2,301

Odp: Ręcę opadają.

Dobrze gadasz! Zobaczymy co będzie! Staram się Go omijać więc rozmów też. Człowiek trochę grosza ma do tego młody a ma się wyżej od burmistrza! Zarozumiały, prosty kartofel z którym nie ma rozmowy merytorycznej! Policja jak zobaczyła pobojowisko i ogniska na polu to w szoku byli! Zajerzdzonego żyta już nie pokazywałem. Ogniska ma posprzątać i słupka nie tykać! Bracia to już chcieli mu wp....ol spuścić! Bo Tata po udarze a jak poszedł do niego żeby nie odpier....ł to go gówniarz olał i się odwrócił!

2,302

Odp: Ręcę opadają.

Zapomnieliście gdzie żyjecie???
Sowa.......

2,303

Odp: Ręcę opadają.

Kozak musiał by mieszkać koło sąsiada mojego brata i u niego takie akcje robić na działce...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,304 Ostatnio edytowany przez androl (2016-04-09 07:45:56)

Odp: Ręcę opadają.

Czy ja mówię że ma z tymi nagraniami gdzieś pobiec ? jak się trafi odpowiednie dać odsłuchać jełopowi. Kilka lat temu z sąsiedniej wioski, przypalił mi taki jeden wzdłuż miedzy 200 m pas szerokości 5-6 m łubinu. Porobiłem fotki pokazałem mu i mówię następnym razem zrobię użytek z tych też. Gość od tej pory nawet miedzę szerszą zostawia, na drugim polu też gdzie graniczymy, ja oczywiście się w nie nie wgryzam.

2,305

Odp: Ręcę opadają.

z tym nagrywaniem to dobry pomysł ...  jak goś taki zarozumiały to palnie jakąs głupote ... a przy jakiejś sprawie masz dowód na jego buractwo

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,306

Odp: Ręcę opadają.

Kurde blać... Dziś nie jestem do życia. Nie wiem co za cholera wlazła ale tak brzucho skręca że normalnie szok. Temperatura po nizej 36* nie mam siły a tu trzeba robić... Tylko biegaj do kibla wte i we wte... A jak nie zdarzysz to nie ciekawie.... Eh

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,307

Odp: Ręcę opadają.

Weź sobie najpierw węgiel... to powinno powstrzymać biegunkę.. a potem nospa... u mnie przynajmniej atrakcje żołądkowe uspokaja...

2,308

Odp: Ręcę opadają.

Wziąłem 2 wegle 2 nospy i jeszcze jedna od biegunki. Nic... Wyczyszcilo mnie konkret....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,309

Odp: Ręcę opadają.

u nas to samo ...  sraczka żygaczka i ledwo 36tmp

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,310

Odp: Ręcę opadają.

Porządki po świąteczne ............. ja je miałem wcześniej wink

2,311

Odp: Ręcę opadają.

Jaja jak berety! Wczoraj zadzwonił do mnie jego pracownik i wydał, że to On ten słupek wypiep....ł! Wydał go z wszystkich grzechów a nawet powiedział, że wszystkim pracownikom kazał zbierać kamienie i wypiepsz...ć do mnie w zboże. Powiedział jak widzi co robi to już On wraz z resztą pracowników mają go dość! Żeby było śmieszniej z Policji do mnie wieczorem dzwonili i pytali czy dzwonił i czy przeprosił. Ja na to, że nie! Powiedział, że na komendzie się nie wstawił i nie będą z nim po dobroci gadać i w poniedziałek jadą do niego jeszcze raz niby na ostro i prosili, żebym się nie denerwował i im to zostawił! Zaczynam wierzyć w ludzi i Państwo prawa! Ciekaw jestem co z tego wyjdzie ale cieszę się, że nie zdecydowałem się na złośliwości z mojej strony typu brony, deski i wpierd...l!

2,312

Odp: Ręcę opadają.

Karol323 napisał/a:

Wziąłem 2 wegle 2 nospy i jeszcze jedna od biegunki. Nic... Wyczyszcilo mnie konkret....

Polecam lek SMEKTA

2,313

Odp: Ręcę opadają.

Karol323 napisał/a:

Kurde blać... Dziś nie jestem do życia. Nie wiem co za cholera wlazła ale tak brzucho skręca że normalnie szok. Temperatura po nizej 36* nie mam siły a tu trzeba robić... Tylko biegaj do kibla wte i we wte... A jak nie zdarzysz to nie ciekawie.... Eh

Na takie dolegliwości to mamy zawsze jagody zalane spirytusem, po 6 mieś. mikstura gotowa. Częściej użyczamy niż stosujemy, wszyscy w domu szczepimy się od grypy. Dookoła wszyscy podobnie z tym wc u nas nikt. Córka tydzień temu szybko wróciła od  chłopaka, wszyscy tam wc myśleliśmy że ona będzie też no i następnie my, nic z tych rzeczy.

2,314

Odp: Ręcę opadają.

Jagody wypilem tylko zalane woda i trochę pomogło. Teraz zjadłem jogurt bo tylko on wszedł a nic inne nie daje rady staje w gardle... Cóż się wylezalem i ide do robótki...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,315

Odp: Ręcę opadają.

Stachu napisał/a:

Zaczynam wierzyć w ludzi i Państwo prawa! Ciekaw jestem co z tego wyjdzie ale cieszę się, że nie zdecydowałem się na złośliwości z mojej strony typu brony, deski i wpierd...l!

Jeśli wolno mi przypomnieć to ja Ci odradzałem brony i deski.Na wpierd... przyjdzie pora.

2,316

Odp: Ręcę opadają.

Na te porządki w kiszkach proponuję wypić 2l coli z biedronki.
Przysiąść i powoli pić ......

2,317

Odp: Ręcę opadają.

Weź to koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ

2,318

Odp: Ręcę opadają.

wojtas napisał/a:

u nas to samo ...  sraczka żygaczka i ledwo 36tmp

wpompować w żołądek jak najwięcej coli, ale tej oryginalnej . tam jest tyle kwasu fosforowego że zabija wszystkie bakterie wirusy i co tylko w jelitach napotka. pomaga , na drugi dzień budzisz sie jak nowo narodzony z  zapasem cukru na tydzień :gun:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,319

Odp: Ręcę opadają.

Oryginalna czy z biedronki czy hoop cola byle dużo. Pepsi chyba już tak nie działa

2,320

Odp: Ręcę opadają.

żoładkowa gorzka z miętą