2,641

Odp: Ręcę opadają.

u nas wczoraj przeszła nawałnica wlało 25l/m pszenżyto jare uwalcowane a na sąsiedniej wiosce rzepaki wymuciło

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,642

Odp: Ręcę opadają.

Mnie nawalnice mijają jak do tej pory, może się uda skosic pszenicę na stojaco😉

2,643

Odp: Ręcę opadają.

wszędzie pada Wawa zalana a u mnie susza. orałem po groszku to zero wilgoci.

Rolnik z powołania:-)

2,644

Odp: Ręcę opadają.

U nas co dzień siąpi albo pada. Żyta czarne się robią i nie wiem czy w tym roku o zarobkach myśleć bo trza będzie kraść swoje zboża jak tak dalej będzie!

2,645

Odp: Ręcę opadają.

u mnie dzisiejszej nocy 25l/m a w Sulejowie  113l/m to jest dopiero opat

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,646

Odp: Ręcę opadają.

Jak to się tu szybko zmienia. Niedawno o sumie opadów pisaliśmy w wątku wiosna a dziś w ręce opadają wink
Mi od 7 rano naleciało 30l. Jak moja prognoza się sprawdzi do jutra rano powinno być koło 100l
Czy narzekam? hmmm jak nie uwałuje  to nie będę. Puki co na chwilę przestało poleciałem z szpadlem by skierować podwórkowy strumyk w inną stronę machnąłem 2 razy i nie zlało uciekałem biegiem

2,647

Odp: Ręcę opadają.

U mnie w nocy padało i teraz cały czas pada , ale nie narzekam , przynajmniej kukurydza ma się dobrze i potraw ładnie odrasta. Po ubiegłorocznej suszy cieszy każdy deszcz nawet jak trochę przeszkadza...

2,648

Odp: Ręcę opadają.

No a ja wczoraj byłem w Agromie Wągrowiec po parę pierdółek do 514 i doznałem szoku. Nie było nikogo z dotychczasowej załogi tylko same młode łepki niemający kompletnego pojęcia o kombajnie, częściach i stanie w magazynie. Poprzedni znali w pamięci numery katalogowe poszczególnych części i ich lokalizacje w magazynie. Samych części też już tam jakoś mało. Do Pankowa to już w ogóle nie chce się dzwonić o części. Normalnie nadchodzi kres na E sad

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,649

Odp: Ręcę opadają.

Laszek głowa do góry teraz są wakacje i czas praktyk, stażów, i prac dla mlodych w roku szkolnym wróca starzy wyjadacze i się częsci znajdą wink

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,650

Odp: Ręcę opadają.

55l wink

2,651

Odp: Ręcę opadają.

u mnie juz 60 L pszenice plackami połozyło

mdw

2,652

Odp: Ręcę opadają.

A u mnie aby kapuśniak.......

2,653

Odp: Ręcę opadają.

80l

2,654

Odp: Ręcę opadają.

35l

2,655

Odp: Ręcę opadają.

sory nie plackami wyje..ło mi z 12 ha na placek , w koło to samo

mdw

2,656

Odp: Ręcę opadają.

20l dobre i to

Rolnik z powołania:-)

2,657

Odp: Ręcę opadają.

życie. Mi dawno nic plackiem nie wyłożyło ale pamiętam 2012 10 ha żyta legło w lipcu. Podnośniki łanu na heder i do przodu. Plon był imponujący więc nie przeszkadzało mi ze koszę 3h 1 ha
U nie cały czas daje. Spojrzałem przez okno żyto się jeszcze kołysze na wietrze no poza małymi plackami.

2,658

Odp: Ręcę opadają.

a u nasz 50l  wieje że głowę z kręgosłupem wyrwie ...  i co ciekawe leży już wszystko ... smile)  będzie dobrze

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,659

Odp: Ręcę opadają.

95l
Nie byłęm na polu ale juz wiem że 1 ha facelii w której wyskoczyła miotła na pewno leży plackiem

2,660

Odp: Ręcę opadają.

U nas też od samego rana leje jak cho...a, do tego silny wiatr i owies przy domu leży, podejrzewam że na drugim polu to samo