41

Odp: Witam wszystkich! :D

Szukam hederu do kukurydzy do niego bo trochę sie kukurydzy zasiało w tym roku i chyba trzeba kupić . Czy to prawda że pasuje do fortschritta heder od claasa??

42 Ostatnio edytowany przez Łukasz8468 (2012-05-09 18:16:52)

Odp: Witam wszystkich! :D

a za ile kupiłeś traktor jeśli można wiedzieć ?? ile masz hektarów ? i jakie traktory ?? i z jakiego województwa ??

43

Odp: Witam wszystkich! :D

Myślę że powinieneś napisać o tym hederze w dziale kombajny.

44

Odp: Witam wszystkich! :D

Łukasz8468 napisał/a:

a za ile kupiłeś traktor jeśli można wiedzieć ?? ile masz hektarów ? i jakie traktory ?? i z jakiego województwa ??

Jeżeli chodzi o mnie to przecież wszystko o co się zapytałeś jest już napisane w tym temacie...

45

Odp: Witam wszystkich! :D

"Trojan" to chodziło o mnie . Jestem z wojewodztwa kujawsko pomorskiego. mam 40 ha. Traktory Renault 120.14, C-360.

46

Odp: Witam wszystkich! :D

To napisz to w swoim profilu w tedy każdy będzie wiedział.

47

Odp: Witam wszystkich! :D

ile kosztuje całkowity remont forszaja 303,bo przy naszym urwałem skrzynię rozdzielczą od przedniego napędu,przedni napęd na głównej osi jest wylatany,oponki,blachy do malowania,sprzęgło,szkynia ,wszystkie łożyska,powiem  jeszcze jedno ciągnik jest z 75r.i od tego czsu nie mał robionej skrzyni wogóle nie był rozbierany,w niemczech chodził przy transporcie my mamy go już 17lat,i do teraz chodził,silnik chodzi jak igła,tylko skrzynia żęcholi,no i ta skrzynia rozdzielcza

48

Odp: Witam wszystkich! :D

oj ...   kupa roboty ,  stawiam  5 tys to może braknąc ... jak jeszcze opony chcesz kupic ..  proponował bym forsza drugiego kupic

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49

Odp: Witam wszystkich! :D

I co kupi  następnego  klaka do remontu ? Jak dobry  sprzęt to  tego ogarnąć i w pole . Będzie wiadomo co się będzie miało .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

50

Odp: Witam wszystkich! :D

ja bym kupił drugiego a tego na częśći sobie zostawił, kolega ma forsza , to wie na co uwagę zwrócić:)

51

Odp: Witam wszystkich! :D

wojtas napisał/a:

oj ...   kupa roboty ,  stawiam  5 tys to może braknąc ... jak jeszcze opony chcesz kupic ..  proponował bym forsza drugiego kupic

ale będziemy go robić już jest zdemontowany w gruz,jutro wyjmiemy skrzynię biegów,a po remoncie będzie pomalowany jak oryginał,biało niebieski

52

Odp: Witam wszystkich! :D

x2x napisał/a:

ja bym kupił drugiego a tego na częśći sobie zostawił, kolega ma forsza , to wie na co uwagę zwrócić:)

mamy dwa 303,ten drugi jest na bliżniakach,szuflę do przodu ma,a silnik  leyland,na chodzie,a ten co teraz się sypnął to ma org.silnik ify 4 vd,muszą być dwa

53

Odp: Witam wszystkich! :D

Witam wszystkich z racji że nie moge jeszcze tworzyć wątków chciałbym się dowiedzieć ponieważ mam na oku kombajn 514s z 96roku z silnikiem ifa i chciłbym się dowiedzieć czy w tym roczniku wychodziły kombajny z takim silnikiem

54

Odp: Witam wszystkich! :D

to w 96 jeszcze forsza produkowali ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

55

Odp: Witam wszystkich! :D

Produkowali tylko po nazwą mdw

56

Odp: Witam wszystkich! :D

Trochę dziwne że ten rocznik a silnik ifa. Silniki w forszach w tym roczniku to były Perkinsa raczej.

57

Odp: Witam wszystkich! :D

Witam wszystkich,jestem posiadaczem 323 od około roku.

58

Odp: Witam wszystkich! :D

Witaj  i korzystaj do woli z forum  - wszystko znajdziesz do Forsza.

59

Odp: Witam wszystkich! :D

Forsz służy mi do zrywki i zwózki drewna z lasu i jest niezastąpiony w tym co robi ,ale niestety czeka mnie remont sprzęgła.Mam nadzieje że koledzy z forum mi w tym pomogą.

60

Odp: Witam wszystkich! :D

Cześć Bartosz.