1

Temat: Witam wszystkich! :D

Witam. Jestem Marcin z woj. świętokrzyskiego, powiatu buskiego, gminy Tuczępy. Właśnie dzisiaj dokonałem zakupu fortschritta zt 323, ale będzie on u mnie gdzieś pod koniec tygodnia przywieziony na lawecie, ponieważ miejsce zakupu jest oddalone od mojego miejsca zamieszkania o niecałe 500km :stu: . Mam nadzieję, że forszaj będzie się dobrze sprawował i posłuży mi kilkanaście (najlepiej bezawaryjnych) lat roll

2

Odp: Witam wszystkich! :D

Witaj jak by co zawsze znajdziesz tu fachową pomoc smile

3

Odp: Witam wszystkich! :D

Witaj  i o rade  na tym forum  pytaj ?-

4

Odp: Witam wszystkich! :D

Witaj

5

Odp: Witam wszystkich! :D

Cześć.

6

Odp: Witam wszystkich! :D

Cześć Marcin.

7

Odp: Witam wszystkich! :D

Welcome to Forum Fortschritt ^^ Witam nowego toważysza, pytaj o wszystko i wgl smile

Eee kto mu dał już - ??? hmm

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

8

Odp: Witam wszystkich! :D

Dziękuję za bardzo miłe przywitanie i przyjęcie do waszego grona smile. Jak tylko fortschritt przyjedzie to porobię mu kilka fotek i wrzucę tutaj wink

9

Odp: Witam wszystkich! :D

A jeśli możesz zdradzić ile hektarów będzie obrabiał

10

Odp: Witam wszystkich! :D

Siemka  !

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

11 Ostatnio edytowany przez Trojan (2012-05-02 15:21:06)

Odp: Witam wszystkich! :D

krzychu napisał/a:

A jeśli możesz zdradzić ile hektarów będzie obrabiał

17,5ha ;x

A fortschritt jest moim 3 ciągnikiem, bo mam już MTZ'ta 80 i władka T25 z 72 roku lol

P.S
Mam jeszcze jedno głupie pytanie, otóż chciałem się zapytać ile tych okrągłych obciążników na tylnych kołach ma forszaj 323? Bo z przodu na zaczepie już wiem; po 5 z każdej strony czyli łącznie 10 tongue

EDIT:
Aha, jeszcze jedno, jaki jest ewentualny koszt (w przybliżeniu) jednego takiego obciążnika na tylne koło (bądź całego kompletu) - niestety na allegro nie znalazłem więc się pytam hmm

12

Odp: Witam wszystkich! :D

Może od ciężkiej serii ursusa będą pasować a ile ich tam jest to nie wiem bo mój nie ma

13

Odp: Witam wszystkich! :D

Witam!

14

Odp: Witam wszystkich! :D

no no na 17,5 ha no teraz będzie pole w oczach ginęło

15

Odp: Witam wszystkich! :D

Najwidoczniej ktoś nie lubi okolic świętokrzyskiego. Ja też dla przeciwwagi daję +. Marcin, parę lat temu kpiłem tego klamora, zrobiłem co było do zrobienia, a teraz tylko wlewam paliwo i w step, jak to mówi Marekp. Nawet zapomniałem w szczegółach co przy nim robiłem. I o to chodzi. Powodzenia w ujeżdżaniu.

16

Odp: Witam wszystkich! :D

No a orientuje się ktoś w cenie tych obciążników? Bo ciągnik kupuje od handlarza i widziałem że miał tam od ch*ja takich obciążników no i dokupił bym od razu do mojego forsza na pełen zestaw, bo ma tylko 4 (2 z jednej strony i 2 z drugiej).

17

Odp: Witam wszystkich! :D

Jak ma to kup, po wcześniejszym targowaniu, będziesz się cieszył albo klął, ale obciążniki będziesz miał.

18

Odp: Witam wszystkich! :D

Najwięcej co się zmieści na flanszę to 4 na stronę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

19

Odp: Witam wszystkich! :D

Wole dokupić i mieć cały komplet jeżeli jest taka możliwość, a mogą leżeć niepotrzebne, ale będę miał! big_smile. A po ile mniej więcej chodzą takie obciążniki? Tak +-, bo muszę znać jakąś orientacyjną cenę, żebym się nie wygłupił, albo przepłacił...

20

Odp: Witam wszystkich! :D

daj mu po cenie złomu  i już ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile