161

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Wreszcie euro dobiega końca wreszcie się zacznie coś dziać .Politycy wygłodniali .Zaczną się znowu kłótnie i przepychanki.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

162

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Ciao, ciao Germania smile:):):):):):)

163

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Esesmany poszli do domu smile

164 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-06-29 19:33:57)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Balangowicze  dokopali ciułaczom lol

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

165

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Nie żebym był rasistą ...
Ale jak to mój znajomy powiedział-niemcy przegrali podwójnie bo nie dość że przegrali mecz to jeszcze obydwie bramki strzelił "czarny" smile:):)

166

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Kuzaj 63  To za Hitlera  było tongue lol

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

167

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

To nie byli Niemcy(Podolski, Kloze, Kedira, Ózil, Gomez itd) tylko międzynarodowa reprezentacja Niemiec

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

168

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

a jak jest u nas?
wielki polski piłkarz Eugen Polański, Obraniak hehee toż to nasi smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

169

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Jak w ogóle taki trener może zebrać bandę nieudaczników, których większość nie łapie się do podstawowego składu i zero kondychy i zaangażowania w grę i jeszcze ci popaprańcy, którzy nie umią mówić po POLSKU. To jakiś obłęd. PZPN do rozstrzału, ale kasa, a kibic głupi i tak przyjdzie.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

170

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Nie dadzą nam nigdy piłkarze, tego co dała nam Radwańska i Siatkarze...
Coś mi się wydaje, że Polska podzieli losy Portugalii - http://www.polityka.pl/swiat/analizy/15 … lopot.read -

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

171

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

U nas znowu wpuści się chinoli ,rumunowi dadzą rady.Ja takich rzeczy nie dopuszczam sobie do głowy .Stadiony będąpełne biznes będzie się kręcił ibędzie po staremu.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

172

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Tusk ma tęgi łeb to wymyśli jak stadiony po euro zapelnić- chyba bezrobotnymi? bo tych masowo przybywa?A rzad jest zadowolony a tu już olimpiada w Londynie?  - może nie będzie takiego rozczarowania ze strony sportowców - olimpijczkow - jak naszych pilkarzy- którzy chcieli  a nie mogli dobrze grać na euro ?

173

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Jak wam się podobaja występy  naszych olimpijczyków  w Londynie- bo ja mam mieszane uczucia  co do ich postawy?- chyba przyjeli postawę naszych pilkarzy  na Euro - a czas ucieka i medale też?

174

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Przecież to norma, po staremu.Po igrzyskach będą się zastanawiać gdzie popełnili błąd w przygotowaniach.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

175

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

na igrzyska pojechało 216 naszych reprezentantów, według mnie powinno pojechać około 50, bo po grzyba na igrzyska jadą ci którzy ledwo ledwo osiągnęli minimum kwalifikacyjne, a ich wyniki powiedzmy tegoroczne lokują ich w drugiej często w 3 dziesiątce. Nie ma co bronić sformułowania że liczy się uczestnictwo, na olimpiadę czy mistrzostwa świata jedzie się po medal, a nie po dobry wynik, tak ja to widzę

Trzy podstawowe klucze na warsztacie: młotek, majsel, bosh i spawarka.
Sory, cztery))

176

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

I dobrze widzisz-  trzeba walczyć jak to zrobiła Z. Klepacka  !- chociaż  brąz  ale  walecznie !

177

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Mi to już wszystko jedno .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

178

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Nie będę zakładał nowego wątku bo w sumie pisze na temat.... UKRAINA
Jako że telewizor się popsuł a mam inne wydatki a filmy są na youtube to docierają do mnie tylko szczątkowe informacje o sprawie. Ale z tego co zauważyłem to nie exportujemy w wiadomym kierunku świń bo jest embargo. Oficjalnie nie ma embarga na owoce i warzywa ale nieoficjalnie już jest. Oprócz tego mamy problem z wypchaniem na wschód mleka, ubrań, butów, mebli, sprzetu rtv agd.
JAkby tego było mało  to otworzyli granice dla ukraińskiej żywności.
Wszyscy patrzą na władimira i mówią że źle robi bo Rosja traci na tym konflikcie.
A Donald z Sikorskim co? Moze im trzeba tez to powiedzieć bo chyba jakoś maja problem ze zrozumieniem zasad działania wspólczesnego swiata. Donald chyba nie zdaje sobie sprawy ze właśnie przegrał wybory. A może trzeba mu przypomnieć że się zbliżają i że może się udławić polską kiełbasą albo posrać po polskich owocach.
Po raz kolejny dochodze do wniosku że "politycy"  robią nam więcej szkody niż pożytku. Chyba zagłosuję na Korwina ten ma tak pojechane pomysły że przez 4 lata swoich rządów nie zrobi nic bo nie będzie wiedział jak cokolwiek ruszyć. I to będzie jego plus. Przez 4 lata nie zmieni się nic na gorsze czy lepsze. A z takim stanem rzeczy nasza gospodarka i masze portfele sobie poradzą.
Traktor szykujesz jakąś blokadę?

179 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2014-04-29 22:28:08)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Krzysiu, chyba też na Korwina zagłosuję.
Korwin co tydzień pisze artykuł w Angorze. Pamiętam co pisał wiele lat temu na temat cen wódki, kiedy sam dymałem w Cieszynie przez oba mosty, żeby w Czechach kupić taniej. Przez nogi mi się utrwaliło.
Miałem wujka pułkownika, brata mojego dziadka, starego frontowca. Tak mi sprawę załatwił w WKU, że poszedłem w kamasze pół roku wcześniej niż mój rocznik. Zysk, że pół roku wcześniej wyszedłem. Korwin pisał - kto może a nie chce iść do Armii z poboru płaci łapówki. Kto nie może a chce, też płaci łapówki a banda pasożytów się pasie.
Jego prognozy są trafne a obietnica zamknięcia prawdziwych złodziei bardzo mi się podoba. Jest prawicowcem i zdeklarowanym katolikiem, moim zdaniem warto jednak dać mu szansę.

180 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-04-30 09:30:21)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Jest nas dwuch... A poparcie w sondażach mu powoli rośnie. Wszyscy z niego robią głupka. bo plecie o niemożliwych rzeczach a przecież to tacy jak on którzy nie wiedzą że coś jest niemożliwe brnąc uparcie swoją drogą osiągają sukces i odkrywają to co nie odkryte.
Polsce chyba już nic nie zaszkodzi bardziej niż Kaczor i Donald ( jak ktoś twierdzi że Donald dobrze robi niech poczeka pół roku jak się nam ukraina czkawką  odbije a jak ktoś dobrze myśli o kaczorku to niech zaczeka aż ten przejmnie władzę i wypowie wojnę putinowi ). Problemem Korwina są Ci którzy stoją za nim obok niego. Kto to jest? Bo wiadomo JAnusz to Janusz od poczatku lat 90 jak dobrze pamietam jest wierny swoim przekonaniom.  Gdyby chciał robic politykę dawno by zmienił poglądy jak każda świnia i siedział na wiejskiej.
I ta zasada 1000 którą często powtarza..... wink