41

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

ok bedzie chwila to wywale te lapki i je wymienie a potem bede pisal co i jak bo troche nie rozumiem niektorych podpunktow piotrze ale najpierw poczytam jeszcze raz ta instrukcje gdy juz bede w trakcie napraw i jak by co bede pytac

Fortschritt zt 423 a razy 2

42

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

O.K. Jakby co to pisz. Jak będziesz potrzebował coś na szybko, to tylko telefon.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

43 Ostatnio edytowany przez michu23 (2015-01-19 18:08:42)

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

koledzy i znow problem ze sprzeglem stanelo na amen nie dziala wspomaganie naprawilem hamulce i wszystko dziala a sprzeglo niet wiec zaczelem rozbierac odkrecilem na poczatek pompke z nia jest wszystko ok wiec wykrecilem wspomaganie pompki wyciaglem z niego duza sprezyne ten grzybek co wyciska pompke i ta tulejke co pracuje w ciegle co wychodzi powiedzcie co brakuje niema zadnych uszczelnien

Fortschritt zt 423 a razy 2

44

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

koledzy radzcie cos rozebralem wszystko zlozylem spowrotem i nic zauwarzylem jeszcze takie cos gdy pompka byla pusta bez plynu odpalilem ciagnik wdusilem pedal do konca i po chwili trzymajac go w podlodze on sam odbijal spowrotem mimo ze naciskalem

Fortschritt zt 423 a razy 2

45

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

a kierownica w porządku?

46

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Wszystko gra kreci sie paluszkiem hamulec tez ok

Fortschritt zt 423 a razy 2

47

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Pewnie broi Ci ten zawór przy akumulatorze z prawej strony. Ja wymieniłem pompę wspomaganie kierownicy i hamulca działają dobrze a sprzęgło dalej raz dobrze raz ciężko. Jak będę miał możliwość dorwania używki to kupię drugi zawór na podmiankę.

48 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-01-19 22:01:40)

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

też kiedyś miałem taki problem w moim 323 sprzęgło koniem stało a hamulec i kierownica działała padały mi uszczelniacze w pompce sprzęgła kupiliśmy porządne uszczelniacze, pompkę w mak rozebraliśmy przejrzeliśmy poczyszczona złożona dokładnie bez wycieków i działa do tej pory już jakieś 5 lat bez zaglądania do niej

Nie ma to jak FORTSCHRITT

49

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

No pompka jest ok chodzi lekko zadnych wrzerow ani wyciekow a tak bo nie rozumiem na jednym zaworze sprzeglo i hamulec a tyljo sprzeglo nie dziala

Fortschritt zt 423 a razy 2

50

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Michu spróbuj przy wciskaniu sprzęgła wcisnąć w tym samym czasie wcisnąć hamulec. Pewnie będzie lżej sprzęgło wchodziło, u mnie tak jest, i stawiam na ten zawór.

51

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Nic to nie daje jechalem i wduszalem hamulec i sprzeglo zadnej reakcji a na tej ciekiej rurce co idzie do wspomagania tez jest jakis zaworek

Fortschritt zt 423 a razy 2

52

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Ja rok temu miałem tak że sprzęgła też nie szło wcisnąć wcale i rozbierałem ten zawór pompkę sprzęgłową a co się okazało to w króćcu ten z tym dławikiem przy wspomaganiu sprzęgła jakiś drobinek brudu wpadł i przepływu nie było wyczyściłem i wszystko wróciło do normy a dwa dni kombinowałem co może być..

53

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Ale jakim dlawikiem gdzie on sie znajduje

Fortschritt zt 423 a razy 2

54

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Serwo przy pompce sprzęgłowej.

55

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad8 … 61ed6.html
michu popatrz tu jest rozrysowana pompa popatrz może cos masz inaczej założone

Nie ma to jak FORTSCHRITT

56

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Serwo przy pompce ale dokladniej o ktory dlawik chodzi tomek pompke mam ok plyn wciaga i wypycha a tak ogulnie to pompke juz przerabialem w drugim ciagniku i znam to na wylot ale te wspomaganie juz mnie irytuje

Fortschritt zt 423 a razy 2

57

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Na wejściu oleju do serwa odkręcasz przewód i pod nim jest taka podkładka z dziurką 1mm na środku. To ci się może zatykać.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

58

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

albo mogło być zamienione miejscami z którymś innym tam są 4 wejścia do tej pompy wspomagania i dwa na pewno maja ten sam gwint ,może było zamienione i tez nie zadziała jak należy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

59

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Tak sa cztery dwa u gory i dwa na dole ale raczej nie da rady tych rurek inaczej przykrecic na tej podkladce czysto nic nie ma brudu juz mi rece opadaja

Fortschritt zt 423 a razy 2

60

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Jedna rada dzwoń do PiotraK on zawsze pomoże...