak będzie.
Od lat znam gościa który był doradcą Prezydenta Wałęsy od spraw rolniczych. Jego ogólna ocena jest taka - nigdy przedtem nie spotkał takiego gamonia i tłuka. Wałęsa i tak robił co uważał za stosowne, bez względu na głos doradcy. Obawiam się, że obecnie jest tak samo.
Następny, Wojtek Olejniczak. Był doradcą Kwaśniewskiego, za jego prezydentury. Wtedy jeszcze robił doktorat, ale doradcą już mógł być. Rozmawiałem z nim na ten temat. No i co ? Ano nic. Reasumując, sukces ma wielu ojców - porażka jest sierotą.

63

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

z tym sportek co  wpominacied że powinien być tak o sobie . chce to kopie nie chce to nie kpie .. wiele ludzi się zastanawia na h## nam ta piłka i te stadiony jak one zostały wybudowane na jedną impreze ...  to jakas patologia .. a na świecie budują ję do wszystkiego a nie do tego by  22 pajaców za potezne pieniądze  udawali że biegają ..  wiecej werwy i zapału do grania mają dzieciaki w podstawówce niż nasza reprezentacja ..  to kpina ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

64

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

A jak Wam sie podobają dziewczyny z zespołu Jarzębina i ich nowy hit  na euro dla  reprezentacji Polski?

65

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

jakie euro taki hit

66

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

nic innego jak   zobaczenie że u ruskich moga śpiewac babuszki to u nas  inne mocherki smile)   z niecierpliwością czekam na dzień rozpoczecia tego całego  widowiska ... Wszyscy  zapamiętają to na długo big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

67

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

no chopy to hymn na euro http://gwizdek24.se.pl/euro-2012/koko-e … 54617.html

68

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Zgadzam sie z jan-  tyle żę dziewczyny  autentycznie spiewaja i są  nasze wiejskie zKGW- -co budzi obruszenie  wsród  elit rządowych  . Dzisjaj  zachod  stanowczo bojkotuje  euro tylko  ze pretekstem  jest  Tymoszenko?  - a mi się wydaje  że strach  przed  bombami  na Ukrainie powoduje taką reakcje?  Fakt że tam nie ma demokracji- nie znaczy że ludzie nie chcą oglądać dobrego futbolu raz na 100lat  a może i 200?  - a nasz Donald nabrał wody  w usta i ani be - ani me - ani kukuryku?!!! wszystko jest ok  aby sie odbylo euro i to w spokoju - ale coś to wyglada  że tak to nie będzie???

69

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Dziewczyny były  bez konkurencyjne :brawo: KO KO KO Tusku  kit  Ci w  oko :satan: big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

70

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Demokracja nie jest idealna. Rządzić powinni mądrzy, a nie większość - często głupia. Ja się znam na podorywkach i to robię, piekarz na pieczywie, lekarz na chorobach, a prezydent nie musi znać się na niczym szczególnym, wystarczy żeby wiedział z kim wódkę pić, od której partii brać i komu po palcu w odwłok wchodzić. To ma być dobre ?
Dziewczyny sobie śpiewają (jakieś takie aseksualne), drogi się budują, zegar tyka, Tusk milczy, a co ma gadać ?

71

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

No cóz nasza  władza widzi problem na Ukrainie  ; ale zapomina  ze naród po niedzieli wraca do dnia codziennego? - i u nas się zacznie problem?- Komorowski juz  seplenił by zachowac spokój na Euro  po częsci przyznal racje  że i my mamy w kraju wiele spraw nie wyjaśnionych? - widac że tez sie obawjają ?- reakcji ludu pracujacego!

72

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Jak myślę nad tym Euro to przypomina  mi się film Gladiator .
Kiedy to Zły cesarz żeby zapanować nad ludem urządza  ingrzyska  na swoją cześć !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

73

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

na końcu cesarz ginie.....

74

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

A który ?  na Ukrainie  czy w Polsce  ? a może obaj  - to bylo by  sprawiedliwe?

75

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Nasza" błyskotliwa" ligo zakończyła rozgrywki Chłopcy będą sie teraz przygotowywać do euro .Ale jak to się mówi rozegramy trzy mecze .Mecz rozpoczęcia ,mecz rozpaczy imecz ostatniej szansy i po euro.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

76

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Jak pisalem wcześniej  od dzisjaj  rozpoczoł się  mecz  Solidarnośc kontra rząd od spotu i demonstracji  a to jest dopiero rozgrzewka ?!!

77

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Traktor jaki mecz i kiedy mecz się kończy?

78

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Mecz  ekstra klasa-  on się dopiero  zaczyna?

79

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

marek2011 napisał/a:

Nasza" błyskotliwa" ligo zakończyła rozgrywki Chłopcy będą sie teraz przygotowywać do euro .Ale jak to się mówi rozegramy trzy mecze .Mecz rozpoczęcia ,mecz rozpaczy imecz ostatniej szansy i po euro.

Z tego co pamiętam to polska reprezentacja zazwyczaj rozgrywa mecz:
- pierwszy,
- o wszystko
- o honor big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

80

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Ale o honor to dawno nie widziałem żeby nasi grali nie te czasy i nie ta reprezentacja ,ale może jest tak jak piszesz Marku. Ale ciekawie zapowiada się mecz otwarcia tej imprezy Polacy zagrają z krajem który stoi na skraju bankructwa ciekaw jestem końcowego gwizdka.A my przecież potęga gospodarcza zielona wyspa w całej europie .Na pewno ich rozjedziemy

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile