201

Odp: A oto i my we własnej osobie

Panowie a co wasze żony na to że wstawiacie ich zdjącia na forum?czytają komentarze odnosnie tych zdjeć?

202

Odp: A oto i my we własnej osobie

cichoooo żeby się przed nimi nie wydało big_smile hehe

203

Odp: A oto i my we własnej osobie

marczi80 cicho sza..... ani słowa mojej o tym lol

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

204

Odp: A oto i my we własnej osobie

Tak myslałem hehe,będe milczał o to możesz być spokojny bamreras.

205

Odp: A oto i my we własnej osobie

Pamiętaj Fryzomaniak - że nie to złoto co się świeci smile Poznaliśmy się przypadkiem 15 lat temu a od przeszło 10 lat jesteśmy małżeństwem. Generalnie jest super, ale czasami potrafi człowieka wyprowadzić z równowagi. Co do córek - to starsza do ostatniego USG przed porodem miała być chłopcem a młodsza to już całkiem chłopczyca smile

206 Ostatnio edytowany przez jano323 (2014-04-04 23:13:18)

Odp: A oto i my we własnej osobie

jak bym miał jakieś (pokraki) to bym nie wstawiał ale to zrobię wink
to ja w rodzinnej kapeli , żona i córka a dwóch synów to na razie nie pokarze bo sam się już chyba ich boję big_smile
http://img801.imageshack.us/img801/828/osiek31.jpg
http://img849.imageshack.us/img849/3238
/canon315.jpg

207

Odp: A oto i my we własnej osobie

A tu z moją żonką
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/850 … 49b6.html#

E 516 na części
Telefon 695 076 269

208

Odp: A oto i my we własnej osobie

Już w dniu ślubu naszykowała sobie żonka na Ciebie Leszku dwie maczugi big_smile

209

Odp: A oto i my we własnej osobie

No nie ma lekko smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

210

Odp: A oto i my we własnej osobie

Jack, mnie się podoba że z nami jesteś.

211 Ostatnio edytowany przez fryzomaniak (2013-03-27 01:29:21)

Odp: A oto i my we własnej osobie

bamreras napisał/a:
uszek54 napisał/a:
krzychu napisał/a:

na forum AF nic się konkretnego nie dowiesz na zadane pytanie bo większość odpowiedzi jest 13-15 latków...

Ja mam 16 lat big_smile.
Ps.Kiedys czytalem jak jakis koleś napisal ze w ciagniku jest silnik elektryczny to myslalem ze padne .

Pewnie miał nadto przedłużacza, a i oryginał silnik pad to szybo od szruciaka wstawił big_smile
Swoją drogą widziałem gdzieś prototypy ciągnika (chyba DF) z elektrycznym przeniesieniem napędu, tj. silnik napędzał prądnicę prądu stałego, a następnie specjalny sterownik przekazywał odpowiedni prąd na silniki w kołach (każde koło osopbny silnik). Podobno to jest technologia przyszłości ale zobaczymy...

Miałeś na myśli pewnie "wodorowca" z stajni NH ?

Laszek o mało nie spadłem z krzesła jak zobaczyłem wasze zdjęcie, przyznaje naprawdę pomysłowa sceneria smile

212

Odp: A oto i my we własnej osobie

Nie no żony mamy piękne, a cóż my faceci, otóż facet to ma być troszeczkę ładniejszy od kwitu na węgiel big_smile  tak mawiała Michalina Wisłocka.
Ale cicho sza bo moja też o niczym nie wie.

213 Ostatnio edytowany przez krzychu (2013-03-27 12:07:13)

Odp: A oto i my we własnej osobie

jak się dowiedzą to w tedy będziemy wyglądać jak poniemiecki bunkier big_smile hehe

214

Odp: A oto i my we własnej osobie

jan a zebym  z miesiąc prędzej wiedizał że masz kapele to bym ci 2 wesela nagrał na sierpień big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

215

Odp: A oto i my we własnej osobie

Laszek ta twoja to ma melony !!!  Jano a twoją twarz to skądź znam ? Marczi ,Ojanusz ,Scoda ,widzieli moją żonkę już wcześniej a że nie jest taka ostatnia to nie strach się z nią pokazać publicznie na forum wink

216

Odp: A oto i my we własnej osobie

Oj Pany! szkoda że mieszkam tak daleko od was, chętnie z wami bym się na jaką flaszeczkę spotkał. Sympatyczne twarze smile Ziemie macie za drogie bo bym się chyba przeprowadził smile

217

Odp: A oto i my we własnej osobie

koseś co tu dużo mówic twoja żona wyglada jak starsza siostra waszych córek.

218

Odp: A oto i my we własnej osobie

Widze że jakiś konkurs na miss żon forumowiczów sie szykuje.

mdw

219

Odp: A oto i my we własnej osobie

koseś ja tak daleko to nie koncertuje big_smile
wojtas ale u ciebie na wsi to kilka lat temu byliśmy chyba ze 3 razy , a kurde morze to i u ciebie na weselu,  już nie pamiętam ale z marszem szliśmy ja by od tego sklepiku przez krzyżówkę i do kościoła.

220

Odp: A oto i my we własnej osobie

hmm nie kojarzę ale na pewno nie u mnie big_smile  jak będzie u mnie to poinformuje smile

pamiętasz u kogo byłeś moze nazwisko ? big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile