141 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-06-12 22:51:35)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

No polaczki zremisowali z ruskimi . Szału nie ma ale zawsze lepiej jak  nas straszyli że nam wsadzą  4  gole  smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

142

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

sebasstian widać gdzie grałeś na wsi bo niemasz szacunku dla przeciwnika ,bez obrazy ale Co by nie było i tak będziesz stenkał i narzekał a mecz był ładny to rosjanie usiedli na koniec .

143

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Wykład Piotra ciekawy aczkolwiek nie do końca się z nim zgadzam. Piłkarze zarabiają tyle ile ktoś chce im za swoją grę i postawę zapłacić. Piłka nożna jest bardzo popularnym sportem który oglądają setki milionów widzów na całym świecie, stąd opłaca się lepiej pewnych zawodników np. dajmy na to realu, żeby podwyższyć oglądalność hiszpańskiego kanału sportowego, tudzież zareklamować gacie dla niemowlaka czy coca colę.
Po prostu wynagrodzenia kształtuje rynek tak samo rynek kształtuje ceny zboża paliwa i innych.

Piłkarze tak średnio w meczu przebiegają ok 10 km. Jest to ciągłe przyspieszanie, "hamowanie" sprint do piłki, dochodzi do tego przyjmowanie, odbiór, prowadzenie podawanie uderzanie piłki, pilnowanie przeciwnika, wychodzenie na pozycje, komunikacja.
A ty piotrze z podziwu wyjść nie możesz że przy takich zarobkach chłopaki półtorej godzinki biegać nie mogą i że sam po małym treningu dałbys sobie lepiej radę.
Pewnie masz rację, ale nie zapominaj, że oni przewalają Kilkadziesiąt takich meczy w roku( podejrzewam że 50-60), co daje mecz na tydzień średnio, Ale że przez cały okrągły rok nie grają, więc będzie to ok. 1,5 mecza na tydzień. Do tego dochodzą treningi zgrupowania, wyjazdy, więc w cale nie jest tak łatwo rozegrać mecz tuż po zakończeniu trudnego sezonu, no ale lubimy narzekać, więc narzekamy że tłuką kase a nic nie graja, i że w ogóle to rolnik ma najgorzej.

Trzy podstawowe klucze na warsztacie: młotek, majsel, bosh i spawarka.
Sory, cztery))

144

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Nie mam szacunku  bo na niego trzeba zasłużyć niestety . Kiedyś  brałem udział w turnieju między szkolnym tongue Więc nie grałem wyłącznie na wsi smile
Teraz im lepiej idzie  , może  trochę zmienię  zdanie ale poczekam  jeszcze z tą decyzją tongue
Tomala    jestem pesymistą z natury   . I często  stękam zwłaszcza  jak siedzę na "tronie"  , ach te zatwardzenie  big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

145

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Mecz  z ruskimi im wyszedl całkiem całkiem niepowiem.Ale  zdrugiej strony patrząc to takie mecze im raz na jakiś czas wychodzą.Zastanawiam się czy w ogóle byśmy awansowali do tego euro jak bysmy nie byli gospodarzami taka jest z nas potęga piłkarska.Każdy wie że UEFA i FIFA to organizacje które rządzą się swoimi prawami na które dostają legalne przyzwolenie państw w których są organizowane mistrzostwa europy lub świata.Czyściutka kasa bez podatku wędruje do siedziby pilkarskiej.Ciekaw jestem czy pokonamy pepików jakby nie było mecz ostatniej szansy który musimy wygrać .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

146

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Nauczyliśmy się tylko narzekać najlepiej na cały świat wszyscy są winni tylko nie my
(narzekamy na rząd , na unie, że rolnik biedny a że jest euro to narzekamy i na to )
Narzekają naj częściej ci którzy nie mają zielonego pojęcia o zarobkach piłkarzy , pracy piłkarzy ,kontuzjach i wielu innych sprawach.
Żaden z nas nie jest w stanie nawet połowy wytrenować jak oni bo w wieku 30-35lat kończy się karierę i wydajesz wtedy pieniądze na lekarzy .
Wiem bo myślałem że to dobry , przyjemny i leki pieniądz .

147

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

święta racja

Trzy podstawowe klucze na warsztacie: młotek, majsel, bosh i spawarka.
Sory, cztery))

148

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Się ruskie pokazali ze swoim banerem z Kniaziem Pożarskim na meczu. Moim zdaniem w sobotę powinno przy każdym wejściu być miniatura zamieszczonego tu obrazu: http://www.youtube.com/watch?v=awzGsP3uv7E

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

149

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

To była może jakaś prowokacja KGB lub jakiegos innego ustrojstwa.No bo który prawdziwy kibic by pomyślał o takim czymś .Jakos po Bońku ,Lacie ,Tomaszewskim ,i innych piłkarzach nie widać jakoś aby stali w kolejce do lekarza tylko żyją sobie nieżle imają co niektórzy szacunek i powarzanie ,a nie jeden jest upaprany w ustawianie meczy ,zakłady bukmacherskie aby była kasa .Cały PZPN Wydląda jakby było państwem w państwie jakaś pralnia kasy, nie do ruszenia, tak chyba nie powinno być? .Wydaje mi się że nie ma się co ich żałować bo oni za rolnikiem by nie dali brudu za paznokci tylko zapiepszyli by nam kopniaka w tyłek.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

150

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Moje gratulacje Poulm. Możesz być dumny z gry swoich piłkarzy.

151

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Polum tak ....
Ja nigdy jakimś wielbicielem piłki nożnej nie byłem i nie będę.  W Polsce to mało "sportowy sport" no może po za ligą podwórkową...... Szkoda nerwów.
Zapraszam na do polsatu na godziną 2.00 na transmisję siatkówki Polska-Brazylia
popatrzcie na dotychczasowe wyniki Polaków
http://www.sport.pl/sport/2,93148,,Pols … ,6735.html

152

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Zgodnie z przewidywaniami .Obraz nędzy i rozpoczy .Jak nie faul to strata Lewandowski z Błaszczykowskim sami meczu nie wygrają chyba żeby dwóch Tytoni postawić w bramce .POLACY NIC SIę nIE STAŁO.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

153

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Tomala co teraz powiesz ?  Masz coś  do dodania bo ja nie wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

154 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2012-06-18 09:00:56)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Polska - Brazylia 3-1 !!! :dance:

155

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

W innych dyscyplinach przynajmniej odnosimy sukcesy miło się tego słucha .A tu po euro znów się zaczyna taniec wokół PZPN .Odwołać nie odwołać to jakis koszmar .Już dawno powinni rozgonić to szemrane towarzycho .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

156 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2012-06-20 08:58:14)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Korupcja w "naszym" futbolu jest chyba na każdym kroku. Według danych z początku czerwca, liczba meczów, które ustawiono lub próbowano ustawić sięga już prawie 500. Skazanych za korupcję piłkarzy, trenerów, działaczy, sędziów czy obserwatorów jest już 250, a oskarżeni to dodatkowe 372 osoby! To są sprawy udowodnione i w toku, więc oczywiście jest to zaledwie czubek góry lodowej! I kto teraz kibiców przekona, że i Euro nie było ustawione? W pierwszym meczu może Orły wcale z sił nie opadły....? W pierwszej połowie tylko pokazały co potrafią i jak naprawdę grają, a druga połowa zgodnie z umową.... Wielu miało nadzieję, że skoro Lipiec siedzi to i Lata też nie będzie, ale on wbrew temu co mówił, nie poda się do dymisji, bo by mu przecież dwumilionowa (!!!!) odprawa przeszła koło nosa - wczoraj była o tym audycja! Stołek już dawno klejem posmarował. No przecież to paranoja jakaś! Mam nadzieję, że Mucha będzie miała największe jaja z tego męskiego grona i w końcu zrobi porządek z całym tym towarzystwem wzajemnej adoracji jakim jest PZPN. I może na końcu okaże się, że futbol wcale nie jest naszym sportem narodowym i należy go traktować i dotować tak samo jak inne "skromniejsze" dyscypliny - wtedy może wreszcie zaczniemy osiągać tu jakieś wyniki...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

157

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Rozumiem że to jest duża kasa ale dziwię się tym wszystkim sponsorom że godzą się na takie żeczy i wykładają kosę na futbol .?Uwarzam że sponsorzy jakby ucieli kasę PZPN sam by się rozpiepszył.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

158 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2012-06-20 21:50:45)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Nie sponsorzy nie odwrócą się od piłki nożnej. No chyba że my pierwsi to zrobimy. Wystarczy nie oglądać transmisji i nie chodzić pod żadnym pozorem na jakikolwiek stadion a piłkę kopać na podwórku.

Lato ma dostać 8 000 000 zł za przygotowanie euro. i około 1 000 000 euro za przeprowadzenie zawodów 
wszystko na opak, ten gość co odwiedził św pamięci generała gromu powinien odwiedzić PZPN

159

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

No tak "cieszą się Polacy cieszy Ukraina " wstyd , nam podnosili podatki a sami nachapali się naszym kosztem , nie dokończone drogi i nie zapłacone zaległości za ich budowę no i te wielkie stadiony po EURO nikomu już nie potrzebne , ciekawe czy będzie kasa na ich utrzymanie .......

160

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Cyber Marian prorokiem?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.